نقد صادقانه تازه را در وعده غذایی ارائه خدمات

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

زمانی که من اولین نوزاد حدود چهار سال پیش من boggled چقدر مغز من رفت و از پنجره به بیرون. هر قراضه از انرژی روانی رفت و به این کوچک فرد است. فراموش نکنید آشپزی فراموش نکنید مواد غذایی است. این رفت و بسیار طولانی تر از ماه اول و یا دو. در واقع اولین سال از زندگی من پخته شده کمتر از من تا به حال و به جای تکیه بر جدید-برای-من نوآوری: تحویل غذا. من با استفاده از یک سرویس محلی آورده است که وعده های غذایی به خانه من یک بار در هفته و ما گرم آنها را هر شب به شدت ممنون میشم کمی بیشتر زمان را صرف با دختر ما نه پخت و پز. این بود جای تعجب مقرون به صرفه بیش از حد: گران تر از پخت و پز, البته, اما به مراتب کمتر در هر وعده غذایی از بایگانی اطلاعات و یا تحویل.

زمانی که من دختر دوم که خدمات محلی دیگر در کسب و کار و نگاه من برای جایگزین. را وارد کنید: تازههای خدمات ملی است که برای تحویل غذا چه غذایی کیت را (کشتی به طور مستقیم به خانه خود را). به جز به جای یک وعده غذایی کیت با استادانه درست شده و دستورالعمل پخت و پز این غذا آماده خوردن است. فقط گرما و خدمت می کنند.

من تازه بسیار کمی در حال حاضر و من نیز بارها داده شده و تازه در وعده های غذایی به عنوان هدیه به مردم در وسط یک انتقال یا حرکت می کند. در اینجا چیزی است که من از آن فکر می کنم پس از بیش از یک سال از استفاده گاه به گاه.

تازه به فروش می رساند فردی و خدمت به اندازه وعده های غذایی (نوع مانند منجمد تلویزیون شام اما تازه ساخته شده). این وعده های غذایی موجود در بسته نرم افزاری شما می توانید یک برنامه را انتخاب کنید که شامل چهار, شش, نه, یا 12 وعده های غذایی.

تازه کشتی به کل قاره ایالات متحده برای حمل و نقل هزینه. هنگامی که شما انتخاب می کنید وعده های غذایی خود را, شما همچنین انتخاب یک تاریخ تحویل (معمولا حداقل پنج روز). وقتی آنها می رسند شما قرار داده و آنها را در یخچال بلافاصله. به شما فقط آنها را در مایکروویو به مدت حدود سه دقیقه است.

چقدر تازه هزینه ؟

بسته به مقدار وعده های غذایی شما خرید هر فردی وعده غذایی است که در هر نقطه از حدود 8 دلار به $11.50 هر کدام. حمل و نقل برای من شده است حدود 12 مجموع. پس از یک هفته از شش شام برای دو بزرگسال, شما خواهد پرداخت حدود $108.

چه نوع از وعده های غذایی می کند تازه ارائه می دهد ؟

در هر روز داده شده وجود دارد حدود 30 وعده های غذایی را انتخاب کنید. یکی از جذاب همه چیز درباره تازه است که وعده های غذایی بسیار شفاف در اطلاعات تغذیه ای. من پیدا کرده اند که وعده های غذایی تمایل به تکیه به نسبت کم-کربوهیدرات-گزینه های دوستانه و تقریبا همیشه شامل گوشت. من را دیده اند بسیاری از وعده های غذایی که واقعا گیاهی.

چرا بله! آنها نیز در طول زمان بهبود. اولین بار من تازه داشتم طعم اما احساس آنها می تواند یک کمی بیشتر پر جنب و جوش. آخرین بار به من دستور داد هر چند (حدود دو هفته پیش) به من دستور داد به لیورنو مرغ (یک اهل توسکانی-esque سینه مرغ با لوبیا سفید, دودی, کلم پیچ و بوقلمون بیکن) و مرغ لردو (جنوب غربی-الهام مرغ با لوبیا سیاه و سفید و بلغور). هر دو خوشمزه — رضایت بخش, punchy و بسیار هوشمندانه کنار هم قرار دادن. آنها رنگ زيبا و طعم مزه, با مناقصه گوشت و یک تن از عطر و طعم.

تازه ارزش پول?

اگر شما به دنبال به جست و خیز پخت و پز برای یک هفته بله ، اگر شما در حال مشاهده اندازه بخش و یا می خواهید یک دکمه آسان برای پیروی از یک رژیم غذایی اولویت بله, آن را می سازد آن را بسیار آسان و بدون ذهن و بسیار خوشحال. همچنین تازه شگفت انگیز هدیه ای برای یک دوست و یا خانواده خود را با یک نوزاد جدید, جدید, خانه, کار جدید یا هر گونه استرس. به هدیه تازه شما فقط خرید یک کارت هدیه از طریق سایت خود را و آن را ایمیل آن را فورا.

در حالی که من آشپز بسیار در حال حاضر وجود داشته است زمانی که معاوضه پخت و پز در مقابل صرف وقت با خانواده متفاوت بود. و حتی در حال حاضر وجود دارد که چند شب خاموش پخت و پز است که کمک بزرگی در ماندن تجدید و در بالای زندگی است. تازه من است, بازگشت به جیب راه حل برای آن زمان و من سپاسگزار برای آن است.

آیا شما سعی تازه و یا یکی دیگر از خدمات تحویل غذا? خیلی دوست دارم به شنیدن همه چیز در مورد آن!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>