یک درخواست می پرسد معامله گر جو برای از بین بردن نژادپرستانه بسته بندی

معامله گر جو باعث می شود یک نمایش بزرگ از گوش دادن به مشتریان خود چه در توجه به ایمنی مشتری و یا خواندن کلی اتاق را در چه می خواهد. اما در حال حاضر مشتریان در سراسر ایالات متحده در حال قرار دادن که به آزمون با درخواست محبوب شرکت برای ایجاد یک تغییر بزرگ در چگونه آنها بسته بسیاری از مواد غذایی خود را: از بین بردن re-تفسیر معامله گر جو برای مواد غذایی این شرکت در نظر خارجی است. این بدان معناست که معامله گر خوزه گر مینگ و معامله گر Giotto ممکن است در راه است.

“زنجیره ای مواد غذایی برچسب برخی از آن غذاهای قومی با تغییرات ‘جو’ که belies یک روایت از شگفتی است که استمرار مضر کلیشه” توضیح می دهد که Change.org دادخواست آغاز شده توسط Briones Bedell و امضا شده توسط بیش از 2600 نفر است. این طومار به کنکاش در زمینه کلیشه که بر اساس آن کل فروشگاه ساخته شده بود از جمله این که دلیل کارکنان پوشیدن گرمسیری پیراهن است زیرا آنها “معامله گران در آشپزی دریاها” ضمنی اتصال به استعمار دوران بهره برداری در سراسر جهان است.

این است که به سختی اولین بار معامله گر جو دریافت کرده است مقاومت مواجه در مورد چنین چیزهایی و این نوع othering زبان خاص است. در یک مقاله در Kitchn سال گذشته ما توضیح داد که چگونه این شرکت متناقض استفاده از اصطلاح “معتبر” (شبیه به آنچه گوناگون “جو” برداشت به معنای نمایندگی) ترافیک در یک مضر ایده خلوص و صحت. بعد از آن در سال گذشته در فروشگاه ها نیز متمایل به PETA خواسته های به حذف سیرک تصاویر از محصولات.

Bedell یک دبیرستان ارشد در کالیفرنیا دریافت کرده است اولیه بیانیه ای از شرکت نماینده در پاسخ به این درخواست که اذعان کرد که این نامگذاری ممکن است “بر خلاف استقبال پاداش تجربه مشتری ما در تلاش برای ایجاد هر روز.” بیشتر این شرکت نماینده می گوید که آنها تا به حال تصمیم به ادامه آن از سال ها پیش در حال به روز رسانی, مسن, برچسب, اما Bedell امید برای سرعت بخشیدن به روند گفتن نیویورک تایمز که شرکت “فاقد فوریت مورد نیاز در آب و هوای فعلی برای اصلاح این موضوع است.”

نائومی Tomky

نویسندگان

مستقر در سیاتل نویسنده Naomi Tomky با استفاده از شور و شوق بی امان برای خوردن همه چیز را به حرکت خودش را در سراسر جهان به عنوان برنده جایزه غذا و سفر نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de