آنچه دونالد ترامپ می تواند در مورد جامپینگ بادی به شما بیاموزد

میتوانید با دیگر شهربازیهای مهیج این شهر بیشتر آشنا شوید. اگر به بازیهای مهیج آبی علاقه دارید، بهتر است بدانی

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

میتوانید با دیگر شهربازیهای مهیج این شهر بیشتر آشنا شوید. اگر به بازیهای مهیج آبی علاقه دارید، بهتر است بدانید که مجموعه شهر رویاها در مکانهای تفریحی اصفهان ، یک ساختمان دو طبقه را تماماً به بازیهای آبی اختصاص داده است. تفریح از این بهتر؟ این مجموعه هیجانانگیز با بهرهگیری از امکانات تفریحی مدرن و جذاب، شما را در هر رده سنی و با هر سلیقهای سرگرم میکند. لذا نمیتوان محدودهی قیمتی خاصی را برای آنها تعیین کرد. جامپینگ بادی اینتکس با طرح قلعه با چهار ستون بادی تولید شده که برای کودکان جذاب و از جهتی بسیار امن میباشد و میتوان ساعت ها کودکان را در داخل قلعه جامینگ بادی قرار داد و آنها را سرگرم بازی و شادی نمود . بالای کارتن یک دستگیره قرار گرفته تا حمل و نقل آن به آسانی انجام شود. در ادامه بررسی مکانهای تفریحی اصفهان به شهر رویاها میرسیم؛ بزرگترین مرکز تفریحی کشور با 170000 متر مربع مساحت که در شرق اصفهان قرار دارد. این استودیوی خیالانگیز 300نفر گنجایش دارد و به بخشهای «پیش نمایش» و «نمایش اصلی» تقسیم شدهاست. بهمحض وارد شدن به این منظقه باید سوار یک آسانسور فضایی بشوید و 12طبقه(بهشکل فرضی) بالا بروید! بدون هیچ تعارفی باید بگوییم که «سینما رویا» نظیر ندارد!

Th᠎is data was do ne by GSA C ontent Gen er ator D᠎emov ersi​on !

خودروی شخصی: شما باید در مسیر اتوبان کمربندی شرق اصفهان رانندگی کنید تا به میدان میوه و ترهبار برسید. البته وجود دیواره های بادی مقاوم در ساخت انواع جامپینگ بادی باعث شده تا در صورت بروز این اتفاق از خروج ناگهانی افراد به فضای بیرونی جلوگیری کند. مقاومت و طول عمر بالای جامپینگهای بادی و جنس بدنهی باکیفیت آنان نیز یکی ویژگیهای مثبت آنان است. جلفا از محلههای مشهور «نصفجهان» است که بهعنوان یکی از جذابترین مکانهای تفریحی اصفهان شناخته میشود. ارتفاع پرش یا همان دکل پرش ۱۲ متر است؛ اما در واقع فرد ورزشکار در ارتفاع ۲۸۰ متری از زمین، در هوا آویزان میشود. برای خرید جامپینگ بادی اینتکس و جامپینگ بادی گرد یا مربع یا خرید محصولات بادی با همکاران ما در نمایندگی اینتکس تماس حاصل نمایید . از جامپینگ بادی اینتکس برای سرگرمی کودکان در منزل , مهد کودک , پارک ها , مکان های بازی کودکان میتوانید بهره ببرید .

پرس های کل بدنه بسیار دقیق و محکم دوخت شده که در برابر پرش کودکان و وزنی که بر لایه تشک تحمیل میشود کاملا مقاوم است . محله تاریخی جلفا به نامهای «نو جُلفا» یا «جُلفای نو» هم معروفی میشود. طناب کشدار هم به ژاکت و هم به قوزک بند متصل میشود. پرش بانجی جامپینگ از کجا انجام میشود؟ بانجی جامپینگ (Bungee Jumping) در زبان انگلیسی از دو کلمه بانجی (Bungee) بهمعنای «نوعی طنابِ کشی» و جامپینگ (Jumping) بهمعنای «پریدن» تشکیل شده است.در این فعالیت، افراد ماجراجو و ریسک پذیر با استفاده از طنابی خاص که به بدنشان متصل است، خود را از ارتفاع زیاد به پایین پرتاب میکنند. دقت داشته باشید که ابعاد ذکر شده برای تشک های جامپینگ کودک ابعادی بوده که تمام قسمت های باد شده را در بر می گیرد از همین رو فضای باز داخل خود کمی از ابعاد ذکر شده کمتر خواهد بود. سطح رویه قسمت کف کمی مواج طراحی شده تا هنگام پرش موجب سر خوردن ناگهانی کودکان نشود. A rticle h as been gener᠎ated  by G SA Conte​nt Ge​nerator  DE᠎MO.

به همینمنظور در جوار ایستگاه تلهکابین صفه شهربازی کوچکی ساخته شده که برای کودکان و بزرگسالان قابل استفاده است. تشک جامپینگ بادی اینتکس از جمله تولیداتی هستند که در زندگی روزمره والدین و کودکان تاثیر بسزایی دارند و به وسیله این محصول بادی کارآمد میتوان ساعتها کودکان را سرگرم بازی کرد و از طرفی یک نوع ورزش سالم جهت تخلیه انرژی کودک و برای بالا بردن روحیه و شادابی هر چه بیشتر کودکان میباشد. همانطور که گفته شد بدنه این جامپینگهای بادی در برابر اجسام تیز و برنده آسیب پذیر هستند، همچنین وسایل داغ با حرارت بالا نیز میتواند موجب آب شدن بدنه شود، همچنین جامپینگهای بادی دارای اوج تحمل وزن هستند که در صورت بیشتر بودن وزن ممکن است آسیب ببینند. تشکهای پرشی جامپینگ با داشتن وزن سبک و مناسب در هر مکانی قابل حمل بوده و تنها توسط پمپهای باد دستی و یا برقی قابل راه اندازی در چند دقیقه خواهند بود. برای خرید جامپینگ بادی و قلعه بازی کودک یا محصولات مشابه آن با همکاران ما در نمایندگی جامپینگ بادی اینتکس با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید . برای دسترسی به کوه صفه اصفهان اتوبوس یا متروی خاصی وجود ندارد و سفر با خودروی شخصی بهترین انتخاب شما است.

آخرین مطالب