آندروید گوشی های هوشمند می تواند تبدیل به آجر اگر شما با استفاده از اشتباه عکس برای تصویر زمینه

تعدادی از گوشی های هوشمند آندروید در معرض خطر ابتلا به درد و رنج یک سیستم کشنده خطا اگر کاربر یک مجموعه خاص از تصویر به عنوان تصویر زمینه خود را. کشف شد و برای اولین بار به اطلاع عموم محبوب توییتر حساب یخ جهان است و پس از تأييد شده توسط کاربران که تست هشدار دهنده خود را. این مسئله معلوم است که تصویر را رنگ فضا و اندیشه فعلی ناتوانی در مقابله با آن است.

وجود دارد هیچ چیز ذاتا مخرب در مورد تصویر به اشتراک گذاشته شده توسط یخ جهان; این نشان می دهد یک چشم انداز شاعرانه کامل با آب کوه ها و ابرها. این مشکل محققان کشف کرده اند این است که رنگ آن فضایی است که ناسازگار با اندروید که در حال حاضر نیست که یک روش در محل شناسایی این ناسازگاری و تبدیل تصویر به رنگ فضا را پشتیبانی می کند.

تنظیم تصویر به عنوان تصویر زمینه آندروید باعث می شود که گوشی را به سقوط آن راه اندازی مجدد خواهد شد اما به زودی سقوط دوباره در بسیاری از موارد انجام این کار بیش از حد به سرعت برای کاربر به تغییر تصویر زمینه خود را به چیز دیگری. به عنوان یک نتیجه کاربر مجبور به تنظیم مجدد کارخانه دستگاه از دست دادن هر یک از تصاویر و داده های دیگر که نبود حمایت کردن از قبل.

همانطور که انتظار می رود این مسئله نیست و تنها محدود به این تصویر خاص-هر غیر کانونی تصویر به طور بالقوه ممکن است باعث شود همان سقوط است. Android Authority به تازگی در گفتگو با یک توسعه دهنده است که روشن کردن این مشکل با یک پاسخ فنی برای کسانی که علاقه مند هستند. به عبارت ساده: اندروید تنها می تواند مقابله با کانونی تصاویر به عنوان تصاویر پس زمینه و نیست در حال حاضر می دانید که چگونه مسئولیت رسیدگی به برخی از غیر کانونی تصاویر تحریک یک حلقه بی نهایت از اشتباهات کشنده است که نیروهای کاربر به کارخانه تنظیم مجدد دستگاه خود را.

همانطور که اشاره شد توسط چند توسعه دهندگان آندروید به عنوان به خوبی به عنوان 9to5Googleنه تمام گوشی های آندروید آسیب پذیر هستند به این اشکال هر چند بسیاری از آنهایی که عمده هستند از جمله همسر گوگل صفحه گوشی های سامسونگ, گوشی های هوشمند و بیشتر. 9to5Google‘s دیلن روسل گزارش می دهد که صفحه 4 XL در حال اجرا آندروید 11 نمی سقوط از این تصویر در حالی که صفحه 3 XL با اندروید 10 می کند.

در آندروید, 11, سیستم شناسایی خواهد شد اگر تصاویر پس زمینه رنگ فضای پشتیبانی نمی شود و آن را تبدیل به چیزی است که آن را پشتیبانی می کند. هر چند آندروید 10 ندارد این همان قابلیت به نظر می رسد گوگل در حال حاضر در حال کار بر روی یک راه حل برای این مشکل که به معنی بزرگتر گوشی های آندروید است که نمی به روز رسانی به آندروید 11 در نهایت محافظت از اشکال نیز هست.

تا زمانی که اتفاق می افتد وجود دارد یک مشکل بزرگ برای کاربران آندروید: در حال حاضر که اشکال شده است به طور گسترده ای به اطلاع عموم وجود دارد بدون شک برخی از افرادی که عمدا بذر این مشکل تصاویر برای تصویر زمینه موبایل وب سایت ها در تلاش برای سقوط دستگاه.

اگر اشکال ندارد کاملا آجر دستگاه آن اغلب نیروی یک تنظیم مجدد کارخانه; بسیاری از کاربران گزارش می دهند که قادر به حل مسئله در حالت امن. این به این معنی است که بسیاری از کاربران که دقیق نیست ممکن است در نهایت از دست دادن برخی از اطلاعات خود را.

یخ جهان اشاره می کند که زمانی که تصویر آپلود شده است به دیگر رسانه های اجتماعی وب سایت های آن تبدیل شده است و می شود امن برای استفاده با اندروید; تنها تصویر آپلود به توییتر حفظ آن مشکل رنگ در فضا.

برای محافظت از خود در یک کاربران آندروید می توانید جلوگیری از علنی ارائه تصاویر پس زمینه تا زمانی که آندروید 11 به روز رسانی می رسد آنها می تواند خود را محدود به تصاویر پس زمینه تصاویر خود را و یا رسمی سازنده تم فروشگاه و یا همیشه وجود دارد گزینه به صورت دستی چک کردن که یک تصویر سازگار است قبل از تنظیم آن را به عنوان تصویر زمینه آندروید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im