هر هفته ما در نامه ای از ویرایشگر شما می توانید به خواندن آنچه اساسا ویرایشگر سارا Jampel است, پخت و پز, پخت و نشخوار نگرانی بیش از. اگر شما می خواهید این را در صندوق پستی خود را قبل از آن بازدید سایت, ثبت نام برای خبرنامه ما.

سلام اساسا خوانندگان

احتمالا چون من فقط گوش به نیویورک تایمز‘ Sam Anderson عنوان خوانده شده مقاله خود را در مورد Weird Al Yankovic اما این هفته عبارت “همه او می خواهد به خوردن کربوهیدرات” به لحن دان هنلی “همه او می خواهد به انجام است رقص” است که در حال اجرا از طریق مغز من. او می خواهد سیب زمینی! آه! او می خواهد focaccia! آه! همه او می خواهد به خوردن ، همه او می خواهد به خوردن کربوهیدرات!

این درست است و من نه مبارزه با آن. در جهان متناوب, من می خواهم “استفاده از” این “زمان” در صفحه اصلی برای گسترش کام من و مهارت من در تلاش غذاهای جدید هر شب از هفته. و در حالی که من انجام برخی از آن من هم به خودم اجازه خوردن غذاهایی که احساس آرامش و تغذیه به من حتی اگر من در حال حاضر ماکارونی سه چهار وعده های غذایی. صحبت که…

عکس و مواد غذایی یک ظاهر طراحی شده توسط سارا Jampel

بهترین چیزی که من خوردم در هفته گذشته

یک Lotta ریکوتا

برخی از BA سردبیران شده اند به گرفتن عکس برای مقالات آینده در خانه بود و من به اندازه کافی خوش شانس به عکس الکس زدن‘s “امضا از طرف”—یک پشته از ریکوتا احاطه شده توسط یک خندق از سیر, کلم بروکلی, rabe. اما از آنجا که من می خواستم آن را به عنوان شام, نه به عنوان یک طرف من آب پز برخی از لینگوئینی ذخیره شده یک فنجان و یا پس از آب پاستا و سپس scooted پنیر به گرم ماکارونی و نشاسته ای استفاده می شود که مایع را بسیار سریع و بسیار ساده سس. هیچ کرم و یا کره و یا امولسیون لازم است. من خرد شده کلم بروکلی rabe به نیش می زنند به اندازه قطعه و اضافه آن را به قابلمه همراه با آب لیمو و مزه.

و با اضافه ریکوتا, من قصد دارم برای ایجاد یک نیمه دسته ای از ricotta gnocchi به صرفه جویی در فریزر.

عکس و مواد غذایی یک ظاهر طراحی شده توسط سارا Jampel

یک “تکلیف”

باید به شما انتخاب می کنید به آن را قبول

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de