آیا شما در Jicama باشگاه ؟ در اینجا به همین دلیل شما باید در اسرع وقت.

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اگر شما در حال رفتن به یک چالش برای خوردن 31 سبزیجات در 31 روز من واقعا امیدوارم که یکی از آن سبزیجات است jicama: ترین ترد طراوت رضایت بخش گیاهی است که بیشتر مردم باید بدانند. آیا شما در jicama باشگاه ؟ اگر نه اجازه دهید به شما آغاز شده است. و اگر شما در اینجا برخی از, تازه, ایده های سرگرم کننده برای شما (سلام دودی jicama سیب زمینی سرخ کرده!).

چه Jicama و چه آن را مانند طعم ؟

Jicama بسیار ترد و طراوت سبزیجات ریشه اغلب خام خورده. من می خواهم به مقایسه آن را به غیر شیرین-سیب — کمی آبکی و بی طرف در طعم و مزه اما تا ترد. آن می تواند یک کمی دیوانه; برخی از مردم آن را نسبت به شاه بلوط آب با طراوت ترد و آبدار crispness. کارا Mangini نویسنده سبزی قصاب به ما گفت: “من از شنیدن این همه زمانی که مشتریان نیش به jicama. “چرا نمی توانم غذا خوردن jicama بیشتر؟'”

چگونه به تلفظ “Jicama”

“Jicama” یک کلمه اسپانیایی است که ریشه های آن در Nahuatl تاریخی آزتک زبان مرکزی مکزیک. تاکید در اولین هجا: احمق-آه-muh (برای بیشتر Anglicized تلفظ) و یا HEE-kuh-muh (به صورت دقیق تر به اسپانیایی تلفظ).

بهترین راه برای خوردن jicama فقط به پوست آن و قطع آن را به چوب کبریت سپس خوردن خام آن. این بسیار خوب است هنگامی که در یخچال برای یک کمی اضافی خنکی بیش از حد. یک راه کلاسیک برای غذا خوردن آن است که به شیب matchsticks در آب آهک, پودر فلفل قرمز و نمک. در اینجا توصیه های بیشتر از کارا Mangini در راه های زیادی برای خوردن jicama.

بهترین فروبردن در محلول پودر برای Jicama

کلاسیک, خوشمزه ترین راه این است که به شیب ترد jicama در فلفل قرمز و آهک. در اینجا چند فلفل قرمز-آهک ادویه ما فکر می کنیم می تواند کامل شود.

Jicama تغذیه (و Jicama کم کربوهیدرات یا Keto?)

Jicama مانند دیگر سبزیجات ریشه ای نسبتا پر فیبر و کم کربوهیدرات گیاهی. در اینجا حقایق ساده در مورد آن تغذیه. در 100 گرم jicama به شرح زیر وجود دارد:

این keto و کم کربوهیدرات غذا خوردن شیوه تکیه بر خوردن مقادیر کمتر از کربوهیدرات خالص (کربوهیدرات منهای فیبر). بسته به یک کربوهیدرات بودجه jicama می تواند طراوت و رضایت بخش راه به خوردن nutritiously در حالی که پس از این عمل غذا خوردن.

اگر شما می خواهید امتحان کنید jicama به دنبال آن در فروشگاه مواد غذایی خود را با دیگر سبزیجات ریشه ای. گاهی اوقات از آن است که در کولر با رازیانه و bok choy بیش از حد. این یک دور نور-قهوه ای گیاهی با پوست ضخیم. معمولا وزن آن بین یک تا سه پوند در سوپر مارکت (اگر چه آنها می تواند بزرگتر شود).

فروشگاه جدا نشده jicama در دمای اتاق و در جای خنک و تاریک. فروشگاه هر خرد شده jicama در یخچال و فریزر. آن را نمی خواهد اما قهوه ای ممکن است کمی چسبناک یا لزج پس از چند روز در یخچال است.

نحوه پوست کندن و برش Jicama

Jicama دارای یک پوست ضخیم است که باید پوست کنده. کارا Mangini توصیه نمی با استفاده از سبزی peeler, اما آن را نمی خواهد به اندازه کافی قوی برای دریافت از طریق پوست سخت. در عوض پایه گیاهی در هیئت مدیره برش و با استفاده از یک چاقو آشپز به دقت برش دور سخت بیرونی پوست است.

او می گوید: “برش یک برش نازک از بالا و پایین jicama برای ایجاد یک سطح صاف در هر پایان است. استراحت jicama در آن وسیعترین قطع پایان. کار از بالا به پایین و زیر منحنی jicama اسلاید چاقو را در زیر پوست به پوست آن است. شما می توانید با استفاده از سبزی پوست به پوست هر سخت فیبری اساسی گوشت آن باقی مانده است.”

پس از این شما می توانید برش jicama و برش هر قطعه به ضخیم یا نازک چوب برای فرو بردن و خرد.

بهترین راه برای طبخ Jicama

اگر شما در حال رفتن به در واقع طبخ jicama وجود دارد دو راه عشق ما را به طبخ آن.

ما بالا 10 Jicama (و Jicama شیب!) دستور

می خواهید به خوردن بیشتر jicama? اتمام این دستور العمل از جمله پر زرق و برق ترد و سرد گیاهی سالاد تاکو. اما بهترین راه برای خوردن jicama است ترد و خام است. بنابراین ما انداخت در چند نرخهای پایین به شما در حفظ و خرد.

چه شما دستور العمل های مورد علاقه و یا استفاده برای jicama? هر راه مورد علاقه به طبخ آن ؟

31 روز از سبزیجات: چگونه به سقوط در عشق با سبزیجات در 31 روز است.چگونه بسیاری از این سبزی پر زرق و برق شما خورده این ماه ؟ نگاهی به کل لیست و ما جولای چالش به خوردن هر یک!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im