در حال کدو سبز و کدو تابستان در واقع همان چیزی است ؟

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اصطلاح “تابستان کدو” انداخته است حدود بسیار زیادی این زمان از سال است. این شامل هر دو کدو سبز و کدو زرد پس از آن قابل درک است که چرا بسیاری از فرض دو دقیقا همان جز سایه ای از پوست خود را. که در واقع درست نیست. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد چگونه آنها متفاوت است.

تفاوت بین کدو سبز و کدو زرد

علاوه بر رنگ اصلی تفاوت بین این دو سبزیجات شکل است. کدو سبز است راست, در حالی که زرد کدو یک چربی پایین و تهوع به سمت گردن است. زرد کدو همچنین می توانید دانه بیشتر در گوشت آن. عطر و طعم و زرنگ هم هستند خفیف مزه با یک اشاره از شیرینی سبزی.

ما در گفتگو با کارا Mangini نویسنده سبزی قصاب کتاب آشپزی برای بینش بیشتر در این شایع تابستان تولید سوال.

همچنین به عنوان شناخته شده courgette, کدو سبز کلاسیک عمیق سبز پوست نرم و گوشت سفید. دیگر انواع کدو سبز وجود داشته باشد که این موضوع کمی گیج کننده تر وجود دارد طلایی کدو انواع مختلفی است که یک زرد پوست و کمی شیرین تر از سبز کدو سبز است.

ساده ترین راه برای تشخیص کدو زرد و حتی فراتر از آن رنگ و شکل آن است. زرد کدو یک چربی پایین و تهوع به سمت گردن; بر خلاف کدو سبز است که مستقیم در سراسر. برخی از کدو زرد حتی می توانید منحنی در گردن. “من پیدا کردن که بسیاری از استوانه مستقیم-گردن زرد تابستان انواع کدو کاملا شبیه به کلاسیک کدو سبز رقم در عطر و طعم و بافت اگر آنها برداشت و در همان مرحله بلوغ می گوید:” Mangini. “استفاده از آنها به جای یکدیگر و حتی بهتر با هم به صورت ترکیبی از رنگ است.”

آنچه در مورد Crookneck اسکواش و Pattypans?

“زرد crookneck تابستان اسکواش در حال حاضر می تواند ضخیم تر waxier پوست و دانه آن را به عنوان است که معمولا از چپ به مادر دیگر برای تولید منحنی گردن. من فکر می کنم این انواع داده های زرد کدو تابستان شهرت خود را به دلیل آن واقعا نمی تواند نسبت به کلاسیک و کدو سبز است. قطعا آن را مکمل کدو و سایر انواع تابستان, کدو, اما از آن است که دقیقا قابل تعویض می گوید:” کارا.

“من ترجیح می دهم pattypans به برداشت کاملا جوان بیش از حد زمانی که دانه های خود را هنوز کوچک هستند و خود را در پوست و گوشت هنوز در مناقصه. در این مرحله من می خواهم به سه ماهه آنها را در روغن سرخ کرده, کوره یا درآوريم.”

هر دو کدو سبز و کدو زرد می توان به جای یکدیگر استفاده می شود در دستور و در ترکیب با یکدیگر. سعی کنید مبادله زرد کدو در مورد علاقه خود را کدو سبز نان دستور العمل و یا spiralizing هر دو برای یک بازی رنگارنگ کاسه از رشته فرنگی گیاهی.

می خواهید گیاهی بیشتر راهنمایی کنید ؟ شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد مورد علاقه خود را تولید و هوشمندانه ترین راه برای آمادگی آنها را در مجموعه ما را در سبزی آموزشگاه رانندگی با کارا Mangini.

5 راه برای استفاده از کدو سبز و کدو تابستان

Sheela Prakash

ارشد کمک مواد غذایی ویرایشگر

Sheela دریافت مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه دبی در ایتالیا و همچنین یک متخصص تغذیه. او اولین کتاب آشپزی مدیترانه هر روز منتشر خواهد شد 1 سپتامبر سال 2020 است.

دنبال Sheela

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de