به عنوان ادامه اعتراضات در آمریکا به روزنامه نگاران گزارش هدفمند توسط پلیس


یک عکس از ساختمان دولت سرمایه در لانسینگ, میشیگان در طول تظاهرات در روز یکشنبه, مارس 31.

طی هفته گذشته تظاهرات شده اند در حال وقوع در سراسر ایالات متحده (و در سراسر جهان) پس از جورج فلوید یک غیر مسلح سیاه پوست در بازداشت پلیس درگذشت. افسر نگران شده و به اتهام قتل او.

تقریبا در هر شهر بزرگ در ایالات متحده دیده می شود نوعی از اعتراض در روزهای اخیر. در حالی که بسیاری از ماند صلح آمیز دیگران منجر به اختلال که دیده است واحدهای ویژه پلیس SWAT گارد ملی و حتی سازمان های فدرال مستقر در تلاش برای نگه داشتن همه چیز تحت کنترل است.

زمانی که ناآرامی ها بدون در نظر گرفتن که در آن اتفاق می افتد در جهان رسانه ها در خط مقدم – با تمام خطرات مستلزم این است. برای مثال در طی خشونت در مینیاپولیس بیش از آخر هفته عکاس رویترز لوکاس جکسون تا به حال لنز متصل به خود کانن 1DX Mark II با یک ‘از معترضان و دارای حق اعمال یک دیلم’.

با تجربه ترین عکاسان خبری می توانم بگویم داستان های مشابه اما به طور فزاینده ای از اعضای مطبوعات گزارش آینده تحت تهدید از مأموران اجرای قانون ،

از اخبار تلویزیون و مجریان دستگیر زنده در هوا به دوربین اپراتورها و عکاسان بودن هدف غیر کشنده دور credentialed اعضای رسانه ها و عکاسان آزاد پوشش اعتراضات خود را تحت تهدید از اجرای قانون است. به طوری که توجه را به خود جلب کرده ،

یکی از اولین نمونه از پلیس ظاهرا هدف قرار دادن مطبوعات آمد در لوئیزویل کنتاکی زمانی که ماموران شروع به شلیک غیر کشنده پرتابه در یک گزارشگر و دوربین اپراتور محلی NBC وابسته موج 3 اخبار:

لیندا Tirado یک عکاس آزاد شد پوشش تظاهرات در مینیاپولیس در شب جمعه وقتی که او ضربه در چشم چپ از آنچه که او معتقد بود یک لاستیک گلوله شلیک شده توسط پلیس. وی در گفتگو با نیویورک تایمز, Tirado گفت: او قرار داده [او] دوربین را برای یک ثانیه و سپس صورت من منفجر شد.’

Tirado دور انجام شد توسط معترضان گرفته شده بود به یک بیمارستان است اما از آنجا که گفته شده توسط پزشکان است که او را برای همیشه نابینا در چشم چپ.

این معلوم نیست که آیا Tirado بود به عمد هدف قرار داده اما به نظر می رسد که برخی از اعضای مطبوعات شده اند. با توجه به اطلاعات وارد شده توسط Neiman آزمایشگاه و دیگران در حال انجام تظاهرات عکاسان خبری و دیگر اعضای رسانه ها گزارش داده اند که حمله به حداقل 100 بار توسط مقامات در بسیاری از موارد با وجود ارائه مطبوعاتی اعتبار.

این Columbia Journalism Review به اشتراک گذاشته است جامع و خلاصه ای از حملات پلیس در مطبوعات سراسر تظاهرات اخیر:

CJR: پلیس سوء استفاده مطبوعات است. دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im