خرید رپورتاژ

رصدخانه جنوبی اروپا را تلسکوپ بسیار بزرگ (ESO VLT) را دستگیر کرده است, اولین تصویر قطاری که دو سیارات فراخورشیدی در مدار خورشید-مانند ستاره است.

به عنوان ESO توضیح می دهد که در آن پست وبلاگ در چشمگیر, feat, مشاهده سیستم های با چند سیارات فراخورشیدی است “بسیار نادر” و تا زمانی که این تصویر ستاره شناسان تا به حال هرگز ‘به طور مستقیم مشاهده چند سیاره در مدار یک ستاره جوان.

اعتبار: ESO/Bohn et al.

در این نوشته تصویر گرفته شده توسط حوزه ابزار پردازنده ESO VLT دو ‘لوله’ سیارات فراخورشیدی نشان داده شده در مدار ستاره AEV 8998-760-1 که تخمین زده می شود به 17 میلیون سال است. دانشمندان اسیر تصویر با استفاده از یک coronagraph برای جلوگیری از نور از ستاره جوان اجازه می دهد برای نور قوی کردن ضعیف در سیارات دیده می شود.

دو گارنی حدود 160 و 320 بار به عنوان دور از ستاره میزبان خود به عنوان زمین به خورشید است. ‘این مکان این سیارات بسیار دورتر از ستاره خود را از مشتری یا زحل نیز دو گاز غول هستند از خورشید; آنها دروغ در تنها 5 و 10 بار زمین-خورشید فاصله به ترتیب’ خوانده شده پست های وبلاگ.

این نمودار نشان می دهد محل TYC 8998-760-1 سیستم. این نقشه نشان می دهد بسیاری از ستاره قابل مشاهده با چشم غیر مسلح در شرایط خوب و سیستم خود را مشخص شده با دایره قرمز.

شما می توانید پیدا کردن اطلاعات در مورد این تصویر و آینده يافته با عنوان بیش از ESO سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net