عمه Jemima در نهایت به تغییر نام و تصویر با توجه به “نژادی کلیشه”

پس از 130 سال Quaker Oats تا در نهایت تصمیم به پیاده کردن عمه Jemima به نام تجاری با توجه به آن نژادپرستانه تاریخچه و تصاویر. در حالی که شده است وجود دارد و فشار برای ایجاد این تغییر برای برخی از زمان عظیم تبدیل افکار عمومی در عمده قیام همراه با یک ویروسی Infinite تصویری کمک کرده و منجر به این تصمیم.

“فکر می کنم blackface” خواننده کربی توضیح می برند ریشه در تصویری “چگونه برای ایجاد یک غیر نژادپرستانه صبحانه” که بدست بیش از دو میلیون بازدید. نام و تصاویر مورد استفاده برای نام تجاری آمد از minstrel آهنگ ها و skits و نژادپرستانه کلیشه. “آنها می توانند خانه یک جعبه عمه Jemima و احساس خود را بسیار خود لله” می گوید کربی از قصد پشت آرم و نام. در توییتر, Lexi کندی را مختصر و مفید از تاریخچه از نانسی سبز, زن متولد به برده داری که تصویر جاذبه و به احتمال زیاد آشپزی دانش تاسیس این برند به عنوان یک بازیکن در طول 33 سال او برای آن است.

در حالی که این تغییرات در نهایت اتفاق می افتد در حال حاضر نژادپرستانه تاریخچه ای از این برند بوده است نه در خفا. در سال 1968 با نام تجاری ساخته شده halfhearted و غلط تغییر با تغییر تصویر به نازک کاری بدون bandana. در سال 1972 هنرمند Betye Saar را “آزادی از عمه Jemima” آورده گسترده با توجه به این مسئله است. اما به نیویورک تایمز گفت: از نام تجاری Gladys Knight-fronted تلاش در قبل و در سال 1994 “نواخته شارژ تصاویر هرگز به طور کامل از دست می دهد و تاریخی آن لکه دار کردن.”

این هفته با نام تجاری در نهایت اذعان کرد آنچه باید اتفاق می افتد گفت: آن را به رسمیت می شناسد که “عمه Jemima به ریشه ها بر اساس نژادی کلیشه” و نیاز به به طور کامل حذف شده است. لرزنده جو فرعی پپسی که صاحب برند می گوید آن را انجام خواهد داد تا به عنوان بخشی از تلاش های خود “برای پیشرفت به سوی برابری نژادی.” با توجه به سی ان ان, عمه Jemima به نام تجاری را نیز اهدای پنج میلیون دلار در طول پنج سال آینده برای حمایت از جامعه سیاه و سفید.

پپسی نیست فقط یکی بازاندیشی مارک های خود را. مریخ که دارای نام تجاری دیگری است که مدت دریافت مشابه انتقاد کرده و اعلام کرد که آنها “می دانیم که در حال حاضر زمان مناسب برای تکامل عموی بن تجاری از جمله بصری آن هویت نام تجاری” و در حال حاضر “بررسی همه احتمالات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>