شفق قطبی دیافراگم پرده عقب مونت سیستم فیلتر برای کانن, نیکون, سیگما و سونی فوق العاده زاویه گسترده و لنز


شفق قطبی دیافراگم Inc. اعلام کرده است نسل بعدی عقب مونت سیستم فیلتر برای لنزهای با زاویه دید عریض. جدید فیلتر سیستم طراحی شده است اجازه می دهد تا برای استفاده از فیلتر با بسیاری از محبوب فوق العاده زاویه گسترده و لنز از جمله کسانی است که شامل یک مقابل موضوع فیلتر.

در سال 2017, Aurora, روزنه منتشر عقب مونت سیستم فیلتر برای Canon EF 11-24mm F4L USM لنز. به تازگی اعلام کرد نسل بعدی سیستم با این نسخهها کار 11-24mm لنز به علاوه Canon EF 8-15mm F4L Fisheye USM, EF 14mm F2.8 L USM (نسخه I و II), EF 15mm F2.8 فیش آی EF 16-35mm F2.8 L USM (نسخه های دوم و سوم پشتیبانی نمی شوند) EF 17-35mm F2.8 L USM و EF 17-40mm F4L USM. در علاوه بر این به کانن, لنز, شفق قطبی دیافراگم جدید فیلتر سیستم همچنین سازگار با نیکون نیکور AF-S 14-24mm F2.8G اد سیگما 14-24mm F2.8 DG HSM Art (Canon EF سونی E و L کوه نسخه), سیگما 14 mm F1.8 DG HSM Art for Canon EF mount و Sony FE 12-24mm F4 لنز G.

نه تنها Aurora آخرین عقب کوه فیلتر سیستم سازگار با یک آرایه وسیعی از لنزهای اما آن را نیز شامل دیگر ویژگی های جدید است. جدید عقب کوه فیلتر با بهره گیری از سیستم مغناطیسی سریع انتشار ساختار اجازه می دهد برای ساده تر نصب و راه اندازی و حذف از لنز. علاوه بر وجود انواع فیلتر جدید در دسترس برای سیستم از جمله فارغ التحصیل فیلترهای تراکم خنثی و نور کاهش آلودگی فیلتر.

تراکم خنثی – شفق قطبی دیافراگم اشاره به آنها به عنوان PowerND – فیلتر در دسترس هستند 2, 4, 6, 8 و 12 توقف انواع. فارغ التحصیل تراکم خنثی (GND) فیلتر در دسترس هستند در 1.5, 2.5 و 3.5 جلوگیری از تراکم. هر GND فیلتر امکانات نرم گذار در 60 درصد از قاب تصویر ارتفاع. سرانجام جدید PowerDusk فیلتر طراحی شده است برای فیلتر کردن نور مصنوعی و کاهش نور مرئی آلودگی در مناطق شهری که شفق قطبی دیافراگم متحده اجازه خواهد داد که برای بهتر astrophotography و حتی بهبود در شب عکاسی خیابانی. برای اطلاعات خاص در مورد چگونگی PowerDusk فیلتر کاهش نور که بازدید خود را از سنسور تصویر در طول موج های مختلف اینجا را کلیک کنید.

تصویر های اعتباری: شفق قطبی دیافراگم

به منظور استفاده از مغناطیسی فیلتر در عقب خود زاویه گسترده و لنز شما باید اول نصب جدید عقب مونت سیستم فیلتر. نصب و راه اندازی روند متفاوت خواهد بود بسته به نوع لنز در سوال اما آن محدوده با استفاده از تخصص چسب به جای موجود ژل فیلتر دارندگان. هنگامی که دارنده فیلتر آداپتور نصب شده است و با استفاده از تغییر فیلتر است که با قرار دادن یک فیلتر شیشه ای به فیلتر مغناطیسی دارنده.

شفق قطبی دیافراگم نسل بعدی عقب کوه فیلتر در دسترس خواهد بود از طریق یک کمپین Kickstarter شروع این ماه و به طور کلی در دسترس است و انتظار می رود در ماه سپتامبر. قیمت آداپتور لنز محدوده از $35 دلار به 41 دلار و فیلتر محدوده قیمت از $43 به $113. در ارتباط باشید به Kickstarter و به شفق دیافراگم وب سایت برای کسب اطلاعات بیشتر و در دسترس بودن.


سلب مسئولیت: به یاد داشته باشید برای انجام تحقیقات خود را با هر crowdfunding پروژه. DPReview می کند بهترین خود را برای به اشتراک گذاشتن تنها پروژه هایی که نگاه مشروع و آمد از قابل اعتماد سازندگان اما همانطور که با هر crowdfunded کمپین همیشه وجود دارد خطر از محصول و یا خدمات هرگز در آینده به نتیجه برسد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>