یک تصویر از BCN خرده فروشی نشان دادن واحد فروش درصد توسط سازنده کانن (آبی) کوه المپ در مقدونیه (سبز) و سونی (قرمز).

آن را تنها یک ماده از زمان قبل از ما شروع به دیدن اثرات COVID-19 همه گیر در دوربین فروش و امروز ما در حال گرفتن ما برای اولین بار نگاه اجمالی چقدر وحشیانه جهانی همه گیر شده است در دوربین میباشد.

BCN خرده فروشی یک تحلیلگر شرکت است که جمع آوری روزانه اطلاعات فروش لنز قابل تعویض بدون آینه دوربین به طور مستقیم از آنلاین و حضوری نقاط فروش در گیری بازار مشترک اعداد از مارس آن داده و آن را زیبا. در حالی که ژانویه و فوریه دیدم یک سال بیش از سال (سالانه) کاهش 9.9 درصد و 23.5 درصد به ترتيب مارس شاهد کاهش 50.5 درصد (در مقایسه با مارس 2019).

این کاهش نیز بالاتر نسبتا سازگار 15-20 درصد (سالانه) کاهش دیده ایم بیش از چند سال گذشته و نشان می دهد چقدر سخت coronavirus همه گیر مؤثر است فروش حتی اگر BCN داده است تنها یک نمونه نسبتا کوچک در اندازه.

تا آنجا که حجم فروش می رود BCN می گوید کانن, کوه المپ در مقدونیه و سونی باید تمام کاهش یافته است (سالانه) در حالی که Fujifilm به تنهایی می ایستد به عنوان تنها تولید کننده برای افزایش سهم خود از بازار است.

یک نمودار نشان دادن محبوب ترین دوربین در بازار ژاپن بر اساس BCN خرده فروشی را داده است.

BCN همچنین سهام چه دوربین های انجام, بهترین, بر اساس حجم فروش با Canon EOS M50 به سختی لبه کردن Olympus Pen E-PL9. سونی a6400 دور از سه صفحه با a6000 هنوز هم در آینده پنجم با وجود اینکه شش سال است.

آن را امن فرض کنیم این اعداد فقط نوک کوه یخ به عنوان جهانی نزدیک stay-در-خانه حکم و قرنطينه همچنان در تلاش برای #flattenthecurve از COVID-19 بیماری همه گیر. CIPA داده نمی شود در حالی که اینجا اما از آن خواهد شد به احتمال زیاد به یک داستان مشابه را در یک مقیاس بسیار بزرگتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de