قبل و بعد از: یک مورخ 1970 خانه کردم فک انداختن و مدرن عوض کردن و آشپزخانه است و بهترین قسمت

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: تعقیب و لورن دانیل و خانواده
محل سکونت: تگزاس
حجم: 1,900 فوت مربع
سال زندگی در: 1 سال و متعلق به

پس از چند ماه از معمولی خانه, خرید, 1970s یک خانه در یک محل بزرگ آمد و ما تا به حال به آن; آن را فقط به حال بیش از حد بالقوه است. و در آستین روند خرید یک خانه می رود یک چیزی کمی شبیه به این: خانه لیست در جمعه شما آن را ببینید پنج شنبه, مناقصه آن به علت یکشنبه شب و در اکثر مناقصه ها بیش درخواست قیمت. این بازار دشوار پس از آن یک تصمیم سریع و یک خطر به دلیل آن نیاز به مقدار زیادی از کار (نام کامل لوازم آرایشی و بهداشتی, عوض کردن). به علاوه ما باید به لیست فروش ما صفحه اصلی.

اما زمانی که شما می دانید, شما می دانید. این خانه احساس ما در آینده قابل پیش بینی در خانه (من سعی کنید به دور ماندن از چیزهایی مانند “برای همیشه به خانه” از آنجا که زندگی پر است از متغیرها و شرایطی است که نمی توان پیش بینی کرد) آن بزرگتر [از ما آخرین خانه] و در یک محله و آن را در سراسر خیابان را از شیرین ترین محله پارک. مهمتر از استخوان وجود دارد برای یک خانه باور نکردنی است. ما در زمان شیرجه رفتن و چهار ماه بعد آن را کمتر احساس مانند یک کار در حال پیشرفت است و بیشتر شبیه به خانه ما.

من سبک: مدرن, تمیز, حداقل,

الهام: در اواسط قرن خطوط مدرن و در عین حال گرم و طراحی اسکاندیناوی

مورد علاقه عنصر: برای لورن آن آشپزخانه; تعقیب اجازه دهید من یک مقدار زیادی از خلاق سلطنت در اینجا و برای من آن را به عنوان رویایی به عنوان آنها می آیند. برای تعقیب و گریز آن را مدرن و تمیز. او را دوست دارد راه ما حرکت خطرناک با پررنگ کاشی معلوم شد.

بزرگترین چالش: ما تا به حال به این تصمیم گیری های طراحی تا حدودی به سرعت از آنجا که جدول زمانی برای تکمیل شد و به دنبال بازگشت ما ممکن است کمی بیشتر اما همه چیز آمد و با هم به خوبی. اگر شما در نوسازی حالت و به دنبال برخی از الهام بخش بهترین توصیه من این است برای رفتن با دل و روده خود را. آنچه را دوست دارید ؟ چه کسی اهمیت میدهد چه پینترست می گوید شما!

همچنین مبلمان می تواند فوق العاده قریب به اتفاق برای من و در گذشته ما همیشه خریداری مبلمان استفاده می شود (که من خیلی برای!) اما برای این که خانه ما تصمیم گرفتیم ما می خواهم برای پیدا کردن برخی از قطعات با کیفیت است که تا به حال مدرن احساس گرم. من نمی دانم که چگونه برای رفتن در مورد پر کردن خالی اتاق با مبلمان بنابراین شروع کردم با صندلی. من اول انتخاب شد و دو مدرن مخملی ونس زیتون سبز صندلی از اتاق و هیئت مدیره. این احتمالا رنگ مورد علاقه من سبز و من عاشق مجاورت سخت و نرم است. آنها واقعا به کمک مجموعه ای از تن در فضا طوری طراحی کردم که در اطراف.

Proudest DIY: برای مطمئن شوید که قفسه های آشپزخانه! من واقعا می خواستم مدرن احساس منحصر به فرد برای ما باز قفسه بندی و پیشنهاد سیاه فولاد به تعقیب. او را برای چالش و در واقع آموخته به جوش به کسانی که زیبایی یک واقعیت! ما نیز گره خورده است این جراحی جزئیات در پله ها و رعایت سیاه شدن جراحی به risers.

بزرگترین زیاده: من می خواهم بگویم ما شیر آب آشپزخانه. من می خواستم چیزی فوق العاده حداقل و براق; ما رفت و با یک دلتا Trinsic شیر آب آشپزخانه با Touch2O فن آوری است. من می دانم آن را یک لوکس اما این تکنولوژی لمسی مطلق تعویض بازی برای من. من همیشه در آشپزخانه, آیا دستور العمل تست شام پخت و پز, پخت چیزی فقط به خاطر اینکه یا تغذیه من گرسنه کودک نو پا — کثیف دست زندگی من است. با این شیر آب شما می توانید لمس در هر نقطه بر روی دهانه یا رسیدگی به شروع و توقف جریان آب. به علاوه وجود یک شاخص نور است که به شما می گوید اگر آب گرم/گرم/سرد است. این یکی از کسانی که “شما نمی دانید که آنچه شما از دست رفته” نوع از همه چیز.

بهترین توصیه: کمتر بیشتر است.

خود را چه خانه بهترین راز ؟ اختلاط در موارد کمتر از گران قیمت با بالاتر پایان/گرانتر هستند. ما ریخت و پاش بیشتر در فرش و مبلمان, اما پس از آن مخلوط را در بودجه بالش قاب و دکور. آن را نیز اجازه می دهد تا شما را به تغییر ذهن خود را و یا همه چیز را تغییر دهید تا بدون باد بودجه خود را, بنابراین سرمایه گذاری عاقلانه آن را حس می کند بیشتر به جفت این دو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im