قبل و بعد از: Laziest موثر ترین راه برای تمیز کردن خود را Stovetop

من می خواهم غفلت من stovetop برای یک یا دو هفته دیگر از من باید داشته باشد و نیاز به آن را دریافت فوق العاده تمیز به صورت های مختلف مقاله من در حال نوشتن در مورد استفاده از ماشین موم به عنوان یک راه برای جلوگیری از فاجعه (اقامت برای که!). من قبلا با استفاده از جوش شیرین و پراکسید هیدروژن برای تمیز کردن ورق تابه و بسیار تحت تاثیر قرار گرفت بنابراین من سعی کردم همان روش من بسیار کثیف اجاق گاز است.

اول من ریخت و حدود یک و نیم فنجان جوش شیرین را در یک کاسه و افزود پراکسيد هيدروژن تا زمانی که یک خمیر ضخیم مانند قوام کره بادام زمینی. بعد من dabbed من اسفنج به کاسه و اعمال یک لایه ضخیم از رب به لکه ها در stovetop و اجازه دهید آن نشسته در حالی که من مشغول به کار در یکی دیگر از سوز است.

من استفاده شود خمیر را در سمت چپ سوز, اما تمیز که من رفتم (به جای اجازه دادن به آن نشستن) به ببینید که چگونه به سرعت و به راحتی من می توانم حذف gunk. آن را در زمان بسیار کمی از گریس آرنج اما در نهایت آن آمد و تمیز — در بیشتر قسمت ها. هنوز هم وجود دارد چند سایه از لکه بنابراین من اضافه تر بچسبانید و اجازه دهید آن را برای نشستن در حدود 45 دقیقه است.

کمی کمتر از یک ساعت بعد برگشتم و برداشت اسفنج و شروع به مالش دادن و دور خمیر را که من اعمال می شود برای اولین سوز است. آن را تقریبا بلافاصله نشان داد خیلی تمیز کننده سطح از سوز من می خواهم سعی شستشو حق دور و در زمان خیلی تلاش کمتر است. من از بین برود رب و شستشو stovetop با یک دستمال تمیز. اجازه قرار دادن نشستن به صورت یک مطلب کلیدی در این فرایند است.

من دوست دارم طبیعی روش تمیز کردن با استفاده از چیزهای من در حال حاضر در اطراف خانه — به خصوص وقتی که این فرایند نمی کشد بسیاری از زمان و تلاش است. پراکسید هیدروژن است که همه چیز طبیعی آن sanitizes و كشتن و فوق العاده موثر در از بین بردن انواع لکه ها. همراه با بسیار خفیف ساینده کیفیت جوش شیرین آن را به یک گزینه عالی برای گرفتن لکه از stovetop. بیایید نگاهی به قبل و بعد از.

توجه: این روش کمی کثیف برای هر روز تمیز کردن, اما من قطعا باید با استفاده از آن در زمان بعدی من stovetop را از دست می شود. من به شدت توصیه با استفاده از این رنگ آمیزی stovetop شما فکر می کنم که گذشته صرفه جویی — نتایج واقعا چشمگیر هستند! در حال حاضر بر روی اجاق گاز دریچه های شبکه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de