قبل و بعد از: این که قبلا رها شده و جریان هوا در حال حاضر فوق العاده زرق و برق دار, آشپزخانه,

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: لورا Guidry و مارک بیلبائو با سه گربه ها: Milo, ریواس و آملیا
محل سکونت: ما قبلا ثابت در ویلمینگتون کارولینای شمالی اما در حال حاضر سفر ما تمام وقت. در حال حاضر ما در حال پناه در محل در نزدیکی Austin, Texas.
اندازه: 188 متر مربع
سال زندگی در: 2.5 سال متعلق به برای تقریبا 5 سال

ما در بر داشت ما جریان هوا در کنار جاده زمانی که ما به دنبال در اموال که ما هرگز قادر به پرداخت هزینه به هر حال. این نگاه رها شده; از آن حمایت شد تا در برابر سنگ و درب باز شد. ما در بر داشت قطعه ای از پست خطاب به مالک و سوار به خانه او در راه ما را به یک تعطیلات خانوادگی در ساحل. باور نکردنی صاحب قبلی به فروش می رسد با ما ما جریان هوا برای 600$; به نظر می رسید غیر واقعی است. و هر چند که ما در ابتدا تحت تاثیر ما قرار دادن تا بازسازی ظرف شش ماه ما بسیار اشتباه است.

Marc مشغول به کار در Skram مبلمان در زمان و او بخشنده و کارفرمایان و یعقوب و کیت به ما اجازه پارک جریان هوا در پارکینگ خود را. آنها به ما گفت بعد از آن که آنها می دانستند ما خواهد بود بازسازی در پارکینگ خود را از راه های دیگر بیش از شش ماه و آنها بسیار مناسب است. برای دو سال و نیم کار کردیم جريان هوا و برای زمان طولانی به نظر می رسید غیر قابل تصور است که ما هرگز قادر به راه رفتن در اطراف جریان هوا بدون ماسک بسیار کمتر در آن زندگی می کنند. ما تکیه به شدت در Marc تجربه خود را از طریق طراحی صنعتی مدرک و شغل روزانه خود را از ساختمان بالا پایان مبلمان در سراسر ساخت.

اکنون پس از دو سال و نیم و یک تن از DIY کار ما جریان هوا در خانه روشن است و آرام. ما تسکین دهنده صمغ سرخ cabinetry و نگه داشتن ما دکور حداقل است. این همه در مورد شکل و منحنی ساخته شده است-ins با خاطرات ما سفر بر روی صفحه نمایش. خانه ما اقتباس با ما. هنگامی که ما برای اولین بار نقل مکان کرد ما هر دو مشغول به کار در دفتر مشاغل, اما این تغییر در حال حاضر که ما سفر. ما هر دو قادر به کار از خانه حتی در کوچک مربع — Marc کار از آشپزخانه به عنوان یک معماری طراح در حالی که من آزاد نوشتن و کار بر روی ساختمان های آنلاین پخت و پز خانه فصلنامه (لورا در جام جم) از ضد مجاور به تخت. هنگامی که ما ثابت کنیم با استفاده از این فضا برای سرگرم کننده اما در حال حاضر که ما به جاده ما هنوز مدیریت گاه به گاه مهمانی شام. آن را فقط یک کمی cozier.

آپارتمان درمانی نظرسنجی:

سبک ما: Bold تجربی عمدی و انحنا.

الهام: ما بسیار الهام گرفته فقط جریان هوا به خودی خود — در طراحی ما کار می کرد به افتخار نقوش و اشکال بیرونی منحنی شکل است. سفر ما نیز تحت تاثیر فرایند طراحی. ما با الهام از ساختمان باوهاوس که خط خیابان های تل آویو. در ماه عسل ما در Cartagena, کلمبیا, ما عاشق باز بودن دوش با پنجره سقفی. ما نیز تحت تاثیر قرار شد ما روز به روز زندگی. هنگامی که شما در حال زندگی در یک فضای کوچک با ساخته شده است در مبلمان را به عملکردی که ما واقعا بررسی چگونه ما استفاده از فضایی که ما زندگی می کنند.

مورد علاقه عنصر: ما از این تاج های ما جریان هوا. این واقعا برای ما مهم برای داشتن یک حمام بود که بیشتر از نمونه های کوچک RV ، بحث به هر RV نشین و یا کسی که سفر کرده است در یکی از آنها بدون شک بحث در مورد تنگ دوش وضعیت. ما در طراحی حمام به حمام وجود دارد ساخته شده است در شستشوی صندلی و آن را فوق العاده باز است. این احساس لوکس و آبگرم مانند. از آنجایی که ما همیشه برنامه ریزی برای زندگی در جریان هوا وقت آن بود که برای ما بسیار مهم برای احساس می کنم مثل ما نیست فقط همیشه کمپینگ در نیمه شب. داشتن یک حمام خوب شد کلید.

بزرگترین چالش: ما تامین کامل روده جریان هوا در بالای معمول ما هر روز هزینه. هنگامی که ما آغاز شده ما درآمد بسیار کوچک بودند پس از آن به معنای انتظار اگر ما نیاز به خرید چیزی و یا گرفتن یک زمان واقعا طولانی repurposing مواد. به طور کلی ما صرف $20k در بازسازی و ما بسیار افتخار است که ما خود را خانه ما آشکار است. انجام است که اگر به معنای زیادی از فداکاری و حتی زمانی که ما برای اولین بار نقل مکان کرد و در ما حدود یک سال تا پایان پروژه. ما پخته شده را در یک صفحه داغ در حالی که نمی باید کابینه چهره و ما سیستم روشنایی بود کامل نیست… در میان چیزهای دیگر. فقط داشتن صبر و شکیبایی در این فرایند دشوار بود و به مرور منحنی یادگیری یک نوسازی کامل سخت بود. هنگامی که مردم می گویند همه چیز بیشتر هزینه خواهد شد و دیگر در نوسازی از شما فکر می کنم آنها را باور!

Proudest تبادل نظر: Marc آموخته است که چگونه به سیم برق سیستم. راستش همه چیز احساس مانند یک دستاورد هنگامی که ما ایجاد جریان هوا. این اولین پروژه نوسازی ما همیشه می خواهم انجام می شود و هنگامی که همه چیز محروم شد از جریان هوا آن را مانند یک فرایند یادگیری چگونه برای قرار دادن آن همه با هم.

بزرگترین زیاده: ما زمان زیادی را صرف طراحی و ساخت کردن, حمام, در مقایسه با دیگر جنبه های ساخت. مارک گردد سفارشی دوش پان 3D با استفاده از مدل سازی و ماشینکاری CNC. حمام ما millwork انعطاف پذیر است تخته سه لا و فایبر گلاس بود مجسمه در بالای همه چیز را ضد آب است. ما غرق احساس بزرگترین ریخت و پاش. ما رو سفارشی سینک از Haand یک کارولینای شمالی سرامیک شرکت که مارک قبلا مشغول به کار در. ما می خواستیم برای منعکس کردن, حمام, ما تا به حال دوست داشتم از کارتاهنا با پنجره سقفی بنابراین ما یکی از بزرگترین cloudware کاسه که آنها تبدیل به یک سینک برای ما. ما تا به حال تصادف با آن و به پایان رسید تا انداختن آن به جای خود غلت بزنید آن ما epoxied آن را به عقب با هم. ما لازم نیست که بسیاری از نام تجاری لوازم و است که واقعا به ما کمک کرد نگه داشتن هزینه از ما نوسازی پایین. مواد برای ساخت حمام گران تر شد اما. آن است که تمام فایبر گلاس بنابراین ما تا به حال بسیاری از دریایی مواد درجه و گالن پایان که ما استفاده می شود. آن اضافه شده اما ارزش آن را داشت.

بهترین توصیه: اگر شما در حال فکر کردن در زندگی کوچک آن را امتحان کنید قبل از اینکه شما را کامل شیرجه رفتن. ما اجاره یک 25-پا Argosy برای حدود شش ماه به واقعا تجربه زندگی در یک فضای کوچک با هم به دیدن اگر آن را در واقع کار می کنند. ما همچنین به کشف کردن آنچه که ما شخصا مورد نیاز در خانه ما آن را موفق. با استفاده از یک RV دوش ما تصمیم به ساخت بزرگتر حمام; تخت خواب ما بالاتر است چرا که ما می خواستیم بیشتر زیر شلواری و داشتن تقریبا صفر گنجه فضا را تحت تاثیر قرار راه ما طراحی شده دسترسی به گنجه بر بستر برای به حداکثر رساندن عمق فضای ذخیره سازی. حتی اگر شما نوار کردن قطعات از خانه خود را و فقط سعی کنید که نمایندگی از یک فضای کوچک شما در یادگیری بیشتر در مورد آنچه شما در واقع نیاز است.

خود را چه خانه بهترین راز ؟ آیا فقط پرت کردن چیزی — سعی کنید به repurpose آن است. این طرز فکر واقعا ما پول کشش دورتر در نوسازی و زندگی است. می تواند که parm پوست تبدیل به یک سوپ? می توانید استراتژیک خرید مواد غذایی و پخت و پز خانه معنی صدها دلار برای جریان هوا کار می کند ؟ می تواند که ضایعات چوب گردد به یک برش هیئت مدیره ؟ می توانید ورق آلومینیوم offcuts تبدیل به یک نور ثابت? می توانید یک روز از تحقیق و سرهم بند شما صرفه جویی در هزاران خانه حرفه ای تعمیرات ؟ بله به همه از بالا و اینطوری بود که ما از آن ساخته شده کار می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>