قبل و بعد از: این کوچک ساز-آشپزخانه درجه یک اصلی, IKEA-پر ارتقاء

هنگامی که شما عشق به طبخ و پخت و آویزان کردن در آشپزخانه شما, آن را بسیار مهم است که شما باید فضای کافی برای انجام این کار است.

اما هیچ شانس برای Shannon مک کوئین و همسرش مارکوس زمانی که آنها نقل مکان کرد و به سال 1908 دنور مربع دوبلکس. “آشپزخانه کوچک تا به حال بسیار کمی فضای ضد فاقد نور طبیعی و نیمی از فضای آشپزخانه شامل یک اتاق شستشو و حمام” شانون می گوید. “بسیاری از مسائل ما این است که پخت و پز و لوازم پخت بنابراین ما می دانستیم که ما هم باید به majorly به کوچک و یا انجام کاری در مورد فضای آشپزخانه.”

در ابتدا زن و شوهر تصمیم گرفت آنها را به مقابله با این مراحل که آن را “فقط خوب” به اندازه کافی. اما پس از آن متوجه شدم که آنها “صرف حدود 90 درصد از زمان ما در آشپزخانه” و است که می تواند آنها را کامل رنو اتفاق می افتد اگر آنها در زمان کار خود را. “ما ایجاد در سه هفته گاهشمار کردم و به کار در ساعت” شانون می گوید.

زن و شوهر استخدام IKEA به بیش از آمدن به کمک اندازه گیری و سفارش کابینت و کانتر (“ارزش هر پنی!” شانون می گوید). آنها تصمیم گرفتند برای شمارنده است که چند اینچ عمیق تر از نوع استاندارد به طوری که آنها می خواهم که فوق العاده دبستان فضا و تنها زیر شلواری برای پایین کابینت (چون با توجه به مارکوس “یک قفسه جز تنبل کشو”). آنها همچنین انتخاب شده به طور کامل باز کردن زیر شلواری “است که یک بیت اضافی” شانون می گوید: “اما همه از زیر شلواری فاش کردن تمام محتوای داخل آن اجتناب انباشته است.”

شانون حذف کاشی و نقاشی روی دیوار در بنجامین مور کاغذ سفید در حالی که مارکوس نصب تمام کابینت و قفسه بندی سقفی روشنایی و جدید اجاق گاز و هود و حتی جایگزین برخی از لوله های. جوانب مثبت در آمد به دست کشیدن پایین دیوار بین اتاق نشیمن و آشپزخانه کمک کند با برخی الکتریکی کار و اضافه کردن مترو کاشی و کانتر.

فضا-مکیدن شستشو و حمام کردم رفت به زیرزمین. و یکی از آخرین-اما قابل تغییر: زن و شوهر, جابجا کردن جامد سفید درب شیشه ای-paneled یک به پایان رسید و با خیلی بیشتر نور است. خیلی بیشتر.

در کل زن و شوهر حدود 12000 دلار در آشپزخانه رنو — “بیشتر از ما تا به حال برای بودجه اما خوب برای عوض کردن آشپزخانه,” شانون می گوید. و آنها که فضا در حال حاضر روشن تر و بزرگتر و عالی برای سرگرم کننده است.

البته چند وجود دارد مکان هایی که آنها می خواهم تجدید نظر اگر آنها این فرصت را داشتند: “اگر ما آن را دوباره در ما گرفته اند که تمام کابینت فوقانی به ارتفاع سقف و خوی صدر با نور پس زمینه مات درب به نگه داشتن آن احساس سبک تر” شانون می گوید. و آنها همچنین می خواهم به حک کردن یک فضای متفاوت برای بزرگتر زباله می تواند: “هر کس اشتباه در مورد زباله که در یک کشو و آن را کمی بیش از حد کوچک!” او می افزاید.

بدیهی است که زن و شوهر آموخته زیادی در طول رنو روند. یک اشاره گر Shannon می گوید: “احساس نمی محدود با آنچه شما در حال حاضر. ما نگه طبقه و نیم از اصلی مقابله با فضاهای. ما ساخته شده بر روی آنچه که ما در حال حاضر اما اجازه نداد اصلی رد پای محدود ما. بنابراین اساسا نمی پرتاب نوزاد با bathwater اما همچنین اجازه ندهید کودک شما در اطراف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de