بهترین آنلاین خدمات چاپ


توجه داشته باشید: این نسخه به روز شده از یک مقاله در اصل منتشر شده در پاییز سال 2019. ارزیابی کیفیت چاپ و تحویل بار انجام شده است بیش از این مقاله.

باور کنید یا نه وجود دارد که شبیه به نسخه قابل چاپ کردن عکس های خود را و ایجاد کتاب عکس برای ارسال هدیه به اعضای خانواده. وجود دارد به نظر می رسد گزینه های بیشتر از همیشه وقتی که می آید به آنلاین خدمات چاپ, که باعث می شود انتخاب یک کمی قریب به اتفاق قربانیان.

ما آزمایش پنج محبوب آنلاین شرکت چاپ و ارزیابی آنها بر اساس سهولت خود را از خدمات و قیمت و زمان چرخش و مهمتر از همه چاپ قوام/کیفیت کاغذ.

چگونه ما تست شده

ما به منظور قرار داده شده برای سه 8×10 و سه چاپ 4×6 در همان روز (October 23rd, 2019) از Snapfish, آمازون, عکس,*, Shutterfly, MPix و Printique (که قبلا به عنوان شناخته شده AdoramaPix). ما با استفاده از خودکار ‘smart crop’ ویژگی در هر وب سایت هنگامی که آماده چاپ و هنگامی که آن را ممکن است درخواست شده است که تصویر چاپ شده بر روی جلای کاغذ. همه چاپ شد حمل با اقتصاد حمل و نقل گزینه است.


ما میدارد: Printique و MPix

Printique قبلا AdoramaPix ارائه می دهد کمی بالاتر قیمت گذاری از رقابت است اما سازگار ترین/خشنود کیفیت چاپ. چاپ, چرخش سریع است.

MPix قیمت گذاری است که در وسط جاده کیفیت چاپ سازگار است دوم تنها به Printique – و چاپ چرخش است و هم سریع. اما شما مجبور به پرداخت اضافی برای گزینه های مانند جلای کاغذ.

حال بیایید نگاهی دقیق تر در هر یک از این خدمات چاپ از جمله روند سفارش, سرعت, تحویل, وضعیت چاپ رسید و به طور کلی کیفیت از ما خرید.


*افشای کامل: DPReview.com یک شرکت تابعه تماما متعلق به آمازون است. ما سرمقاله مستقل از شرکت مادر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im