سیاه و سفید متعلق به رستوران لیست گردش در اینترنت سازماندهی شده توسط شهر


از چپ به راست: بیلی الیس از Jamrock در آتلانتا مسکن در Glady را در نیویورک Bunna کافه در نیویورک است.

عکس های اما فیشمن, Chelsie کریگ و آندرس Ahlgren

شرق

واشنگتن

– تغذیه ملک را در پست لیست رستوران ها, کافه ها و پاپ آپ های باز را خارج و تحویل در سی مریلند و ویرجینیا است. نوشته شده توسط بنیانگذار Anela ملک.

– مقاله ما تجلیل رستوران ها و نشانه ها در پایتخت کشور است. گزارش و نوشته شده توسط Ryan واکر-Hartshorn از Bon Appétit.

شهر نیویورک

– صفحه گسترده گوگل از کافی شاپ ها نانوایی ها و رستوران ها و میله های باز را خارج و تحویل در سراسر نیویورک با اطلاعات در merch, کارت های هدیه GoFundMe صفحات و مطلب. ایجاد شده توسط هانا Fineart از نیویورکر و یوسف هرناندز و راشل Karten از BA.

– مقاله ما جشن نانوایی ها و رستوران ها, کافه ها و مغازه ها در Bed-Stuy و ارتفاع تاج در بروکلین. گزارش و نوشته شده توسط جسی جرقه و رایان واکر-Hartshorn از BA.

– سیاه و سفید متعلق به بروکلین دایرکتوری ها و رستوران ها, کافه ها و مغازه ها همراه با دیگر سیاه و سفید متعلق به کسب و کار برای حمایت در بروکلین. ایجاد شده توسط سینتیا Gordy Giwa و Tayo Giwa سیاه و سفید متعلق به بروکلین.

– صفحه گسترده گوگل از نانوایی ها و رستوران ها و میله های به پشتیبانی در کوئینز. ایجاد شده توسط کارن امدا و ملکه می خورد.

روچستر نیویورک

– صفحه گسترده گوگل از رستوران ها و کسب و کار کیترینگ باز را خارج و تحویل در روچستر. ایجاد شده توسط بازاریابی و روابط عمومی و رسانه های اجتماعی مدیر Leah استیسی.

فیلادلفیا

– صفحه گسترده گوگل از رستوران ها و پاپ آپ های باز را خارج و تحویل در فیلادلفیا با اطلاعات در merch, هدیه, کارت, GoFundMes و بیشتر. ایجاد شده توسط Kae Lani Palmisano از بررسی کنید لطفا! فیلادلفیا.

– سیاه و تلفن همراه, سیاه متعلق به تحویل برنامه کار با سیاه و سفید متعلق به رستوران در فیلادلفیا. ایجاد شده توسط موسس و مدیر عامل شرکت دیوید Cabello.

Pittsburgh, Pennsylvania

– خوب غذا پیتسبورگ لیست کافی شاپ ها نانوایی ها و رستوران ها به حمایت در پیتسبورگ. نوشته شده توسط بنیانگذار امیلی Catalano.

بوستون

بوستون گلوب مقاله لیست رستوران ها برای حمایت در بوستون. نوشته شده توسط Devra اول از بوستون گلوب.

– صفحه گسترده گوگل از رستوران باز در بوستون و در سراسر انگلستان جدید (Hartford, CT; New Haven, CT; استمفورد CT; Vernon, CT; Windsor, CT; امهرست MA; برککتن MA, Brookline, کارشناسی ارشد; کارشناسی ارشد; Dorchester, MA; Greenfield, MA; Hyde Park, MA; جامایکا پلاین MA; Malden, MA; Mattapan MA; Medford, MA; Roslindale MA; Roxbury, MA; سامرویل, MA; جنوبی پایان MA; Springfield MA; استوتون MA; واترتاون, Portland, ME; Seasport من; کلرمونت NH; Manchester, NH; Portsmouth, NH; پوتوککت RI; Providence, RI دم می افتد VT; برتلبرو VT; شارلوت VT; استراتفورد, VT). ایجاد شده توسط یانکی مجله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im