یادداشت سردبیر: جست و خیز به کمتر از 30 دقیقه دوباره برای جلوگیری از استاتیک تصویر مقدمه.


Blackmagic Design گرفته پیچد آن جدید Blackmagic URSA Mini Pro 12K فیلم دیجیتال دوربین با پشتیبانی از ضبط ویدئو تا 12K/60fps با 80MP در هر فریم. این مدل با یک جفت جدید خاموش-دوربین مانیتور از شرکت Blackmagic تصویری کمک 3G در 5 و 7 اندازه.

Blackmagic URSA Mini Pro 12K

Blackmagic URSA Mini Pro 12K دیجیتال دوربین فیلم ارائه گزینه های پیشرفته همراه با 12288 x 6480 سوپر 35 سنسور تصویر. این شرکت نسل سوم مدل های ارائه 14 گام محدوده دینامیکی, 4K/220fps سوپر 16 و 8K/110fps گزینه های در علاوه بر این به 12K یک تعویض لنز و یک SuperSpeed USB-C توسعه بندر.

Blackmagic طراحی بسته بندی تعدادی از دیگر ویژگی های قابل توجه به آن نرم افزار جدید-درجه دیجیتال دوربین فیلم از جمله ساخته شده است در ND فیلتر قابل تعویض PL mount و UHS-II SD و CFast کارت ضبط. این شرکت می گوید که سوپر 35 سنسور موجود در این مدل است ‘بهینه سازی شده برای تصاویر در چندین قطعنامه و که در آن ویژگی های منحصر به فرد (non-bayer) طراحی با تعداد مساوی از RGB پیکسل. ما تماس با Blackmagic Design برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سنسور و به روز رسانی خواهد شد با اطلاعات اضافی هنگامی که آن را در دسترس می شود.

Blackmagic Design نیز کارآمد آن کل گردش کار به کارآمد تر رفتن تا آنجا که به نسخه ی نمایشی است که با کمک اپل, فلز, گرافیک, معماری, آن را ممکن است برای ویرایش 12K Blackmagic فیلم خام به طور مستقیم بر روی مک بوک Pro.

Blackmagic URSA Mini Pro 12K است که با هدف حرفه ای محصولات از جمله با استفاده از تلویزیون و فیلم. فیلم در 12K Blackmagic خام را می توان بهینه سازی با چند constant bitrate را پشتیبانی می کند و گزینه های با کیفیت. این 12K سنسور oversampling اجرا را قادر می سازد به طوری که کاربران دریافت تیز بسیار دقیق 4K و 8K تصاویر به سازندگان کمی آزادی بیشتر در طول پس از تولید.

این پیوست یک فیلم جدید منحنی ویژگی برای Blackmagic نسل 5 علوم رنگ است که طول می کشد استفاده از 12K سنسور رنگ داده. با توجه به Blackmagic این اطمینان خواهد داد که به شدت اشباع رنگ بهتر ارائه شده است و رنگ پوست به خصوص ‘خشنود است.’ دوربین سازگار با PL سینما لنز و همچنین EF و F لنز.

صحبت کردن در مورد این مدل جدید است Blackmagic Design مدیر عامل اعطای خرده که گفت:

با Blackmagic URSA Mini Pro 12K ما پیشرفته تکنولوژی تصویربرداری به یک نسل جدید که در آن سبک های جدید از تیراندازی امکان پذیر خواهد بود. این فقط 12K سنسور, اما وجود دارد بسیاری از نوآوری های دیگر در این دوربین است. از نسل 5 رنگ علوم در سنسور پوسته پوسته شدن جدید متقارن رنگ الگوی کامل RGB با کیفیت و البته رزولوشن 12K آن را می تواند هیجان انگیز برای دیدن آنچه که DOPs فراموش خلاقانه با این تکنولوژی!

Blackmagic طراحی راه اندازی URSA Mini Pro 12K این ماه در $9,995.

Blackmagic تصویری کمک 3G

پیوستن به دیجیتال جدید فیلم دوربین Blackmagic تصویری کمک به, 3G, خارج-مانیتور دوربین ارائه شده در 5in و 7in اندازه. به گفته این شرکت, ویدئو, کمک, 3G توسط یک صفحه نمایش لمسی مدل ارائه شده در یک نقطه قیمت پایین تر از شرکت های دیگر گزینه; این ویژگی های HDMI و 3G-SDI با پشتیبانی از تمام استاندارد با کیفیت بالا و فرمت های ویدیویی.

به همین ترتیب, ویدئو, کمک به 3G ارتقا یافته است باتری در مقایسه با گذشته مدل و همچنین به عنوان ساخته شده است در حوزه عقب شمارش نور جک هدفون و بلندگو پانل. هر دو گزینه اندازه از ویژگی های استاندارد SD و UHS-II پشتیبانی از کارت SD — این مدل بزرگتر دارای دو اسلات کارت SD به طوری که یک کارت می تواند عوض شود در حالی که ضبط به کارت دوم همچنان ادامه دارد.

همچنین در این ویدئو کمک 3G با بهره گیری از Sony L-Series باتری و ویژگی های دو باتری اسلات به طوری که یکی می تواند عوض شود و با یک شارژ باتری در حالی که ضبط. سود آشکار به کمک 3G است که آن را ارائه می دهد یک صفحه نمایش بزرگتر از اغلب صفحه نمایش کوچک ساخته شده را به دوربین های دیجیتال به کاربران بطور قابل توجهی بیشتر کنترل بیش از کار خود را.

نیز, این ویدئو, کمک به یکپارچه pro-grade صوتی ضبط بیش از کیفیت بسیاری از دوربین های دیجیتال در حالی که از بین بردن نیاز به حمل و نقل در اطراف چرخ دنده های صوتی, هر چند آن را نیز ممکن است به ضمیمه میکروفن به مدل 7 اینچی از طریق یک جفت XLR ورودی. علاوه بر نظارت بر بسیاری از ویژگی های دیگر, Blackmagic شامل پشتیبانی از چندین زبان از جمله انگلیسی, اسپانیایی, آلمانی, چینی, ژاپنی و بیشتر.

Blackmagic Design در حال حاضر ارائه این ویدئو کمک 3G مانیتور با شروع در $495.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de