Bodum است که با داشتن یک فروش بزرگ که دوستداران قهوه نمی توانیم به دست

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

دوستداران قهوه, شادی! Bodum — دانمارکی اذوقه رسان با کیفیت بالا قهوه و لوازم جانبی — دارای لگد عظیم فروش است که مناسب برای هر کسی که به دنبال راه اندازی یک barista-کیفیت نوار قهوه در خانه برای کمتر است. بنابراین آیا شما می خواهید برای ارتقاء خود را کتک قهوه ساز (بهترین فروش یک نیمه خاموش) و یا اضافه کردن برخی از زنگ ها و سوت به قهوه صبح خود را معمول با باهوش لوازم جانبی شما می توانید آن گیر همه به 50 درصد. اما بسیار شبیه به کافئین خود را buzz این فروش نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای پس از بررسی برخی از بهترین زیر می یابد و مطمئن شوید که به مرور بقیه از خود می پردازد.

1. ePEBO خلاء قهوه ساز

شما نگاه مثل شما در حال ساخت قهوه در آینده با Bodum بهترین فروش ePEBO خلاء قهوه ساز. اما آن را نه به عنوان پیچیده به عنوان آن به نظر می رسد: به سادگی با اضافه کردن آب به پایه که جوش به سمت بالا را در کاسه شیشه ای در بالا. که زمانی که شما اضافه کردن قهوه, که فیلتر و برگشت به پایین کتری. کل فرایند طول می کشد تنها چهار دقیقه اما خلاء مهر و موم اجازه می دهد تا برای همه روغن ها از قهوه به استخراج شود و منجر به غنی تر و قوی تر دم.

خرید: ePEBO جاروبرقی, قهوه ساز, $100 (به طور معمول $200)

2. اغذیه فروشی و مشروب فروشی برق Milk Frother

را cappuccinos lattes و حتی شکلات داغ با این جمع و جور و آسان برای استفاده milk frother. تنها با فشار یک دکمه frother خواهد شلاق تا هر نوع شیر و متوقف کردن به طور خودکار زمانی که آن را انجام داده است. بهترین از همه, پاکسازی یک نسیم به لطف پوشش نچسب در داخلی فولاد ضد زنگ.

خرید: اغذیه فروشی و مشروب فروشی برق Milk Frother $42 (به طور معمول $60)

3. اغذیه فروشی و مشروب فروشی زانویی برق آب کتری

ایده آل برای, پور بیش از, روش ساخت قهوه, Bodum به اغذیه فروشی و مشروب فروشی کتری گرم تا 34 اونس آب به سرعت و کارآمد در حالی که زانویی اسپوت می دهد کنترل بهتر سرعت و حجم خود را بریزید. به سادگی با روشن کردن دستگاه شروع به آب جوش را از پایه و به زودی شما آماده برای ایجاد پور-بیش از قهوه و همچنین چای فوری بلغور جو دوسر و یا هر چیز دیگری که نیاز به آب جوش.

خرید: اغذیه فروشی و مشروب فروشی زانویی برق آب کتری 40 دلار (به طور معمول $50)

4. اغذیه فروشی و مشروب فروشی چرخ قهوه الکتریکی

ساده ترین راه برای بالا بردن خود قهوه روال این است که خرد خود را در لوبیا. قهوه شما خواهد شد طعم و مزه تازه و جسورانه — و شما حتی نمی خواهد که به تغییر هر چیز دیگری در مورد رفتن به قهوه ساز. Bodum را جمع و جور چرخ باعث می شود آن را بسیار آسان به سخت کار کردن خود را لوبیا: وجود فشار دکمه کنترل و مشاهده از طریق درب بنابراین شما می توانید به طور مداوم و سخت کار کردن آنها با تیغه فولاد ضد زنگ یا پالس خرد کردن آنها را تا زمانی که آنها رسیدن به هدف مورد نظر درشتی.

خرید: اغذیه فروشی و مشروب فروشی برقی چرخ قهوه $19 (به طور معمول $25)

7. اغذیه فروشی و مشروب فروشی دیوار دو لیوان اسپرسو

کلاه کردن وعده غذایی خود را با یک caffé corretto و یا فقط لذت بردن از گاه به گاه, اسپرسو, در این مجموعه مناسب اسپرسو لیوان. دو-جداره دهان دمیده بوروسیلیکات شیشه ای است جذاب و کاربردی ایجاد یک لایه عایق که شما خود را نگه دارید اسپرسو — و نه دست شما — لوله کشی گرم است.

خرید: اغذیه فروشی و مشروب فروشی دو دیوار اسپرسو لیوان 17 دلار (به طور معمول $25)

8. دو دیوار برقی کتری آب با درجه حرارت کنترل

شما در قهوه اگر شما لذت بردن از گاه به گاه چای. و این که آیا شما در حال آماده سازی استادانه درست شده جام حذفی از مسابقه و یا فقط در خلق و خوی برای صبحانه انگلیسی, شما نیاز به آب گرم. Bodum را کتری برقی را ارائه می دهد به طور کامل قابل تنظیم دما کنترل شماره گیری بنابراین شما می توانید گرم کردن آب برای چای سبز و سپس آن را به کامل جوش برای چای سیاه پس از آن.

خرید: دیوار دو برقی کتری آب با درجه حرارت کنترل $68 (به طور معمول $85)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de