Bon Appétit کره بادام زمینی کوکی ها ترین اضافی چیزی که من ساخته ام در این سال

یکی از دلایل من عاشق پخت کوکی ها کره بادام زمینی است که برای سهولت خود را: شما می توانید نزدیک به نتایج فوری با حداقل تلاش. بسیاری از دستور العمل های تماس برای یک تعداد انگشت شماری از شربت خانه مواد کثیف فقط یک کاسه هستند و از فر در کمتر از یک ساعت.

شما می توانید تصور کنید که در کمال تعجب من, سپس, زمانی که من آمد در سراسر Bon Appétit دستور برای “بهترین” کره بادام زمینی کوکی ها که شامل toasting, آجیل, whipping, تخم مرغ, قهوه, کره, و راه اندازی یک کشتی بخار در داخل فر. این روند به نظر می رسید بیش از حد به حداقل می گویند, اما من مجذوب شد. خواهد گام های اضافی عملکرد برتر کره بادام زمینی کوکی ؟ Bon Appétit العمل همواره ثابت کرده بود خوشمزه در دستور ما مرحله یک, بنابراین من تا به حال زیاد امیدوار. در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است زمانی که من پخته ،

دریافت دستور العمل: BA بهترین کره بادام زمینی کوکی ها

چگونه Bon Appétit بهترین کره بادام زمینی کوکی ها

شما شروع به فرآیند toasting (در حال حاضر بوداده) بادام زمینی در فر تا زمانی که معطر است. درشت ریز ریز کردن آنها را, آنها را کنار گذاشته و سپس طبخ کره را در یک کتری تا سرخ و معطر است. انتقال کره را در یک کاسه و اجازه دهید آن را سرد در دمای اتاق تا زمانی که شروع به سفت.

به عنوان کره سرد, ماهوت پاک کن زدن با هم آرد و نمک و بکینگ پودر و جوش شیرین. در یک کاسه جداگانه, ضرب و شتم با هم 1 تخم مرغ کامل 1 عدد زرده تخم مرغ, شکر دانه ریز, شکر قهوه ای و آب با استفاده از همزن برقی تا نور و ribbony. کاهش میکسر سرعت کم مخلوط آرد اضافه کنید و ضرب و شتم برای یک دقیقه. اضافه کردن کره بادام زمینی تست بادام زمینی و سرد قهوه ای کره. مخلوط تا گنجانیده شده و سپس اجازه دهید خمیر را در دمای اتاق به شرکت تا کمی.

بخش خمیر به توپ و محل آنها را بر روی یک کاغذ اندود ورق سینی. پهن کردن کوکی ها با فرو بردن چنگال در آب و سپس با فشار دادن تيغه به توپ در یک الگوی متقابل تخم. جای سینی در یخچال و خنک برای یک ساعت.

به عنوان کوکی ها سرد پیش گرم کردن فر و یک کتری در پایین رک. هنگامی که خمیر سرد, نم نم تاپ با شکر خام و تابه را در فر. قبل از بستن درب فر اضافه کردن آب به کتری پس از آن sizzles و ایجاد بخار. بلافاصله و پخت کوکی ها تا کمی browned.

من صادقانه بررسی Bon Appétit بهترین کره بادام زمینی کوکی ها

پس از گذراندن تمام بعد از ظهر ساخت این کوکی ها من به شدت نا امید زمانی که من متوجه شدم آنها به سادگی نمی شد ارزش تلاش است. کوکی ها بودند خشک crumbly و فقط جالب نبود. خود سندی بافت باعث می شود من فکر می کنم که بخار به طور کامل غیر ضروری به عنوان شلاق تخم مرغ را با شکر. عطر و طعم نیز چیزی برای نوشتن صفحه اصلی درباره آنها طعم مانند نمونه اجرا از آسیاب کره بادام زمینی کوکی و شما واقعا نمی تواند طعم و مزه قهوه ای کره.

وجود دارد اما چند لمس کوچک دوست داشتم. هر دو علاوه بر خرد شده برشته بادام زمینی و نم نم شکر خام در بالا به کوکی ها خوب بحران و شکر اضافه شده خیلی درخشش بیش از حد.

اگر شما در حال ساخت Bon Appétit کره بادام زمینی کوکی ها چند نکته

1. استفاده از کره بادام زمینی. این دستور غذا خواستار طبیعی کره بادام زمینی آن را شامل نمی شود هر گونه شکر اضافه شده است. این جزئیات مهم است به خاطر داشته باشید که کوکی های خود را روشن نمی کردن بیش از حد شیرین است. و اگر شما شروع با 16 اونس شیشه شما می توانید همه چیز را که شما صرفه جویی از رقص ایرانی یک فنجان اندازه گیری.

2. انجام برخی از کار در پیشبرد. هر مرحله از این دستور غذا را طول می کشد یک مقدار عادلانه از زمان. آن را به کمتر از کارهای عادی و روزمره سعی کنید به شکستن آن را به دو روز و یا استراحت در بین هر یک از مراحل.

3. Chill خمیر قبل از پخت آن را. قبل از ظاهر این کوکی ها را در فر, دستور غذا دستور شما را به سرما آنها را برای یک ساعت. من سعی پخت یک دسته بدون سرد شدن آن و گسترش آنها را بیش از حد ،

4. جست و خیز آب داغ در کتری گام. این واقعا به نظر نمی رسد به انجام به طوری که من صادقانه نمی خواهد زحمت. این یک مقدار زیادی از کار و احساس کمی خطرناک است.

امتیاز: 6/10

آیا شما تا به حال پخته Bon Appétit‘s “بهترین” کره بادام زمینی کوکی دستور غذا? به ما بگویید چه شما فکر می کنید!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>