براد لئون چاقو مورد علاقه در تولید

شاید شما را دیده ام براد را انجام با آن. شاید شما شنیده ام او آن را “احتمالا مورد علاقه من چاقو که من خود را.” شاید شما حتی خواندن یک داستان کمی در مورد این “یکی از عجیب و غریب چاقو” در نیویورک mag? شاید شما حتی تلاش برای پیدا کردن این گریزان ابزار که تا به حال شده است به چالش کشیدن به حداقل می گویند. خوب در اینجا یک قطعه بسیار کوچک از خبر خوب: براد لئون را با ساطور/دستگاه برش انتخاب رسما به ارمغان آورد به تولید Lamson محصولات ماساچوست شرکت از سال 1837. آن را در حال حاضر نگردند در فروشگاه ما همراه با کشت تمام آن را زندهبا مضمون merch.

مرد و چاقو خود را.

عکس های لورا موری

آنچه شما بخواهید بسیار ویژه ای در مورد این چاقو? بیایید از خود انسان: “من عاشق این چاقو بسیار به دلیل سبک و نازک تیغه بزرگ می گوید:” براد. “این یک نیمکت لیسه و یک چاقو.” مردمی در Lamson اضافه شدن چند جزئیات: کامل-tang تیغه (به معنی آن را می شود در تمام طول دسته) در Santoku شکل ساخته شده است از خو آمریکا بالا کربن فولاد ضد زنگ است که تخت زمین برای دقت و سپس با دست تیز به پایان رسید و برای یک تیغ تیز لبه. ارگونومی طراحی شده منحنی رسیدگی است ساخته شده از بادوام گردو. چاقو را می توان به عنوان یک مجموعه با یک سفارشی ساخته شده از چرم غلاف ساخته شده از Wickett & Craig انگلیسی افسار چرم با دست, دوخت فوق العاده قوی برنج پرچ شده و برنج و ضربه محکم و ناگهانی است که نگه می دارد غلاف بصورتی پایدار و محکم در محل برای ذخیره سازی. Whew! بسیاری از اطلاعات است. فروشگاه آن را در اینجا.

سه آیتم های جدید ساخته شده برای آن را زنده طرفداران و تقریبا هیچ کس دیگری

سیاه, سیر, فن پیراهن
با صدای بلند. تحریف شده است. شدید. تخمیر. Inky. مهم. شدید. این سه راهی علائم نادر اگر نه منحصر به فرد همگرایی تخمیر شور و شوق و سنگین فلزی فرهنگ است.

عکس های لورا موری

سیاه, سیر, کلاه فن
همان مفهوم در یک کلاه است.

یک پیراهن که توضیح می دهد که چگونه به صحبت می کنند و براد
این توضیحی است. نوع?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>