در طول coronavirus قرنطینه پخت نان و خمیر ترش و پرورش باید به عنوان محبوب سرگرمی, نگه داشتن مردم مشغول پخت پروژه های آنها هرگز قبل از محاکمه. من دندان شیرین اما من در جهت های مختلف به طور کامل — من خیلی بیشتر احتمال دارد به پخت لعاب-slathered ورق کیک از یک قرص نان ترد. و در حالی که کیک پخت همواره بخش عظیمی از زندگی من (من نوشت: یک کل در مورد آشپزی کیک) آن را در حال حاضر تبدیل به یک شکل از درمان بیش از حد.

پخت مانند بافندگی و حل پازل — نیاز به یک مقدار مشخصی از غلظت است. پخت مراکز و ریتم آن را آرام من. زمانی که من در پخت من متوقف کردن نگرانی در مورد جهان خارج از آشپزخانه من — وجود ندارد در مغز من به تمرکز بر روی لب کره و چگونه ذخیره کردن من از کاغذ توالت رفتن به گذشته است. زمانی که من کوک من به ندرت به دنبال یک دستور العمل, اما زمانی که من پخت من همیشه یکی در دست چون حتی ساده ترین پخت پروژه باید کمی قوانین و فرمول به دنبال داشته باشد.

این نوع از آسان پروژه های است که حفظ شده است من عاقل. در حال حاضر است زمان برای چند لایه کیک صدر با فانتزی یادتان نرود. نه وضعیت فعلی ما خواستار محکم آرامش کیک — نان و کیک حلقهای طرحدار کیک و ورق مستطیل شکل کیک است که می تواند خوراک یک خانواده بزرگ را در یخچال نگه دارید و برای یک هفته اگر شما پناه با یک حزب کوچک از دو یا سه.

بنابراین من تهیه کرده ام که فقط یک دسته کامل از آسان, کیک خوشمزه هر کسی می تواند در هر ساعت از روز. من فکر می کنم آنها همه نامزدهای شایسته برای خود کره و آرد و تخم مرغ است.

یک کیک برای هر گونه و هر زمان از روز

من اعتقاد راسخ دارد که یک کیک را با توجه به هر خلق و خوی مناسبت و زمان از روز. بیش از حد اغلب ما رزرو کیک, دسر, اما آن را به مراتب بیش از حد طولانی در روز صبر کنید. چرا که نه شروع روز با کیک یا حداقل پخت یک به یک میان وعده بعد از ظهر? و چرا خوردن کیک گذشته قبل از خواب زمانی که ما ولع مصرف شکلات ؟ در حال حاضر زمانی که تمام روز در حال خونریزی با هم یک کیک برای کمک به ما بگویید در این زمان است که به سختی یک ایده بد است.

این که آیا شما به دنبال یک چسبناک دیوانه کیک قهوه به خدمت گرم برای صبحانه و یا متراکم و مرطوب فوق العاده شکلاتی کیک نان به فروشگاه در یخچال خود را برآورده سازد نیمه شب هوس های من رو شما پوشش داده شده با زیر چهار دستور العمل های.

صبحانه کامل کیک: مهم مستی خامه ترش کیک قهوه

این ساده ترش صبحانه کیک پوشیده شده است در یک دیوانه کارامل لعاب که bakes راست همراه با کیک و به شما می دهد تمام شادی های چسبنده مستی اما نیاز به هیچ کدام از این کار از خمیر مخمر. مطمئن شوید که به آن خدمت می کنند در حالی که آن را هنوز هم کمی گرم و ترد با شکوه است و لذتبخش چسبناک. و اگر وجود دارد یک قابلمه داغ از قهوه نزدیکی بیش از حد.

ساده عصرانه کیک: کره نان تست کیک حلقهای طرحدار با عسل و مربا

این کیک پوند است حاوی دیوانه کره قهوه ای و براق است با گرم اذوقه و نوشابه عسل لعاب مستقیما از فر. آن را خوشمزه خود را در آن, اما آن را نیز خوشمزه قطعه قطعه و تست و گسترش سریع-و-آسان در خانه جام جم در دقیقه ساخته شده از یک کیسه یخ زده مخلوط انواع توت ها من معمولا رزرو برای دختر من صبح اسموتی. سعی کنید آن را با یک فنجان چای داغ.

این Boozy پس از شام کیک: سرخوش نارگیل Tres Leches Cake

اگر شما هرگز ساخته شده tres leches cake قبل از در حال حاضر آن را امتحان کنید. آن را با شربت خانه محصولات اساسی مانند تبخیر و شیر تغلیظ شده شیرین و این تنها با نسخه های کمی از رم و یک بوسه از نارگیل ، کیک به بهترین وجه در خدمت سرد مستقیما از یخچال و در آن باقی می ماند تازه برای روز. لذت بردن از بعد از شام با یک لیوان شراب قرمز (و یا شما می دانید بیشتر در رم).

نهایی نیمه شب میان وعده کیک: دو سخن بی معنی وبیهوده شکلات-کیک نان شکم پر

زمانی که هوس شکلات دزدکی حرکت کردن شما در نیمه شب شما خوشحال خواهید بود به یک تکه از این کیک به اندک اندک خوردن در حالی که ایستاده در نور درب یخچال و فریزر. آن غنی از عطر و طعم شکلات و خامه فرم چرخش باقی می ماند لذیذ حتی زمانی که در خدمت سرد است. به علاوه از آنجا که چسبناک با شکوه است tucked دور در داخل وجود دارد بدون نیاز به پوشش اضافی و یا garnishes.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im