درخشان, اسنک نکته: اضافه کردن کره به خود تخم مرغ آب پز سخت

تخم مرغ به خصوص زرده غنی هستند و کره غنی تر است بنابراین به نظر می رسد کمی مانند درد نمیخورد. نویسنده می داند که آن را به فروش سخت (عنوان سایت Lifehacker مقاله می گوید: “من به شما التماس به کره خود را سخت آب پز تخم مرغ”). اما آنها را بسیار قانع کننده ای استدلال. کره و تخم مرغ در حال حاضر بهترین دوستان است — در Hollandaise در ساندویچ صبحانه حتی در تابه برای تصدیق. در واقع فقط تاریخ و زمان آخرین شب من خوردند هوکایدو-سبک رامش از یک رستوران مورد علاقه خود را و می تواند طعم و مزه راست که در آن کره ذوب شده را در برابر طرف من fudgy-yolked تخم مرغ.

اما بعد از مانع روانی شد, چگونه, کاملا, آیا شما گسترش کره در لق-poof بافت کاملا آب پز تخم مرغ ؟ “وجود دارد هیچ راه اشتباه به کره و تخم مرغ” این قطعه می گوید. من فرض کنید که پاسخ های آن است. اما واقعا چگونه است ؟ ظاهرا راز ترکیب پت از یخچال-کره سرد را با گرم تخم مرغ.

هنگامی که شما در کره هر چیزی می رود برای پر کردن: Lifehacker نشان می دهد Yemenite سس داغ zhoug اما کلارک استفاده می شود, باشگاه فوتبال مالدون و تیپتری نمک و Urfa فلفل هنگامی که او تلاش برای متقاعد کردن هر کس در هیئت مدیره کره, تخم مرغ ارابه موسیقی از یک سال و نیم پیش. “کره ذوب کمی گرم زرده,” او می گوید: تشویق همگان را به آن را امتحان کنید.

آیا شما سعی کردم با اضافه کردن کره به تخم مرغ خود را?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im