کلم بروکلی: بهترین راه برای ذخیره آن آن را طبخ و خوردن آن

وقتی که من بچه بودم, من برای کلم بروکلی ترفند. آیا شما آن را می دانم ؟ آن یکی که در آن شما به یک کودک کوچک است که آنها باید از خوردن کلم بروکلی به دلیل آن را مانند به نظر می رسد اندکی درختان. اما کلم بروکلی نیست یک درخت و چرا شما می خواهید به خوردن یک درخت به هر حال ؟ اما به نوعی این کلاهبرداری کار می کند. خوش شانس برای من خرس کلم بروکلی هیچ بد خواهد شد; من دوست دارم آن را به این روز است. اگر شما بیش از حد (و یا می خواهید به آن را دوست دارم بیشتر) در اینجا مجموعه ای از بهترین راه برای طبخ و طعم و لذت بردن از کلم بروکلی در هر روز است.

پنج چیزهای جالب برای کلم بروکلی-کنجکاو.

کلم بروکلی فوق العاده مغذی سبزیجات سرشار از ویتامین C و دیگر مواد مغذی است. (100 گرم کلم بروکلی می دهد شما را در مورد 150 ٪ از روزانه خود را به ویتامین C مقدار توصیه شده است.) وجود 34 کالری در 100 گرم کلم بروکلی.

این است که کلم بروکلی کم کربوهیدرات یا Keto-دوستانه ؟

کلم بروکلی حدود 4.5 گرم کربوهیدرات در هر 100 گرم است که بدان معنی است که کلم بروکلی نسبتا دوستانه به کم کربوهیدرات و keto-گرا خوردن بودجه. این keto و کم کربوهیدرات غذا خوردن شیوه تکیه بر خوردن مقادیر کمتر از کربوهیدرات خالص (کربوهیدرات منهای فیبر). بسته به یک کربوهیدرات بودجه کلم بروکلی می تواند هوشمند و رضایت بخش راه به خوردن nutritiously در حالی که پس از این عمل غذا خوردن.

بسیاری از بزرگ به رهبری, عمیق سبز, کلم بروکلی شما در پیدا کردن در فروشگاه های مواد غذایی است که برخی از انواع کلم بروکلی Calabreseبود که برای ما به ارمغان آورد با تشکر از مهاجران ایتالیایی در اوایل قرن 20th.

شما همچنین ممکن است دیدن بنفش کلم بروکلی است که یک نوع و یا کلم بروکلی Romesco که خیره کننده فراکتال ساختار و سانتر از کلم بروکلی و گل کلم.

کلم بروکلی rabe از سوی دیگر در حالی که آن سهام با نام به طور منظم ol’ کلم بروکلی است که در واقع بیشتر از نزدیک مرتبط با شلغم و خردل سبز به عنوان یک تلخ چلیپاءی برگ سبزی. (همچنین به نام کلم بروکلی raab و rapini.) اگر شما عشق تلخ سبزی با یک ضربه تند, کلم بروکلی, rabe است که پادشاه است و خیلی خوب سرخ کرده با روغن زیتون و سیر.

Broccolini به نظر می رسد مانند یک کوچک تر و باریک کلم بروکلی. این در واقع یک نام تجاری (به همین دلیل است که ما همیشه سرمایه گذاری Broccolini!) و آن را ناشی از یک صلیب از کلم بروکلی و کلم بروکلی. آن را خفیف تر و لطیف تر از به طور منظم کلم بروکلی و خیلی شیرین تر از کلم بروکلی rabe.

آیا کلم بروکلی آمده است ؟

در ایالات متحده بسیاری از کلم بروکلی است که در کالیفرنیا که رشد می کند کلم بروکلی در طول سال و در حدود 94 درصد از تمام کلم بروکلی رشد در کشور است. در سطح بین المللی حدود 3/4 از جهان کلم بروکلی رشد کرده است در هند و در چین است. (ویکیپدیا)

بله مقادیر متوسط کلم بروکلی خوب برای سگ, با توجه به باشگاه لانه قرار دادن آمریکا به عنوان طولانی به عنوان آن را پخته بدون چربی و ادویه. مقدار زیادی در رژیم غذایی خود می تواند باعث سوزش معده ، مثل همیشه اگر شما سوالی در مورد تغذیه توله سگ خود انسان, غذا, گفتگو با دامپزشک خود را برای اولین بار.

بهترین راه برای طبخ کلم بروکلی

آماده برای سریع کلم بروکلی طرف ظرف ؟ در اینجا بهترین راه برای طبخ کلم بروکلی تازه یا یخ زده.

بهترین راه برای ذخیره کلم بروکلی (به علاوه: چگونه کلم بروکلی تاریخ و زمان آخرین؟)

تازه سر از کلم بروکلی باید در یخچال نگهداری می شود که در آن آنها را حفظ خواهد کرد به مدت هفت تا 10 روز است. هنگامی که گلچه شروع به نوبه خود زرد کلم بروکلی است که شروع به از بین بردن. (آن را احتمالا نمی خواهد شما را بیمار, اما آن را نمی خواهد به عنوان طعم خوب است.) قطعا دور اگر شما آن را دریافت لزج و یا اگر آن بوی بد.

بهترین راه برای استفاده از پس مانده غذا کلم بروکلی

ساده ترین راه برای استفاده از پس مانده غذا پخته شده یا خام کلم بروکلی این است که فقط به خوردن آن! آن را روی نان تست یا استفاده از آن را در راه دیگری برای صبحانه (ایده های بیشتر در اینجا). و یا استفاده از آن را در یکی از این دستور العمل. اگر شما زمان کمی بیشتر شما می توانید یخ تازه کلم بروکلی برای بعد با استفاده از روش زیر است.

برای صرفه جویی در تازه کلم بروکلی ریز ریز کردن را به نیش می زنند به اندازه قطعه و سپس رنگ پریده به سرعت انداختن به آب جوش و سپس تخلیه و شستشو در آب سرد. یخ را در کیسه های مهر و موم شده و یا ظروف تا 12 ماه. گرم شدن به مدت یک شب در یخچال و یا طبخ به طور مستقیم از منجمد.

ما بالای 20 کلم بروکلی, دستور العمل

چه شما دستور العمل های مورد علاقه و یا استفاده از کلم بروکلی? هر راه مورد علاقه به طبخ آن ؟

31 روز از سبزیجات: چگونه به سقوط در عشق با سبزیجات در 31 روز است. چگونه بسیاری از این سبزی پر زرق و برق شما خورده این ماه ؟ نگاهی به کل لیست و ما جولای چالش به خوردن هر یک!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im