سوخته و سوخته

هر هفته Healthyish ویرایشگر آماندا شاپیرو, مذاکرات در مورد آنچه که او با دیدن غذا خوردن, مشاهده و خواندن در سلامتی جهان و فراتر از آن. نرم افزار نکته: اگر شما ثبت نام برای خبرنامه شما دریافت حرکت شبیه چمچه زنی قبل از هر کس دیگری.

Healthyish دوستان

من نیمه سالانه از این خبرنامه هفته گذشته بدون هیچ دلیل دیگر از آن من بود کاملا سوخته. به جای نوشتن من در زمان طولانی تر از حد معمول راه رفتن با سگ من و رفت و در یوتیوب تلاش برای یادگیری نحوه ی به سیچوان ماهی آب پز. خیلی خوب بود اما اگر شما فکر می کنم این نامه میخوام در مورد چگونگی بازسازی و احیا من احساس می کنم در حال حاضر شاید رفتن جزئیات در مورد بهترین راه برای استفاده از عدس به جای.

من احساس نمی ~زیادی~ زیرا چه کسی می کند ؟ حداقل من احساس می کنم ممنون که من سالم و تابستان است و توسط برخی از اقدامات چیز به نظر می رسد graaadually در حال حرکت در مسیر درست است. در حال حاضر است. شاید.

من فکر می کنم این چیزی است که خیلی سخت برای من هنوز هم: نه دانستن از هفته به هفته و یا حتی روز به روز آنچه در جهان—معدن و ماست و هر کس دیگری را—در حال رفتن به مانند نگاه. نه مثل من اطراف تفکر “لعنت من خیلی ناراحت این همه عدم قطعیت است.” در عوض من خودم سازماندهی یخچال من حتی بیشتر وسواس بیش از حد معمول. و پرتاب یک جا که من فر متوسط شاخص به نحوی تغییر سانتیگراد و پخته oxtails سوختگی به بیت. (در صورتی که شما نگرانم 250° C تقریبا 500° F و هیچ چیز در این جهان می تواند زنده ماندن هفت ساعت در این نوع از گرما.) و دروغ گفتن بر روی نیمکت آخر هفته گذشته و تحقق اوه من گریه. انجام داده اند که در در حالی که.

تغییر دیگر: من هنوز هم خواندن بیش از حد توییتر و گوش دادن به بیش از حد بسیاری از, اخبار, پادکست, اما من متوجه شده ام برخی از بی تفاوتی تنظیم در. که تعجب من حدس می زنم. هنگامی که ما بمباران مغز ما با اطلاعات بیشتر از این منفی و در یک نقطه خاص از آن فقط خاموش. محدود است به چقدر بد ما می تواند جذب.

من نمی خواهم به احساس بی تفاوت در حال حاضر. وجود دارد بیش از حد کار باید انجام شود بیش از حد نیاز است. بنابراین من تلاش counterintuitively به اجازه رفتن کمی به طوری که من می تواند مراقبت بیشتر. به جای بلعیدن اخبار من شده است گوش دادن به موسیقی دوباره مثل این آلبوم جدید با من دوست تاد که خوب است برای راه رفتن. من راه رفتن مقدار زیادی! من شده است گوش دادن به پادکست ها هستند که در مورد این بیماری همه گیر مانند آخرین فصل از بدن است که شاید من پادکست های مورد علاقه از همه آنها را. من در نهایت به پایان رسید و سه زن (پس آیا اساسا ویرایشگر سارا Jampelو ما باید به بحث). من شده پیدا کردن عشق.

من هنوز هم سازماندهی شده است اما کمتر وسواس. من کاملا آماده برای یک Chaey سطح شربت خانه, گسترده, اما او الهام بخش من به رویه یک صفحه به یخچال من که در آن من را به نوشتن آیتم های تازه برای استفاده از ASAP (موزارلا بسیاری از گیاهان) و چه overstaying خود خوش آمدید در فریزر (wonton فراغ منجمد edamame) و شربت (خشک نخود, کنسرو ماهی تن). گاهی اوقات من خط خطی کردن شام ایده: “panang کاری با مرغ ؟” در حال حاضر وجود دارد. اما تا آنجا که من با آن. وجود دارد مقدار زیادی از فضای خالی در آن صفحه و من تلاش می شود با آن راحت.

تا هفته آینده

آماندا Shapiro
Healthyish ویرایشگر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>