سوزاندن قند بود مادر من بهترین پخت و پز مشاوره

مادر من زد یک آب نبات کوچک کسب و کار شناخته شده برای آن کارامل خارج از خانه خود را. طرفداران خواهد با بیحوصلگی حرف زدن در مورد خود اذوقه و نوشابه بافت و قوی طعم کارامل و به طور مداوم از او بپرسید چه راز او بود. مردم گمان کنیم که وجود دارد یک عنصر مخفی او را اضافه کنید, اما حقیقت این بود که او دستور خیلی ساده و متکی به کالاهای اساسی مانند شکر و خامه و کره و نمک.

من یاد گرفتم که چگونه به را من امضا کارامل از سن بسیار جوان — و من می دانستم که دقیقا آنچه که آنها را خیلی خوب است. وجود دارد کمی از اطلاعات است که کمک به خود را deliciousness (مانند مقدار سخاوتمندانه از نمک خوب وانیل و مقدار زیادی از کره) اما یکی از مادر من مطلق بهترین جواب بود به کارامل تمام راه را تا به این نقطه از سوختن.

مصرف شکر را به آستانه سوختن

کارامل گرفتن عطر و طعم خود را از (شما آن را حدس زده) شکر کاراملی. مطمئن شوید که وجود دارد مواد اضافی است که اضافه کردن عطر و طعم مانند عصاره وانیل و کره و خامه سنگین اما ستاره واقعی نشان می دهد که پخته شکر. این به این معنی است که در سفارش برای شما کارامل به توسعه قوی و طعم شکر نیاز به پخته شود تا زمانی که آن را عمیقا کاراملی. بسیاری از دستور العمل های شما دستور طبخ آن را تنها می رسد تا زمانی که طلایی رنگ کهربا اما اگر شما آن را فقط در چند ثانیه دیگر آن را تغییر همه چیز. ناگهان ظریف کارامل توجه داشته باشید تبدیل به یک ثروتمند, خوش طعم تلخ است که می درخشد. این تفاوت بین تست مهره و مهره خام. هر دو خوب هستند اما تست یک راه بهتر است.

چگونه برای سوزاندن قند خود را برای بهتر کارامل

اولین گام در اکثر کارامل دستور طبخ مخلوطی از شکر و آب را با هم (و یا فقط شکر به صورت خشک-روش کارامل) تا زمانی که آن را caramelizes و نوبت طلایی. برای بسیاری از دستور العمل این است که حدود 300 تا 320°F است که به اندازه کافی بالا به caramelize قند و تبدیل آن به یک طلایی اتش سوختن. این استاندارد متوسط در نتیجه کارامل است که ومزه و غنی — اما نه به عنوان ومزه آن را به عنوان می تواند. با فقط چند ثانیه اضافی به طعم واقعی بالقوه می تواند قفل شده است.

اما به دلیل ساخت آب نبات علم است ما نمی خواهیم به messing با متوسط قند بیش از حد به طور چشمگیری بنابراین هنگامی که ما نشان می دهد مصرف کارامل به لبه سوزاندن آنچه ما واقعا معنی این است که به سادگی به آن چند ثانیه اضافی (بین 30 ثانیه تا 1 دقیقه) آن را به گرفتن فقط یک ذره تیره تر و رسیدن به 325°F. شما قادر خواهید بود به راحتی بگویید که کارامل رسیده است و در مرحله بعدی از caramelization از به سادگی به دنبال در آن بنابراین درجه حرارت کمتر مهم در اینجا از رنگ. این اتفاق در عرض چند ثانیه است و تفاوت بین ظریف طعم کارامل و قوی به طور کامل توسعه عطر و طعم.

چیزی که در مورد مصرف کارامل تمام راه را به آستانه سوختن است که شما را اجرا خطر در واقع سوزاندن آن. اما چگونه شما می دانید زمانی که شما آن را گرفته و بیش از حد?

اول از قند سوخته است و بوی متمایز. این بوی تلخ مثل قهوه است که بیش از حد بو داده و یا کوکی های شما به سمت چپ در فر بیش از حد طولانی. اگر این عطر از تغییرات لذت بخش کارامل بوی سوخته, ناخوشایند, عطر, شما ممکن است آن را بیش از حد. یکی دیگر از نشانه های ثبتشده است که قند سوخته تمایل به شروع به سیگار کشیدن, بنابراین شما در واقع می توانید ببینید که آن را بیش از حد رفته. اگر دود شروع می شود wafting از گلدان خود را حذف و آن را از روی حرارت بلافاصله اجازه دهید آن را سرد و بیش از شروع. قند سوخته است بسیار خوشمزه, بنابراین بهتر است برای کاهش ضرر و زیان خود را.

آخرین راه برای گفتن اگر شما بیش از حد رفته است که این تغییر رنگ از کهربا تن به رنگ قرمز سوخته و قهوه ای. وجود دارد یک خط خوب بین کاملا browned قند و شکر که رفته بیش از حد, بنابراین مطمئن شوید که برای نگه داشتن یک چشم بر روی آن, بنابراین شما لازم نیست به طور تصادفی بیش از حد. Caramelizing شکر همه چیز در مورد تبدیل آن عطر و طعم از چیزی کسل کننده به چیزی پیچیده و غنی پس از رفتن آهسته نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی آن و جمع اوری کردن پاداش.

آماده برای قرار دادن این روش به استفاده از? در اینجا برخی از دستور العمل های مورد علاقه ساخته شده با کارامل.

چه شد مادر خود را بهترین پخت و پز مشاوره ؟ اجازه دهید ما را در نظرات!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>