فراخوان برای: Samsung Galaxy S20/S20+ جامعه نمونه گالری

ما به دنبال راه های بیشتری برای به نمایش گذاشتن ما خوانندگان عکاسی و در همان زمان تا ببینید که چگونه فن

توسط DASTESALAMATT در 20 خرداد 1399

ما به دنبال راه های بیشتری برای به نمایش گذاشتن ما خوانندگان عکاسی و در همان زمان تا ببینید که چگونه فن آوری های پیچیده که قدرت دوربین گوشی های هوشمند رفتار در یک طیف گسترده ای از شرایط. همین دلیل است که ما در حال تماس در تمام Samsung Galaxy S20 و S20+ صاحبان خود را برای ما ارسال تصاویر مورد علاقه شما گرفته ام با هر دستگاه – آنها ممکن است شامل به عنوان بخشی از DPR اولین-همیشه-جامعه طراحی شده نمونه گالری. با گردآوری یک گالری از تصاویر از خوانندگان ما, ما را وادار به یادگیری بیشتر در مورد این دستگاه و نشان دادن کار از ما با استعداد خوانندگان. برنده-برنده.

به شرکت ها و تصاویر گرفته شده با هر دو کهکشان S20 یا Galaxy S20+ به خود DPR گالری و برچسب آنها را با s20-گالری. تصاویر انتخاب شده خواهد شد در یک داستان در صفحه اول ما و دیده خواهد شد توسط ده ها هزار نفر از خوانندگان همکار خود را.

ها خود را در سامسونگ کهکشان S20 و S20+ تصاویر برای در نظر گرفتن

کمی خوب چاپ – تصاویر آپلود می شود باید در رزولوشن کامل با حداقل (اگر هر) پردازش. استاندارد شرایط و ضوابط ما گالری سیستم اعمال می شود:

ما احترام خود را کپی رایت و مالکیت معنوی. آپلود تصویر خود را به گالری خود را, شما توافق می کنید اجازه می دهد تا dpreview به میزبان لینک و پس از آن نمایش تصویر در وب سایت ما به منظور ارائه خدمات. تصاویر مشخص شده به عنوان ممکن است به نظر می رسد بر روی صفحه اصلی و گالری دیگر ویدجت از زمان به زمان. ما اذعان کپی رایت و مالکیت تصویر باقی می ماند و شما نماینده و حکم است که شما تنها صاحب همه حقوق مالکیت فکری در تصویر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن