کانن اعلام EOS C300 Mark III با کیفیت 4K/120p دوگانه دست آوردن خروجی سنسور طراحی مدولار


به عنوان بخشی از امروز تصویربرداری ” راه انداخته مجازی کنفرانس مطبوعاتی کانن اعلام کرده است که کانن C300 Mark III, آخرین Super 35mm دوربین سینما با دو دست آوردن خروجی (DGO) سنسور و یک طراحی مدولار بر اساس همان چارچوب به عنوان کانن C500 Mark II.

اگر خارج از Canon C300 Mark III به نظر می رسد هر دو متفاوت و آشنا وجود دارد به همین دلیل: با استفاده از این دقیق همان بدن به عنوان کانن C500 Mark II دوربین. این طراحی نه تنها اجازه می دهد تا برای بیشتر از پیمانه داخل C300 خط بلکه به معنی تمام لوازم جانبی طراحی شده برای C500 Mark II نیز با کار جدید C300 Mark III. کانن همچنین اضافه کرده است anamorphic desqueeze پشتیبانی از 2x و 1.3 x لنز و همچنین به عنوان یک کاربر قابل جابجایی لنز و لوازم جانبی است که باعث می شود آن را آسان به مبادله از لنز مانت بدون نیاز به آن را به یک مرکز خدمات (it comes with EF mount, اما همچنین می تواند با استفاده از EF سینما قفل و PL mount لنز با کیت اختیاری).

یک تصویر از کانن مجازی کنفرانس مطبوعاتی نشان می دهد که چگونه هر پیکسل در سنسور است تقسیم به دو دیود است.

در قلب C300 Mark III جدید 4K Super 35mm DGO سنسور طراحی شده توسط کانن جدید DIGIC DV7 تصویری تصویربرداری پردازنده. جدید DGO سیستم اجازه می دهد تا حسگر را به تصرف خود تا 16 گام محدوده دینامیکی با تقسیم هر پیکسل به دو دیود که به طور همزمان ضبط دو تصویر مختلف در سطح به دست آورید. مفید این است که کاملا متفاوت ‘به دست آوردن دو مفهوم به یک مورد استفاده توسط بسیاری از دیگر سازندگان دوربین که در آن تمام سنسور پیکسل استفاده از یکی از دو به دست آوردن حالت است.

این دو دیود در هر صفحه نیز استفاده می شود به قدرت سه فاز-تشخیص کانن Dual Pixel CMOS AF که در حال حاضر کار تا 120 فریم در ثانیه (fps) با جدید C300 Mark III.

نیز جدید است پشتیبانی برای کانن سینما خام نور فرمت که کانن برای اولین بار اعلام کرد در کنار EOS C200. سینما خام نور فرمت یک نسخه بیشتر سبک خود سینما فرمت RAW است که قطاری خام و داده های تصویری در فایل های به عنوان کوچک به عنوان 1/5th, اندازه استاندارد سینما خام فایل. کانن, اروپا, بزرگ, تفکیک آن سینما خام نور ضبط با فرمت.

سنسور است که قادر به ضبط DCI 4K/UHD تصویری در 120fps و همچنین 2K تا 180fps با 4:2:2 از 10-بیت XF-AVC ضبط. کانن همچنین شامل Canon Log 2 و ورود 3 پشتیبانی 12G-SDI خروجی بیش از یک تک کابل BNC timecode I/O genlock ورودی BNCs به عنوان به خوبی به عنوان کاربر لوت پشتیبانی برای استفاده از سفارشی LUTS در دوربین و دو CFexpress اسلات کارت.

بدون این شامل گرفتن مدولار قاب اقدامات در 183mm (7.2″) برای هر دو عرض و ارتفاع و 149mm (5.9″) با وزن حدود 1750g (3.9 پوند).

کانن می گوید که این دوربین در دسترس خواهد بود بعد از آن در سال 2020′ با برآورد قیمت خرده فروشی $10.999. دوربین خواهد آمد با 13 لوازم جانبی از جمله 4.3″ ال سی دی مانیتور GR-V1 گرفتن BP-A60 باتری و باتری شارژر و بیشتر. آن است که در حال حاضر در دسترس برای قبل از سفارش در Adorama و B&H.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر