Canon EOS R5 ساخت امواج به لطف چشمگیر تصویری مشخصات. نه پس روز از 5D Mark II شده است وجود دارد این شور و شوق زیادی از فیلمبرداران سراسر کانن DSLR یا دوربین بدون آینه.

کانن عملا راه اندازی DSLR video انقلاب است. آن را متعلق به marketshare و از همه مهمتر این mindshare از DSLR علاقه مندان به ویدئو هنوز از دست داد که حرکت در طول چند سال آینده. آن را اغلب به نظر می رسید به عنوان اینکه تصویری به سادگی نبود یک اولویت یا این که کانن نوآوری کند بود و آن محتوا را به استراحت بپردازد.

وجود دارد کمی بیشتر به داستان و این ممکن است کمک به توضیح دهد که چرا ما از دیدن پیشرفت های زیادی از کانن برای چند سال و به همین دلیل آن را در نهایت ممکن است به عقب و آماده برای رفتن ،

Cinema EOS

معلوم کانن تقریبا به تعجب در 5D II موفقیت به عنوان یک ابزار ویدئو به عنوان هر کس دیگری چیزی را تایید کرد به من کانن ارشد مشاور فنی برای فیلم و تلویزیون تولید, تیم اسمیت و این موفقیت کمک کرده تحکیم کانن تصمیم به ورود به سینما بازار است.

معلوم کانن تقریبا به تعجب در 5D II موفقیت به عنوان یک ابزار ویدئو به عنوان هر کس دیگری.

بیش از چند سال آینده کانن در زمان سفر جانبی و توسعه خط کامل از حرکت تصویر محصولات به نام Cinema EOS که بدون شک شامل مقدار زیادی از ریسک, سرمایه گذاری و نوآوری است.

و حتی آن را ساخته شده است یک مرکز فنی در Burbank, CA, در قلب صنعت فیلم هالیوود. به عنوان اسمیت به من توضیح داد که حرکت نبود فقط به طوری که کانن می تواند حمایت خود را هالیوود مشتریان, اما به طوری که آن می تواند یادگیری از مشتریان خود را در هالیوود است.

کانن ساخته شده است یک مرکز در بربنک کالیفرنیا به منظور ایجاد روابط درون صنعت.

Canon cinema محصولات به خوبی در نظر گرفته شده اند و برای استفاده از ویژگی های متعدد فیلم و تلویزیون را نشان می دهد. استراتژیک کانن در زمان یک رویکرد بازی با هدف قرار دادن و آینده فیلمسازان برای ساخت آینده سهم بازار. این استراتژی به نظر می رسد که پرداخت می شود به عنوان مثال دوربین های مورد استفاده برای تولید فیلم ظاهر می شود در برجسته مانند جشنواره ساندنس. این عملکرد چشمگیر با توجه به کانن نبود حتی در کسب و کار ده سال پیش.

در طول این سال کانن به ظاهر فراموش شده و گاهی بدخیم dslr ها دیدم نسبتا کمی قابل توجهی تصویری پیشرفت. کانن هنوز نوآوری; آن را فقط به نوآوری در جای دیگر. متاسفانه نبود های که تکنولوژی و دانش با کاربران DSLR تصمیم گیری آنها نیاز ندارد و آن را نمی خواهم آن و یا که ممکن است تکه تکه Cinema EOS.

کانن اولین فول فریم بدون آینه دوربین EOS R بود بدون زرق و برق تصویری مشخصات در مقایسه با بسیاری از رقبا.

در ضمن رقبا شروع به پریدن کرد. پاناسونیک و سونی و نیکون و حتی Fujifilm – یک شرکت که تصویری یک بار تولید تکنيک ماره خیلی رنگارنگ آن الهام گرفته رنگارنگ تب dreams – همه به دست آورده قابل توجهی یزدی با فیلمبرداران.

تیتر امکانات

که ما به ارمغان می آورد بازگشت به EOS R5. با R5 کانن به نظر می رسد که کشیده از همه متوقف می شود به صورت تصویری. حداقل بر روی کاغذ این مجموعه جدید کلاس پیشرو استانداردهای چیزی به ما نمی گفت: در مورد کانن اصلی EOS خط در مدتی. آن را دشوار است به این باور است که R5 نبود به شدت تحت تاثیر کانن تجربه در حال توسعه سینما محصولات.

آن را به ارزش با تاکید بر ‘کاغذ’ بخش; همه ما می دانیم که مشخصات ورق بگویم که کل داستان و ما آزمایش نشده ، که من قول می دهم اما با فرض وجود ندارد اشکالهای جدی بیایید نگاه چگونه R5 به طور بالقوه می آفریند نوار برای دوربین در کلاس خود است.

حداقل بر روی کاغذ این مجموعه جدید کلاس پیشرو استاندارد – چیزی به ما نمی گفت: در مورد Canon DSLR یا دوربین بدون آینه در مدتی.

به R5 را تیتر ویژگی 8K video. شما ممکن است یا ممکن است نیاز به 8K video, اما اجازه دهید اذعان کانن برای دستاورد فنی. پس از همه, اگر, از آن آسان بود دیگر تولید کنندگان خواهد آن را انجام داده اند در حال حاضر. از دیدگاه بازاریابی فقط داشتن ‘8K’ در جعبه می رود راه طولانی.

با این حال به نظر می رسد مانند کانن در تلاش است به انجام بیش از چک باکس در بازاریابی پانچ-لیست. این دوربین با استفاده از عرض کامل از سنسور به ضبط تا 8K/30p در 4:2:2 رنگ 10 بیتی با استفاده از کدک H. 265. آن را شامل کانن C-ورود به سیستم گاما و به صورت HDR ضبط HDR, PQ. مانند اخیر EOS 1D X III را نیز ضبط Raw video داخلی.

بیشتر چه, کانن می گوید که دو پیکسل, فوکوس اتوماتیک, با این نسخهها کار در تمام 8K حالت بر خلاف برخی از مدل های دیگر است که پشتیبانی نمی کند این ویژگی در بهترین تنظیمات تصویری.

به R5 را تیتر ویژگی 8K ویدئو با دو پیکسل, فوکوس اتوماتیک در دسترس در همه 8K حالت است.

ما خواهد بود خوشحال به دیدن این مشخصات در یک دوربین است که شاخه های 4K اما کانن آن را انجام داده با چهار بار به عنوان بسیاری از پیکسل. آنچه احتمالا موثر تر از قطعنامه چه Canon انجام داده اند باید در زیر هود آن را بکشد. این سطح از پردازش ویدئو نیاز جدی پهنای باند و قدرت محاسباتی.

هنوز ناشناخته است. انتظار می رود یک دوربین با این مشخصات به تولید مقدار زیادی از گرما و R5 به نظر نمی رسد به یک فن چیزی که مشترک در پایان بالا دوربین های ویدئویی. حرارت باتری و یا ظرفیت کارت را قرار داده و حد آن و به طور بالقوه بسیار بالا یکی از.

ویدیو 4K استاندارد است در این نقطه, اما 4K/120p قابل توجه است. این اولین بار دیده ایم آن را بر روی یک دوربین بدون آینه و حتی لیست مدل های پشتیبانی 4K/60p نسبتا کوتاه است. 4K/120p ترجمه به 5x حرکت آهسته در یک 24p جدول زمانی و بدون رها کردن به رزولوشن HD و مفید خواهد بود برای بسیاری از مردم است. همچنین باعث افزایش انتظارات برای دوربین های دیگر.

قابل توجه callouts

نه همه چیز را در R5 برش لبه است. یکی از قابل توجه منطقه ای که در آن نقش گرفتن با رقبا است 5-محور در بدن تثبیت کننده تصویر (IBIS).

Canon در طول تاریخ با تکیه بر لنز مبتنی بر این است که تعجب آور نیست با توجه به لنز EF سیستم در اصل طراحی شده برای دوربین های فیلم. در مقابل RF-mount است که یک سیستم دیجیتال بدون فیلم میراث. حتی پس از, IBIS احساس می کند مانند آن را سر رسیده. آن را سخت به کانن اعتبار اضافی برای اضافه کردن آن, اما ما به گرمی از آن استقبال به IBIS باشگاه.

من خوشحال هستم که برای دیدن R5 دارای دو اسلات کارت. آن را به یک سطح حرفه ای دوربین و مشروع سزاوار دو اسلات کارت. اما با ساخت یکی از کسانی که یک UHS-II SD card slot, کانن است و اساسا ساخته شده R5 یک کارت دوربین یک انتخاب عجیب و غریب برای یک دوربین با تاکید بسیار ،

در نهایت اجازه دهید فراموش نکنید که R5 نیز عکسهای دوربین و یکی که باید رقابتی در قطعنامه علیه نیکون Z7 یا Sony a7R III. با توجه به پیشرفت های ما دیده ایم در کانن سنسور از اواخر, ما انتظار آن را ارائه کیفیت تصویر به خصوص هنگامی که با زوج قابل توجه RF لنز کانن تبدیل شده است.

بسته بندی

در سال های اخیر کانن شده است که اغلب برای انتقاد از عدم نوآوری و یا برای عقب نگه داشتن ویژگی های ویدئو برای محافظت از آن در Cinema EOS خط. وجود حقیقت و کاربران باید به درستی به چالش کشیده کانن برای انجام بهتر. به نظر می رسد که با R5 کانن در تلاش است برای انجام درست آن.

این شرکت که متعلق به خیلی از اوایل mindshare میان DSLR video بورس. اگر کانن هدف این است که برای پس گرفتن سحر و جادو از 5D Mark II در دوربین بدون آینه جهان R5 باعث می شود بیانیه بسیار قوی.

اگر کانن هدف این است که برای پس گرفتن سحر و جادو از 5D Mark II در دوربین بدون آینه جهان R5 باعث می شود بیانیه بسیار قوی.

اما چشم انداز تغییر کرده است از سال 2008. این است که یک فضای شلوغ با جامد رقابت و ممکن است آن را سخت برای متقاعد کردن برخی به بازگشت. علاوه بر این به عنوان موثر به عنوان 8K است که آن را یک اولویت برای بسیاری از. اما کانن دارای یک عادت بازی این بازی طولانی به عنوان آن مشهود Cinema EOS استراتژی و از آن جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه آن را بازی می کند این یکی.

آنچه ممکن است هیجان انگیز ترین این است که کانن به نظر می رسد که بدست آن موجو بازگشت و شروع به مخلوط تا چیز کمی. حتی اگر شما یک کاربر Canon است که باید خبر خوب: رقابت سالم نتایج جستجو در محصولات بهتر برای همه ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de