Canon EOS R6: بیش از یک آینه 6D جالب تر از EOS R5


این R6 نیاز نیست لزوما بود را تحت الشعاع قرار R5

من از آن گناه خودم: توصیف EOS R6 و R5 به عنوان آینه جانشینان به 5D و 6D خطوط dslr ها. گناه چون در حالی که این ممکن است به معنای واقعی کلمه درست است آن را از خطرات پنهان ظریف re-موقعیت دو دوربین. شخصا, من فکر می کنم R6 است بسیار جالب تر دوربین نسبت به 6D سری dslr ها شد و در نتیجه جالب تر از R5.

فقط در مورد آن باید گفت: ما به طور کامل تست شده R6 نشده است و پیشنهاد من این نیست شما باید به بیرون رفتن و خرید یک. اما در اینجا به همین دلیل من فکر می کنم آن را جالب تر برای بیشتر مردم است.

این یک پایان بالاتر دوربین

بله قیمت بالاتر نسبت به 6D سری. کانن همیشه احساس اعتماد به نفس در قیمت گذاری آن دوربین کمی بالاتر از رقبای خود اما R6 فراتر از این است. بدیهی است که همیشه رفتن به نگاه ویژه و گران قیمت در کنار نسبتا مسن نیکون Z6 و Sony a7 سوم که به عنوان رویکرد آنها چه به احتمال زیاد به پایان عمر محصول در حال فروش به صورت قابل توجهی کمتر از قیمت اصلی خود را, اما R6 راه اندازی قیمت به طور قابل توجهی بالاتر از حتی که.

در آمریکا حداقل R6 راه اندازی قیمت 25 درصد بالاتر از کسانی که از نزدیک ترین همسالان (هر چند تنها 8 درصد تا حدودی ناامید کننده EOS R). اما پس از آن دوباره مشخصات خود را بالاتر بیش از حد. شاخه های آن سریع تر می آید نزدیک به ارائه کامل-قاب 60p ضبط ویدئو و وعده یک درجه بیشتر از تثبیت کننده تصویر از هر چیز دیگری می تواند. آن را سخت برای پیدا کردن یک آشکار ضعیف-نقطه بر روی برگه مشخصات: حتی در زمینه هایی مانند عمر باتری و منظره یاب قطعنامه که در آن است-به ضرب گلوله کشته, آن را هنوز هم در رقابت با اکثر رقبای خود.

افتراق بدون کاهش

این هیچ R5 ، تقسیم بندی بازار و تمایز محصول یک واقعیت زندگی است. هیچ کس می گذرد به شما می دهد همه بهترین ویژگی های در هر چیزی کمتر از محدوده خود را-شکوه, مدل, نمی, اگر آنها می خواهند به فروش هر یک از محصول خود را گل سرسبد. و اگر آنها می خواهند به ماندن در کسب و کار.

قرار دادن آنها را به سمت-توسط-جانبی نشان داد که چگونه متمایز 5D و 6D سری هستند: برای مثال 5D IV (راست) بیشتر قابل توجهی عقب شماره گیری و یک جوی استیک در حالی که 6D دوم (سمت چپ) دارای یک تبیین صفحه نمایش لمسی.

اگر شما تقسیم بندی مناسب به این معنی علاقه مندان مجبور به پرداخت حرفه ای قیمت به یک دوربین است که مناسب نیازهای خود را. می توانید آن را اشتباه و آن را می توانید شروع به نگاه و… ، خرده. اما در نهایت این سوال است نه لزوما “چگونه بسیاری از امکانات ما می تواند فشار از این سخت افزار ؟’ اما یک تعادل بین ” که ویژگی های خواهد این کاربران قدردانی?’ و ‘که امکانات ما می تواند شامل بدون تضعیف R5?’

از هر معقول منظر R6 به شما می دهد خیلی افتضاح R5 عملکرد. آن IBIS سیستم است که ظاهرا یک مسابقه برای مدل های گران تر از جمله این که تیتر گرفتن ادعا تا 8 توقف اصلاح. که در خود یک غرفه را از ویژگی های. به طور مشابه, R6 شلیک خواهد شد در همان نرخ به عنوان R5 و انجام خواهد داد تا با استفاده از همان سیستم AF. این به این معنی غیر حرفه ای, عکاسان (و بدون شک برخی از جوانب مثبت) بیشتر از هسته قابلیت های بسیار گران تر از دوربین.

این R6/R5 تفاوت به مراتب کمتر است (R6 است که در سمت چپ). این R6 ساخت و ساز نیست و کاملا به صورت جامد-احساس آن را فاقد یک ال سی دی یا توانایی اضافه کردن یادداشت های صوتی به تصاویر اما معلق است در غیر این صورت همه-اما-یکسان است.

مهمتر از شما همان چند شماره گیری-و-جوی استیک رابط کاربری و تجربه تیراندازی در R6 به عنوان شما را در R5. آن را آسان به حذف جوی استیک از R6 (آنها استفاده های مختلف خارجی پانل گچ) اما در عوض شما یک دوربین است که هر بیت به عنوان قابل استفاده است.

این است که جهان به دور از 6D سری که فاقد 5D را به جوی استیک, 4K, عکسبرداری و یک میزبان از دیگر ویژگی های اصلی.

چه از دست رفته

چه شما نمی توانید وضوح است. با توجه به آنچه فعلی خود دوربین است 20MP ممکن است به خوبی احساس می کنم مثل یک گام به عقب. 20MP است بیش از اندازه کافی وضوح برای بسیاری از برنامه های کاربردی (از جمله کسانی که در آن Canon EOS-1D X و نیکون Dx دوربین های هدفمند). اما شما بعید است که به گرفتن بیشتر از کسانی که عجیب و غریب جدید RF لنز و آنجا که شما ممکن است مانند بچه خود شما بعید است برای دیدن هر گونه قابل توجهی کم نور بهره مند شوند. در واقع هر چند آن را تنها 10 درصد کاهش خطی وضوح نسبت به آن 24MP همسالان بنابراین احتمالا ارزش از دست دادن خواب بیش از.

آن را نمی کند شلیک 8K و آیا همه من گزینه جذب اما در بدن است و بیشتر-از-صالح تصویری تنظیمات را EOS R6 یک گزینه معقول هر دو به صورت تصویری و عکسهای بورس.

این R6 پایین صفحه تعداد نیز نمایانگر آن است که این دوربین فاقد ویژگی کنونی du jour: a high-res صفحه تغییر حالت. گنجاندن ثبات به معنی آن را باید ممکن باشد بسته به اینکه چگونه بسیاری از اختراعات فراگیر فن آوری (اکثر برندهای’ پیاده سازی هستند ماهرانه مختلف است که می تواند نشان می دهد وجود دارد IP بودن skirted در اطراف). اما شخصا من پیدا کردم آن را بسیار مفید برای بسیاری از عکاسی من از آن موثر است به صورت استاتیک و یا نزدیک-به-استاتیک افراد است.

بیش از یک آینه 6D?

من یک فول فریم تیرانداز خودم اما من بسیاری از دوستان که سرگرمی خود را به طور جدی به اندازه کافی است که آنها متعلق به 5Ds در طول سال. به دنبال در R6, من می توانید تصور کنید که خیلی افتضاح از این 5D صاحبان شاد بودن با R6 به صورت قابل توجهی کمتر از پول آنها پرداخت می شود برای dslr ها. بنابراین اگر چه شما می توانید ببینید R6 به عنوان یک آسیا 6D جایگزینی من فکر می کنم که حداقل برای برخی از کاربران ممکن است آن را معتبر تر و مقرون به صرفه جایگزین 5D.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im