کانن مسائل رسانه ای هشدار روشن شدن بیش از حد نگرانی از آن EOS R5, R6, دوربین


امروز صبح کانن فرستاده ‘رسانه ها هشدار’ را فشار دهید برای روشن شدن بیش از حد نگرانی در مورد آن جدید EOS R5 و R6 دوربین. در این حکم تصریح برآورد زمان عکسبرداری محدودیت توضیح می دهد که چرا این تصمیم به اضافه کردن یک فن داخلی و سهام چند راهنمایی در مورد چگونه به نگه داشتن حرارت پایین در هنگام عکسبرداری 4K و 8K video.

کانن شروع کردن متوجه تخمگذار کردن مراحل آن را گرفته به ‘مدیریت پتانسیل برای گرم شدن در آن EOS R5 و EOS R6 دوربین. دو گلوله امتیاز در اطلاع بخوانید:

  • آلیاژ منیزیم استفاده شده در بدن به دفع گرما به دور از اجزای داخلی
  • یک ‘بیش از حد کنترل’ تابع [شامل] برای کاهش تولید گرما هنگامی که دوربین در حالت آماده به کار.

کانن آدرس فقدان یک فن به عنوان یکی از در یافت پاناسونیک S1H دوربین کرد و گفت این تصمیم به شامل یک فن در داخل بدن دوربین برای حفظ ‘اندازه جمع و جور و بسیار سبک وزن ساخت و ساز و مقاومت در برابر آب’ از EOS R5 و EOS R6.

هر دو EOS R5 و EOS R6 نمایش داده خواهد شد یک زمان تخمینی آن انتظار دارد که قادر به ضبط بر اساس حالت ضبط و دوربین های فعلی متوسط اما در علاوه بر این به اطلاعات دوربین کانن نیز به اشتراک گذاشته مفصل تر تفکیک تقریبا چقدر زمان شما می توانید انتظار هر دو دوربین قادر به ضبط بر اساس قطعنامه نرخ فریم و حالت عکسبرداری (کلیک کنید برای رزولوشن کامل):

کانن نیز به اشتراک گذاشته یک نمودار نمایش زمان تخمینی شما می توانید انتظار به صبر قبل از ضبط پس از دوربین تبدار:

به عنوان آنچه شما می توانید انجام دهید برای کمک به حداقل رساندن زمان آن طول می کشد برای EOS R5 و EOS R6 به افروختن کانن مشترک زیر لیست گلوله:

مجموعه ای بیش از حد کنترل تابع به “در” (به طور پیش فرض). هنگامی که بیش از حد کنترل عملکرد فعال است, فیلم اندازه و نرخ فریم به طور خودکار تغییر در حالی که دوربین در حالت آماده به کار به سرکوب افزایش دمای داخلی بین ضبط آن است که توصیه می شود برای خاموش کردن دوربین و موقعیت دوربین را از نور مستقیم خورشید با استفاده از یک خارجی فن به دفع گرما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de