دو هفته پیش ما گزارش کانن CE-SAT-IB دوربین ماهواره که قرار بود راه اندازی می شود در کنار شش ماهواره های دیگر روی موشک Labs’ الکترون خودرو به عنوان بخشی از خود عکس و یا آن اتفاق نمی افتد ماموریت.’ و خوبی هر کس را انتخاب کرد ماموریت این نام ممکن است بخواهید چیزی را انتخاب کنید که کمی کمتر شوم دفعه بعد که در همراهی با موضوع 2020 از آن گزارش شده است تمام محموله نابود شدند در طول صعود با توجه به موشک شکست.

با توجه به موشک آزمایشگاه آن الکترون خودرو قرار دارد که کانن زمین-دوربین تصویربرداری و شش ماهواره های دیگر شکست خورده دیر در سفر خود بعد از Mahia شبه جزیره در جزیره شمالی نیوزیلند (Te Ika-یک-Māui)

نوری سیستم تصویربرداری در داخل CE-SAT-1B (تصویر) است که بر اساس Canon EOS 5D Mark III طراحی شده است. تصویر از طریق کانن

در یک پست توییتر به اشتراک گذاشته شده در جولای 4, موشک, آزمایشگاه, مدیر عامل شرکت پیتر بک عذرخواهی به موشک آزمایشگاه مشتریان گفت: “من فوق العاده متاسفم که ما قادر به ارائه مشتریان ما ماهواره امروز. مطمئن باشید ما را پیدا خواهد کرد این موضوع صحیح آن می شود و به عقب بر روی پد به زودی.

هیچ علت خاصی برای این موضوع به اشتراک گذاشته شده است در این زمان, اما, راه اندازی, تصویری که بصورت زنده برای جهان را ببینید (و جاسازی شده در زیر) نشان می دهد خوراک ویدئویی از الکترون موشک برش فقط خجالتی از شش ساعت به پرواز خود را. طولانی نیست پس از شما می توانید شنیدن یک موشک آزمایشگاه عضو تیم می گویند کمتر-از-الهام بخش عبارت ‘آغاز بدبختی طرح پاسخ.’

در آزادی مطبوعات, موشک, آزمایشگاه بیشتر تشریح این حادثه گفت: “امروز anomaly یک یادآوری است که فضا پرتاب می تواند بی رحم […] راه اندازی تیم عمل با حرفه ای و تخصص برای پیاده سازی سیستم ها و روش های است که تضمین ناهنجاری موفق شد با خیال راحت.

موشک آزمایشگاه در حال حاضر در روند گرفتن ماموریت های آینده در محل و Canon در حال حاضر آن م-SAT-IIB, ماهواره ایرانی آماده برای یک موشک آزمایشگاه ماموریت بعد از این سال. ما تماس کانن برای اظهار نظر در مورد این حادثه و به روز رسانی خواهد شد این مقاله بر این اساس اگر ما دریافت پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im