کانن Q1 گزارش مالی نشان می دهد که سیستم های تصویربرداری فروش خالص و سود پایین 13.9%, 80.6% (سالانه)


کانن منتشر شده آن در سه ماهه اول (Q1) گزارش مالی آشکار چقدر بد COVID-19 همه گیر است و تحت تاثیر خط پایین خود را و نشان می دهد آن را تنها بدتر قبل از آن بهتر می شود.

این گزارش با بیان آنکه در آن کلید ‘Message’ صفحه خلاصه که COVID-19 همه گیر است ‘به طور کامل [تغییر] اقتصادی جهانی چشم انداز’ با زیر نقطه گلوله گفت: ‘اقتصاد جهانی مواجه بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ’ به علت ادامه بیماری همه گیر.

در سراسر هیئت مدیره کانن دیدم 9.5 درصد کاهش در خالص خرید و فروش و 18.7% کاهش در سود عملیاتی برای Q1 (1 ژانویه تا آوریل 23), سال بیش از سال (سالانه). اما حتی تعداد کسانی که نگاه بزرگ در مقایسه با کسانی که در داخل کانن سیستم های تصویربرداری بخش که حساب برای دوربین و پرینتر جوهر افشان فروش.

این گزارش نشان می دهد که فروش خالص و سود عملیاتی برای Q1 در سیستم تصویربرداری بخش پایین است 13.9% و 80.6 درصد (سالانه). بیشتر تقسیم کانن متحده خالص آن خرید و فروش است 24.8% (سالانه) به طور خاص برای دوربین در حالی که خود پرینتر جوهر افشان فروش خالص بودند در واقع تا 7.3%. با وجود وضعیت فعلی کانن تغییر نکرده است, پیش بینی های خود را که در حال حاضر فروش خالص و سود عملیاتی پایین 2.5% و تا 11.5 درصد برای کل سال 2020 سال مالی.

که به خوبی ممکن است تغییر هر چند به عنوان کانن انتظار خود در سه ماهه دوم (Q2) می شود حتی بدتر به عنوان کانن زمان رو به پایین مسیر حتی نمی شروع تا اواسط راه از طریق Q1. همراه با عدم اطمینان از زمانی که COVID-19 همه گیر خواهد شد و شروع به فروکش کانن می گوید آن را دشوار است به ارائه برآورد دقیق مالی آینده و حتی روشن است که هنگامی که اقتصاد جهانی در حال افزایش است بعید است دوربین را ببینید فوری به حالت عادی بازگشت فروش.

علاوه بر تاثیر بر عرضه و فروش قابل تعویض لنز دوربین نیز تا حد زیادی تحت تاثیر قرار. یکی پس از دیگری از رویدادهای زنده بودند لغو و یا به تعویق افتاد و شانس به استفاده از دوربین های کاهش یافته است. علاوه بر این به اعتقاد ما آن را زمان برای دیدن یک بهبود در تقاضا برای دوربین در نظر گرفته که اقلام لوکس حتی پس از جهانی بحران اقتصادی فروکش کرده است.’

هر چه اتفاق می افتد به نظر می رسد کانن کمی قصد کم کردن سرعت. در آن خلاصه ای از نتایج کانن می گوید آن را به طور پیوسته رو به جلو فشار [آن] استراتژی است که با تمرکز بر مدل به صورت حرفه ای و پیشرفته-آماتور به حفظ متوسط تا دراز مدت سود دهی’ آشکار با سر اشاره کردن به آینده EOS R5 دوربین به عنوان به خوبی به عنوان جدید RF لنز در افق.

چیزی که ارزش نگه داشتن در ذهن که با تمام گزارش های مالی است که اعداد به تنهایی نیست کل داستان. وجود دارد مقدار زیادی در رفتن پشت صحنه و وجود دارد مقدار زیادی از منطقه خاکستری در فروش خالص و سود عملیاتی در هر بخش.

برای این خاص Q1 گزارش standout مثال از این است که در نمایشی اختلاف بین فروش خالص و سود عملیاتی در کانن سیستم های تصویربرداری را بدست آورد. در حالی که ما بدیهی است که نمی تواند تایید کند این را به صورت 80.6% کاهش در سود عملیاتی به خوبی می تواند با توجه حداقل در بخش تحقیق و توسعه و تولید و بازاریابی هزینه های EOS R5 و دیگر حرفه ای و پیشرفته تازه’ سیستم های دوربین کانن قصد دارد برای انتشار در آینده نزدیک. آن را در شکل دادن به یک صنعت-تکان دادن دوربین بر اساس در حال حاضر شناخته شده امکانات و به طور فعال در حال توسعه یک سیستم ارزان نمی آید.

شما می توانید به عنوان خوانده شده از طریق همه از Q1 اسناد مالی در کانن روابط سرمایه گذار وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر