تصرف یکی teases آینده ضبط یک 20 روز رسانی های جدید از جمله درمان و کلون برس


اوایل امروز Capture One نشان داد سه نفر از عمده ویژگی های جدید در آینده را از طریق به روز رسانی رایگان برای ضبط یک 20 در اواخر این ماه. وی در جریان زندگی است که شما می توانید تماشای پخش از زیر توسط مدیر محصول الکساندر Flemming و مدیر توسعه کسب و کار دیوید Grover.

در نسخه ی نمایشی زنده در زیر عمده ویژگی های جدید در آینده برای گرفتن یک 20 در اواخر این ماه است یک تجدید نظر healing brush برای رتوش عکس و از بین بردن لکه های ناخواسته. در نسخه فعلی از تصرف یکی از 20 شفا گردش کار شامل ایجاد یک جدید درمان لایه را انتخاب کنید قلم مو خود را و انتخاب یک منبع نقطه. بیشتر شما می توانید تنها با انتخاب یک منبع نقطه در هر لایه.

در آینده به روز رسانی این نرم افزار قادر خواهید بود تا به سرعت و هوشمندانه انتخاب کنید از یک منبع نقطه برای هر نمونه با استفاده از درمان با قلم مو بر روی یک ‘التیام لایه’. هر Flemming وجود خواهد داشت هیچ محدودیتی برای چگونه بسیاری از مختلف درمان نقاط شما می توانید در یک تک لایه و نه تیم هر گونه مسائل مربوط به عملکرد در هنگام استفاده از درمان بسیاری از نقاط.

در livestream, Flemming و استیفن گراور مشترک چند خیلی چیزهای جالب در مورد چگونه جدید healing brush عمل می کند. اولین بار که شما با استفاده از قلم مو در یک تصویر, نرم افزار انبارها کل تصویر به طوری که پس از آن با استفاده از درمان با قلم مو بسیار سریعتر. بیشتر, جدید شفا تکنولوژی ماهر در تنظیم درخشندگی خود را از منبع نقطه برای مطابقت با منطقه شما مایل به درمان و یا لمس کردن. برای مثال اگر منطقه ای که در تصویر با بهترین بازی برای بافت روشن تر یا تیره تر از منطقه شما در حال تلاش برای التیام این نرم افزار می توانید مطابقت با منبع منطقه با روشن و یا تیره شدن آن است.

در علاوه بر این به جدید قلم مو شفا نیز وجود دارد یک کلون جدید برس. کلون قلم مو کار می کند به طور مشابه به جدید heal brush, اما آن را ایجاد یک لایه کلون’ به جای ‘التیام لایه’. کلون براش ایجاد یک صفحه برای صفحه کلون به جای جایگزین کردن یک شفا منطقه از طریق یک منبع انتخاب شده است. در واقع کلون قلم مو شما اجازه می دهد برای کپی کردن یک مجموعه انتخاب شده از پیکسل ها از یک ناحیه از تصویر خود را به یکی دیگر از منطقه است.

در این تصویر از دستگیری یک ارائه جدید کلون قلم مو استفاده می شود. تصویر های اعتباری: Capture One

علاوه بر این یکی دیگر از جدید قبل و بعد دکمه است که می توان در نوار ابزار. در نسخه های قبل شاهد قبل و بعد از مقایسه ای که انجام شد از طریق یک فرایند پیچیده و دشوار به موجب آن شما تنظیم مجدد تصویر و سپس undid تنظیم مجدد. در حال حاضر شما قادر خواهید بود به سادگی فشار دهید قبل از/پس از دکمه که ایجاد یک کشویی قبل از/پس از تقسیم مشخصات, نمایش قبل از در سمت چپ و در سمت راست. این نسخهها کار میکند در تمام سطوح زوم و استفاده می شود در سراسر تصاویر متعدد. کاربران حتی قادر به ویرایش در این دیدگاه اگر آنها را میل کنید. نیز وجود دارد یک ثانویه قبل از/پس از حالت که در آن شما می توانید کل تصویر را در آن قبل و بعد از, دولت به جای استفاده از یک نوار لغزنده.

آینده به روز رسانی رایگان برای ضبط یک 20 شامل جدید قبل از/پس از نمایش. شما می توانید با استفاده از این دیدگاه در سراسر تصاویر متعدد در یک بار به عنوان به خوبی به عنوان در اینجا دیده می شود. تصویر های اعتباری: Capture One

همانطور که گفته شد به روز رسانی برنامه ریزی شده است برای رسیدن به پایان ماه. به روز رسانی رایگان خواهد بود برای همه موجود در یک ضبط 20 کاربران از جمله کسانی که با استفاده از یک ضبط Fujifilm و ضبط یک (سونی). برای کسب اطلاعات بیشتر در ضبط یک 20 از جمله اطلاعات مربوط به قیمت گذاری برای هر دو اشتراک و مجوز دائمی اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>