سوسیس – آن چیست و چگونه از آن استفاده کنید

من رها کردن چند تکه سوسیس به هر ظرف است که می تواند با استفاده از غنی شور-شیرین پانچ. آن می رود با همه چیز و طول می کشد برای همیشه لطفا برای در یخچال و آن را یک نجات دهنده زندگانی واقعی برای من است و من خیره عدم توانایی برای برنامه ریزی وعده های غذایی جلوتر از زمان. می توان آن را بخارپز یا crisped در یک تابه سپس به تنهایی و یا اضافه شده به راحتی هم بزنید سیب زمینی سرخ کرده و سوپ.

امکانات بی پایان هستند اما در اینجا برخی از ایده های برای شروع با:

برنج سرخ شده با سوسیس

ضرب و شتم 2-3 تخم مرغ و تقلا در روغن داغ تا آبریزش اما تقریبا پخته شده را از طریق. خراش داخل یک کاسه ریخته و کنار بگذارید. اضافه کردن 2 فنجان برنج پخته شده و سرخ کنید تا کرکی اضافه کردن آب یک قاشق مربا خوری در یک زمان در صورت نیاز (توجه داشته باشید: شما ممکن است مجبور به انجام این کار اگر برنج تازه است اما من می خواهم به استفاده از باقی مانده!). اضافه کردن 2 چینی سوسیس ورقه شده پخته شده و تخم مرغ و 1 پیازچه خرد شده و همچنان به سرخ کردن 1-2 دقیقه تا زمانی که گوشت پخته شده را از طریق. فصل را با نمک به مزه و چاشنی زدن با بیشتر قطعه قطعه پیازچه.

کلم چینی و سوسیس هم بزنید سرخ (یک.k.یک. پدر و تخصص)

نصف یک کلم سبز و تقریبا ریز ریز کردن برگ به مربع (شما می تواند جایگزین با نپا و یا هر نوع دیگر اما این است که چقدر پدرم آن را می سازد). سرخ کردن کلم با 2 چینی سوسیس ورقه شده و سس سویا را طعم در روغن داغ تا کلم پژمرده و سوسیس پخته شده را از طریق.

Indomie با سوسیس

سرخ کردن تخم مرغ و سوسیس قطعه جداگانه طرف پان در حالی که جوش Indomie فوری رشته مورد علاقه من, نام تجاری, هم بزنید سرخ و رشته فرنگی. زمانی که من احساس علاقه داشتن به من اضافه کردن میگو و اسفناج را به تابه. پس از تخلیه قرار داده و رشته فرنگی را در یک کاسه مخلوط کنید و با طعم دهنده بسته است. اضافه کردن تخم مرغ سرخ شده و سوسیس و چاشنی زدن با قطعه قطعه scallions. (اگر شما در حال ساخت رشته در براث احساس رایگان برای رها کردن تخم مرغ و قطعه قطعه سوسیس در به جوش به عنوان رشته فرنگی طبخ.)

product image

آمازون

کام ین Jan Lap-Xuong سوسیس (بسته 3)

فروشگاه در حال حاضر

هلن Qu است اخترفیزیک گراد دانشجویی که دوست دارد پخت و پز, پخت و تلاش دستور العمل های جدید در وقت آزاد خود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر