Cinema5D را در دنیای واقعی تجربه نگرانی در مورد EOS R6 بیش از حد

کانن ساخته شده است شناخته شده است که گرمایش مسائل جای محدودیت در ضبط فیلم جدید خود را با EOS R5 و R6. اما به عنوان جانی Behiri از Cinema5D اشاره کرده است در جدید اولین نگاه,’ ویدیو های عملی تاثیر است “کاملا متفاوت” از شما ممکن است انتظار داشت از دیدن برآورد زمان ضبط بر روی کاغذ.

برای تست کردن قبل از تولید EOS R6 دوربین Behiri شات کوتاه-مستند “در ژاپن با عنوان” Never Say No.’ در حالی که مینی doc است که ساندویچ داخل ‘اولین نگاه,’ ویدئو به نظر می رسد فوق العاده, گرفتن آن را تقریبا به عنوان بزرگ به عنوان یک تجربه Behiri امیدوار بود.

یک تصویر از این ویدئو نمایش چه دوربین صفحه نمایش به نظر می رسد پس از واحد تبدار.

Behiri شروع می شود در این ویدئو گفت که او امیدوار بود به گزارش روی در بدن, تثبیت کننده تصویر (IBIS) و فوکوس اتوماتیک و قابلیت های EOS R6 اما که ویژگی های آن به پایان رسید تا گرفتن یک حد مرگ به محدودیت های ایجاد شده توسط بیش از حد در حالی که تیراندازی.

‘هنگامی که شما [به محدودیت زمان] بر روی کاغذ و تجربه آن در این زمینه آن را کاملا متفاوت’ می گوید Behiri. در حالی که او بیشتر از mini-doc در 4K/24p او در زمان تا به حال به توسل به تیراندازی فیلم در 1080/24p بنابراین او می تواند فیلم مورد نیاز او پس از EOS R6 واحد بیش از حد گرم. او حتی تا آنجا پیش رفت نیاز به استفاده از طرفداران و از کیسه یخ برای خنک کردن دوربین خود را.

یک تصویر هنوز هم Behiri سهام در این ویدئو نشان دادن تلاش خود را برای خنک کردن دوربین با استفاده از یک خانوار فن.

بسته بندی تا تجربه خود را با پیش تولید EOS R6 Behiri می گوید: “این یک ابزار [و] از یک سو آن را تا به بسیاری از ویژگی های مفید و ویژگی های واقعا خوب [اما] از سوی دیگر [آن ویژگی ها] کمی بی معنی چون شما نمی توانید کار با دوربین و اجرای آنچه شما می خواهید.’ او به طور موثر به طور خلاصه تجربه خود را با دوربین گفت که ” به جای کنترل دوربین […] دوربین کنترل شما است.’ او می گوید: “آن را بیش از حد بد و شما نمی دانید که چه مدت از آن خواهد شد تا زمانی که شما دوباره می توانید شلیک.’

‘به جای کنترل دوربین […] دوربین کنترل شما است.’

Behiri مشترک همراه پست وبلاگ در Cinema5D که بیشتر غواصی به تجربه خود را با دوربین. در حالی که او خوشحال به گزارش که آن فوکوس اتوماتیک ‘کار می کرد مانند یک درمان بسیاری از زمان و او قدردانی دوربین تبیین صفحه نمایش که در آن مثبت پایان. او یادداشت نورد شاتر شد ‘وحشتناک’ خود را در طول زمان فیلمبرداری و در نهایت نتیجه می گیرد که این دوربین ‘کار نمی کند برای [او را].’

حتی یک کیسه یخ (که ما نمی نشان می دهد شما با استفاده از در دستگاه شما) موفق به نگه داشتن دوربین عکسبرداری حتی در 4K/24p.

در حالی که این یک پیش تولید واحد Behiri یادداشت های کانن نمایندگان گفت که او آن را ” تقریبا نهایی است.’ او همچنین تیراندازی بسیار دقیق نوع انتساب شما می خواهم انتظار EOS R6 به طور مناسب و آب و هوا در ژاپن اگر چه گرم در حدود 82 درجه فارنهایت بود به دور از افراطی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de