CineStill جدید کیت توسعه دهنده آن را راحت تر از همیشه به خلاقانه کنترل اسلاید توسعه فیلم


CineStill معرفی شده جدید 3-حمام پردازش سیستم به صورت اسلاید فیلم به کاربران اجازه می دهد که عکاسان انتخاب سه رنگ و کنتراست پروفایل برای همان نوع از فیلم است. کاربران می توانید انتخاب کردن به صورت مستقیم به توسعه را به طور پیش فرض فنی فیلم را انتخاب کنید و یا تنگستن نگاه متعادل و یا با یک تن گرم و کنتراست پایین تر. از Cs6, خلاق, کشویی 3-داخل سیستم پردازش اجازه می دهد تا عکاسان برای گرفتن سه کاملا متفاوت به نظر می رسد از همان امولسیون با استفاده از های مختلف در حال توسعه راه حل است.

توسعه دهندگان بخشی از جدید 3-داخل سیستم که شامل یک توسعه دهنده است که تعیین کننده رنگ و کنتراست پروفایل نتیجه نهایی پس از یک ترکیب دوم توسعه و برگشت روند و سپس یک سوم از حمام که شامل سفید کننده و رفع. CineStill ادعا می کند این مواد شیمیایی بسیار آسان برای استفاده و کنترل درجه حرارت است که به عنوان مهم در عادی E6 فرآیندهای پس از خانه موفق پردازش بسیار بیشتر دست یافتنی است.

سه گزینه برای توسعه دهنده ها D6 DaylightChrome, D9 DynamicChrome و T6 TungstenChrome. این DaylightChrome توسعه است گفت: برای تولید یک خنثی نتیجه با کمی افزایش اشباع رنگ و قابل استفاده در طیف پویا از 6 متوقف می شود.

DynamicChrome تولید یک تن گرم با افزایش کنتراست و اشباع رنگ اما در همان زمان حفظ برجسته و جزئیات سایه به ارائه قابل استفاده DR 9 توقف و قرار گرفتن در معرض طولانی طول و عرض. این TungstenChrome توسعه دهنده تغییرات این فیلم به رنگ صحیح برای استفاده از گرم تنگستن چراغ صرفه جویی در زحمت و نور-از دست دادن با استفاده از یک رنگ تصحیح فیلتر بر روی لنز.

عکس سندی Phimester در کداک E100 پردازش با CineStill Cs6 DynamicChrome

این یک لیتری کیت اندازه کافی حاوی شیمی به روند 16 رول یا 100ft فیلم و قیمت از $39 از جمله هر سه حمام در حالی که توسعه دهندگان فردی در دسترس هستند از $12.99. این مواد شیمیایی در دسترس هستند در حال حاضر از CineStill سایت و از خرده فروشان در ایالات متحده آمریکا و اروپا از تابستان است.

آزادی مطبوعات

معرفی: Cs6 خلاق “اسلاید” 3-حمام فرایند رنگ-زمان E-6 واژگونی فیلم در خانه

Chrome باز!

می خواهید به ساقه اسلاید ، می خواهید آن را به سریع و آسان به روند ؟ می خواهید هنوز هم کنترل خلاق بیش از چگونه تصاویر خود را نگاه می کنید ؟ معرفی CineStill Cs6 خلاق “اسلاید” 3-حمام فرایند ساده برای خلاق خود را کنترل E-6 فیلم.

برگشت روند ناب ترین آنالوگ و فرآیندهای آن در حال حاضر خلاق تر و در دسترس تر از همیشه! رنگ اسلاید فیلم بی نظیر و در حال حاضر شما می توانید رنگ-کنترل محدوده دینامیکی با جایگزین 1st توسعه دهندگان. برای اولین بار شما می توانید تغییر رنگ پروفایل خود را اسلاید. با محدود اسلاید فیلم گزینه های موجود امروز, CineStill است سه برابر گزینه های در دسترس به صورت اسلاید فیلم و demystifying اسلاید پردازش تنها با 3 حمام به درک یک عکس زیبا. اسلاید خود را باید نسبت به اصلاح رنگ منفی اسکن بدون به خطر انداختن کنترل خلاق.

برای چند سال گذشته CineStill در حال توسعه شده است, راه هایی برای پر کردن شکاف بین mail-order آزمایشگاه های عکس و عکاسی فوری. این که آیا آن یک Monobath برای B&W فیلم ساده 2-حمام فرایند رنگ منفی یک سیستم کنترل درجه حرارت برای مخلوط کردن و حرارت دادن مواد شیمیایی و یا انواع مشارکت را روز روشن پردازش در دسترس وجود دارد و دیگر نیاز به تاریکخانه و حرفه ای آزمایشگاه و یا تجهیزات با تکنولوژی بالا برای ایجاد آنالوگ عکس. شما هم اکنون می توانید ایجاد شفافیت رنگ در صفحه اصلی از طریق یک فرایند ساده است.

با Cs6 خلاق “اسلاید” 3-حمام فرایند می آید 5 محصولات جدید

1. D6 “DaylightChrome” خنثی تن 5500K 1 توسعه دهنده
ارائه حدود 6+ متوقف می شود قابل استفاده dynamic-range* با روشن سفیده و متوسط افزایش اشباع رنگ درست مثل معمولی E-6 پردازش. Daylight-متعادل به صورت معمولی اسلاید در نور روز و یا با فلش الکترونیکی. تنها با استفاده از 1+1 رقت توسعه 8-16 رول یا 100ft از فیلم اسلاید.
کداک E100 DaylightChrome

2. D9 “DynamicChrome” گرم تن 1 توسعه دهنده
ارائه حدود 9+ متوقف می شود قابل استفاده dynamic-range* در حالی که حفظ رنگ پر جنب و جوش-کنتراست و غنی از تن گرم با حفظ برجسته و جزئیات سایه (بهینه سازی شده برای اسکن) برای سینمایی تر نگاه کنید. قرار گرفتن در معرض طولانی طول و عرض جغرافیایی را افزایش می دهد قابل استفاده dynamic-range* از اسلاید و فیلم از 6 به 9+ متوقف می شود! معمولی E-6 پردازش کدها حدود 6 توقف قابل استفاده dynamic-range*. مناسب برای روشنایی کنتراست بالا دارای نور پس زمینه و یا افراد در روز روشن, سایه, یا الکترونیک فلش. تنها با استفاده از 1+1 رقت توسعه 8-16 رول یا 100ft از فیلم اسلاید.

3. T6 “TungstenChrome” سرد تن 3200K 1 توسعه دهنده
ارائه حدود 6+ متوقف می شود قابل استفاده dynamic-range* با تمیز کننده سفیده و متوسط افزایش اشباع رنگ. شلیک در نور مصنوعی بدون به خطر انداختن 2 متوقف می شود از قرار گرفتن در معرض رنگ فیلترینگ! کداک منتشر برگه اطلاعات فنی توصیه افشای E100 در EI 25 با 80A فیلتر در تنگستن (3200 K) نور است. در حال حاضر شما می توانید در معرض در جعبه با سرعت در نور کم و یا حتی فشار به EI 200 یا 400 و رنگ زمان خود را اسلاید در پردازش. با روش E-6 پردازش این نیاز به رنگ تصفیه و 2-4 جلوگیری از قرار گرفتن در معرض جبران خسارت. تنها با استفاده از 1+1 رقت توسعه 8-16 رول یا 100ft از Ektachrome®.

4. Cr6 “رنگ و برگشت” 2-در-1 اسلاید راه حل
ترکیبی از برگشت مرحله با رنگ توسعه است. 6min حداقل زمان لازم برای تکمیل با انعطاف پذیر محدوده دما از 80-104°f (27-40°C)**. قابل استفاده مجدد راه حل معکوس 16+ رول توسعه اسلاید فیلم.

5. Bf6 “سفید&Fixer” 3-در-1 اسلاید راه حل
ترکیبی از سفید کننده و نرم کننده مرحله با مرحله تثبیت. 6min حداقل زمان لازم برای تکمیل با انعطاف پذیر محدوده دما از 75 -104°f (23-40°C)**. قابل استفاده مجدد, راه حل پاک 24+ رول واژگونی فیلم.

* “قابل استفاده dynamic-range” است مقدار کامل متوقف می شود از قرار گرفتن در معرض ارزش است که ارائه جزئیات قابل قبول و رنگ. “کل dynamic-range” این است که حداکثر محدوده حاوی مربوطه به اهنگ صدا جدایی ارائه هر گونه جزئیات و اغلب دو برابر قابل استفاده-محدوده دینامیکی. این قابل استفاده پویا-محدوده متعارف اسلاید فیلم بین 6-8 متوقف می شود (در مجموع 14-16 متوقف می شود). رنگ منفی است بین 9-13 متوقف می شود (در مجموع 16-21 متوقف می شود). سنسورهای دیجیتال عمدتا بین 7-10 متوقف می شود (در مجموع 12-15 متوقف می شود).

** حفظ دما ضروری است فراتر از ریختن در 1st توسعه دهنده. هنگامی که یک کنترل دمای داخل در دسترس نیست به سادگی گرم 1 توسعه دهنده +2ºF گرمتر و دیگر حمام را به طور خودکار فرآیند برای تکمیل آنها به عنوان سرد. تنها 1 توسعه دهنده دما و زمان مهم است زیرا آن را کنترل کنتراست و رنگ.

Cs6 خلاق “اسلاید” 3-حمام کیت برگشت و E-6 فیلم

CineStill Cs6 3-حمام کیت در دسترس خواهد بود از $39. این 1000ml/کوارت کیت می تواند روند 16+ رول یا 100ft از اسلاید فیلم و 3-2-1 شیمیایی استفاده مجدد کیت فرآیندهای 32+ رول فیلم.
موجود در Cs6 3-حمام کیت:

  • D9 “DynamicChrome”, D6 “DaylightChrome” یا T6 “TungstenChrome” توسعه دهنده 1
  • Cr6 “رنگ و برگشت” 2-در-1 اسلاید راه حل
  • Bf6 “سفید&Fixer” 3-در-1 اسلاید راه حل

این CineStill Cs6 3-حمام کیت و قطعات جداگانه ای برای خرید در دسترس هستند در حال حاضر در CineStillFilm.com و در سراسر ایالات متحده و E. U. بازارهای بعد از این تابستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>