کلر ساخت لذیذ ریس کره بادام زمینی فنجان از صفحه اصلی بنابراین شما می توانید بیش از حد

با همزن متوسط کم با دقت و به تدریج جریان شربت پایین داخل کاسه را به مخلوط کره بادام زمینی اجتناب از دست و پا زدن اگر ممکن است برای به حداقل رساندن قند چلپ چلوپ کردن. به عنوان به زودی به عنوان تمام شربت اضافه شده است, افزایش سرعت متوسط و ضرب و شتم فقط تا زمانی که مخلوط با هم می آید در یک توده و می کشد به دور از طرف کاسه.

انتقال به پر کردن یک ورق کاغذ (نمی خراش طرف کاسه) و پوشش با ورق کاغذ ، در حالی که هنوز گرم رول از پر کردن برای ایجاد حتی یک ¼ “-ضخامت دال. اسلاید کاغذ بر روی یک rimmed ورق پخت و اجازه نشستن در دمای اتاق تا مجموعه حدود 1 ساعت.

کشف پر کردن. با استفاده از یک دور برش یا وارونه گلوله شیشه ای با قطر کمی کوچکتر از پایه پخت فنجان پانچ به عنوان بسیاری از دور از پر کردن به عنوان شما می توانید. ذخیره یادداشت برای غذا خوردن و یا دور بیندازید. پوشش دور و لرز تا زمانی که شما آماده برای مونتاژ کره بادام زمینی فنجان.

با استفاده از قیچی برش پخت فنجان به حدود ⅔ ” قد بلند و سپس در فنجان استاندارد 12-جام بشقاب سفالی کوچک پان.

پور آب را در یک قابلمه کوچک برای آمدن 1″ تا دو طرف را به یک لخت بجوش و خروش آمدن روی حرارت متوسط. حذف از گرما و محل بعدی به ظرف بشقاب سفالی کوچک.

محل 5 اونس است. شکلات در یک دولایه کاسه و مجموعه ای بیش از ماهی تابه را با آب. هم بزنید اغلب تا شکلات ذوب شده و فوری-خواندن دماسنج ثبت 114°. حذف کاسه از ماهی تابه اضافه کنید و 3 اونس. “دانه” شکلات. هم بزنید تا با شور و نشاط بسیاری از دانه شکلات ذوب شده است و دماسنج ثبت 82 درجه است. محل کاسه به بیش از تابه ریخته و مرتب هم بزنید تا زمانی که دماسنج ثبت نام 90 درجه است. شکلات در حال حاضر باید آبدیده و آماده برای استفاده است.

با استفاده از 2 قاشق و یک آشپزخانه مقیاس دسته علف و غیره 11 گرم شکلات را به هر یک فنجان پخت و سپس به ضربه بزنید تابه در مقابله با گسترش شکلات. حذف پر از یخچال و کار در یک زمان به آرامی فشار دهید هر دور به شکلات در پخت فنجان به طوری که آنها محور و شکلات می آید تا دو طرف است و سطح با سطح پر کردن. اجازه نشستن در دمای اتاق تا شکلات مجموعه 10-15 دقیقه.

اضافه کردن باقی مانده 3 اونس. شکلات به شکلات خو و تنظیم بیش از ماهی تابه دوباره (بازگشت ماهی تابه به گرما در صورت نیاز); هم بزنید تا ذوب شود. با استفاده از یک کوچک افست کفگیر یا قاشق گسترش حدود 1 قاشق چایخوری. شکلات بیش از هر کره بادام زمینی, کاپ, ساخت آن را حتی به عنوان به عنوان امکان پذیر است و لنگر به طرف پخت فنجان. ضربه بزنید در تابه ضد کار به سرعت به طوری که شکلات نه به حال زمان برای مجموعه, برای صاف کردن سطوح. سرما تا شکلات تنظیم حداقل 10 دقیقه. خدمت در درجه حرارت اتاق.

فراموش پیش رو: فنجان کره بادام زمینی می تواند ساخته شده 1 هفته پیش. فروشگاه محفوظ از هوا در دمای اتاق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>