کلر Saffitz می خواهد شما به او لذیذ داغ جیب و ارسال بازخورد

به نوبه خود خمیر را روی یک سطح تمیز و خمیر را با هم و ترکیب هر گونه سست آرد. در ادامه به خمیر گرد با بیشتر آرد به عنوان مورد نیاز برای جلوگیری از چسبیدن تا زمانی که خمیر بسیار صاف و سفت و دیگر مهم 10-12 دقیقه است. جمع آوری خمیر را به یک توپ گرد و غبار با بیش آرد و در یک جای پاک کردن کاسه بزرگ. پوشش با یک حوله مرطوب است. اجازه دهید خمیر نشستن در یک گرم پیش نویس-رایگان نقطه تا دو برابر, در, در مورد 1½ ساعت.

در ضمن جای کره بر روی یک ورق بزرگ از کاغذ و نم نم پارمسان, پودر سیر, پودر پیاز, پونه, فلفل و فلفل قرمز در بالا; بازی شیر یا خط کره به کت. محل در یک شمع در 1 طرف از کاغذ پوست. برابر طرف مقابل از پوست بیش; به آرامی ضرب و شتم با وردنه در جهات مختلف تا کره است که قابل انعطاف و فرم به یک توده (آن را هنوز هم باید سرد و مومی شکل بافت و نه نرم و چرب به دنبال). آشکار شدن پوست و استفاده از کوچک افست کاردک یا چاقو کره به گسترش کره به حدود 7″ مربع. برابر پوست به بیش از کره این بار گذاشتن آن در یک شسته و رفته مربع بسته مانند شما در حال پیچیدن در حال حاضر. محل بسته درز سمت پایین و سپس رول بیش از آن را با وردنه صاف کره به حتی یک لایه و کار به گوشه بسته. سرما تا زمانی که خمیر آماده است.

به نوبه خود خمیر را روی سطح و پانچ کردن با مشت خود را برای جلوگیری از تورم. محل پخت rimmed ورق اندود شده با ورق های پلاستیکی بسته بندی و کشش به حدود 9″, مربع, مسطح آن با پاشنه دست خود را. پوشش با ورق های پلاستیکی بسته بندی و منجمد تا زمانی که خمیر بسیار محکم اما نه منجمد و جامد 10-15 دقیقه.

حذف خمیر را از فریزر و انتقال به یک سطح به آرامی floured. حذف کره از یخچال و باز کردن. جای کره در بالای خمیر تنظیم در مرکز در 45 درجه زاویه بنابراین به نظر می رسد مانند یک الماس مجموعه ای در داخل مربع از خمیر. برابر خمیر گوشه بالا و بیش از کره به طوری که آنها عضویت در این مرکز است. خرج کردن در امتداد درز مهر و موم. شما در حال حاضر باید یک مربع از خمیر به طور کامل پوشش کره.

گرد و غبار در زیر و بالای خمیر را با بیشتر آرد و سپس رول را به یک مدت طولانی و حتی دال که حدود 3 برابر طولانی تر از آن است که گسترده نگه داشتن به پایان می رسد به عنوان مربع به عنوان امکان پذیر است. برابر دال از کوتاه به پایان می رسد به سوم مانند یک نامه به شکل یک مربع بسته و سپس چرخش خمیر 90-درجه و رول دوباره به همان ابعاد است. سعی کنید به کار به سرعت برای جلوگیری از کره از نرم شدن و ساخت خمیر چسبنده و سخت به رول (اگر این اتفاق می افتد لرز خمیر حدود 10 دقیقه قبل از اقدام). ریختن (فولد) در سوم دوباره در بسته بندی پلاستیکی و خنک تا زمانی که خمیر بسیار شرکت حداقل 2 ساعت و تا 1 روز.

پر کردن: ترتیب رک در وسط فر; قبلا گرم به 350 درجه است. خط کوچک rimmed ورق پخت با کاغذ بریزید و سس مارینارا را روی ورق; به یک تک لایه. پخت تکان دهنده با دولایه لاستیک کاردک هر 15 دقیقه تا زمانی که سس غلیظ تیره رنگ و شروع به blacken در اطراف لبه های 45 تا 60 دقیقه است. کاهش دمای فر 300 درجه و در ادامه به طبخ تکان دهنده هر 15 دقیقه تا زمانی که سس آن دارای شکل و قوام رب گوجه فرنگی 45-60 دقیقه بیشتر. اجازه دهید سرد.

در ضمن بازی شیر یا خط پپرونی, soppressata موتزارلا, پارمسان, پونه کوهی, و تکه های فلفل قرمز را در یک کاسه بزرگ ترکیب. اضافه کردن کاهش می یابد سس گوجه فرنگی و خوب مخلوط به طور مساوی توزیع. طعم پر کردن. آن را احتمالا نمی نیاز به نمک اما اضافه کردن کمی اگر شما فکر می کنم آن را ندارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>