ژل تمیز کردن پاسخ برای هر کس که خوردن بیش از یک لپ تاپ این آخرین 4 ماه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

ژل تمیز کردن (که واقعا فقط لجن و گل به صورت “مسئول” رشد یو پی اس) همیشه به نظر می رسید کمی اضافی به من. منظورم اینه که چقدر سخت است که آن را به خارج شدن از یک دستمال و پاک کردن گرد و غبار و خرده? من می دانم آن در نظر گرفته شده در گوشه و مخفیگاه از سخت به پاک کردن مناطق مانند یک ماشین جام دارندگان اما نمی تواند آن وظایف اداره می شود با گرد و غبار کهنه برس یا خلاء مانند آنها را برای چندین دهه ؟

سریع به جلو به این زمان از COVID-19 و قرنطینه: من خودم را از خوردن ناهار در کامپیوتر من تقریبا هر روز که منجر به صفحه کلید تبدیل شدن به یک پد فرود برای خرده. من یک بار به اشتباه تلاش به آنها ضربه دور و به جای تسلیم پوسته پوسته شدن سیر از من بپرهیزید راست به سمت یک کلید. پس از اولین بازیابی تلاش ذرات رانده شد و حتی بیشتر پایین در داخل صفحه کلید فقط چسبیده بالای بالا. در تلاش برای به خطر هل دادن خرده پایین بیشتر به صفحه کلید با یک پارچه گرد و غبار من به برخی از تمیز کردن ژل برای دیدن اگر آن را با خیال راحت می تواند انجام این کار است.

البته این می تواند! آن را همیشه طوری با ظرافت چکیده بر روی پوسته پوسته شدن سیر و به آن گیر کرده و سپس من قادر فشار پایین کلید و بلند کردن لجن — پوسته پوسته شدن و تمام. سپس من نورد گو بیش از همه به ظاهر تمیز کردن صفحه کلید (فقط برای ضربات) و شما نمی دانید لجن کشیده تا یک تن باقی مانده است که من تصمیم خود را در اینجا نشان می دهد (چرا که این مواد غذایی سایت و هیچ کس نیاز دارد که در حالی که آنها به دنبال دستور العمل های شام).

بنابراین در حال حاضر من یک مؤمن در تمیز کردن ژل و برای کارهای خیلی خاص. در اینجا چه چیز دیگری من استفاده از آن را در.

1. تمیز کردن ترک در یک جدول چوب

من یک خانه رعیتی قدیمی میز در آشپزخانه من است که من روزانه استفاده کنید. همه چیز را از خاک به خاک گلکاری به پروتئین پودر شده ریخته روی میز بر داشت و راه خود را به ترک. هیچ مقدار از MacGyvering حوله کاغذی بیش از ابزار و یا خلال دندان شده و قادر به دریافت پایین در ترک آنها را پاک و سپس من سعی کردم تمیز کردن ژل. من شکست آن را از طریق ترک و اجازه دهید گرانش آن چیزی را و سپس برداشته ژل و holy moly آن پس بود ناخالص. من تا به حال هیچ ایده چقدر gunk بود در واقع در وجود دارد!

2. چیدن خرده کردن سفره

من مرتب کردن بر اساس از کسی است که فضا در زندگی واقعی خرده رفتگر اما من نگه داشتن یک گلدان کوچک از لجن و گل در تمیز کردن کدی هر روز! که من پیدا کردم این بود دستی به رول بیش از این سفره پس از صرف شام به جای در نظر گرفتن همه چیز به طور کامل به لرزش خرده. تنبل? Eh من می گویند راحت!

3. تمیز کردن شکاف بین اجاق و پیشخوان

شما می دانید که کمی شکاف که در آن شما شمارنده کون, در برابر یا در کنار اجاق خود را? مهم نیست که چگونه مراقب شما هستند خرده همیشه در نهایت در آن وجود دارد و آنها تقریبا غیر ممکن است برای بلند کردن — شما فقط تا پایان هل دادن آنها را عمیق تر کردن جایی که آنها در نهایت صبر کنید تا جذب آفات است. لجن و گل? آن میدارد تا هر تاریخ و زمان آخرین بیت.

توجه داشته باشید: این حرکت نزولی با این محصول معجزه است که شما در واقع نمی تواند تمیز کردن تمیز کردن ژل و پس از آن گه آن را انجام داده است. و اگر شما در حال چیدن خرده شما احتمالا نمی خواهید آن را در اطراف طولانی که به هر حال. من آن را مفید به جلو و کمی سکه-اندازه لکه استفاده کنید برای تمیز کردن خرده های روی میز. من ذخیره می شود که کمی در یک ظرف جداگانه با درب و پرتاب آن را پس از استفاده از آن دوباره چند روز بعد.

همچنین من هیچ ایده چه چیزی آن را ساخته شده از آنجا که هیچ مواد تشکیل دهنده بر روی برچسب. وجود دارد اما هشدارها: “دور از کودکان است. نمی خوردن آن! دور از نور مستقیم خورشید نگه دارید و در یک جای خشک.” پس نگه داشتن آن در ذهن.

اشلی Poskin

نویسندگان

اشلی معامله زندگی آرام در یک شهر کوچک در یک خانه بزرگ برای فشار و شلوغی از شهر باد می وزد. در هر روز داده شده شما ممکن است پیدا کردن او کار بر روی یک آزاد عکس و یا وبلاگ نویسی فرفره کشمکش کوچک او عزیز و یا راه رفتن چاک بوکسور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im