من هرگز از حد از طبخ. من به تنهایی زندگی می کنند و قبل از همه گیر من می خواهم به طور کلی کار در اواخر شب و سپس گرفتن چیزی از آمادگی بخش مواد غذایی در فروشگاه مواد غذایی برای شام (در مجموع لوکس, من می دانم!). تا زمانی که اقامت در خانه سفارش آمد, ماه گذشته, من می دانستم که بلافاصله که من می تواند مشکل آن را به عنوان به معنای هیچ شبانه سفر به فروشگاه برای یک وعده غذایی گرم برای آینده قابل پیش بینی. من فکر می کنم که وجود دارد بسیاری از مردم مثل من در جهان; آمریکایی ها در حال حاضر صرف بیش از نیمی از بودجه مواد غذایی خود را در غذا خوردن بیش از مواد غذایی است.

بسیاری از مردم با استفاده از این طولانی مدت زمان صرف شده در خانه را به یاد بگیرند که چگونه به طبخ و یا به زمان بیشتری فشرده پروژه های پخت و پز. اما با استرس از همه چیز که در جهان در حال حاضر آن را فقط به عنوان یک اولویت برای من. پخت و پز احساس می کند مانند استرس بیشتر نیست استرس-تسکین.

من استراتژی غذا: مواد غذایی و کالاهای اساسی که من نیازی به کوک

بنابراین بدیهی است که اگر چه من نمی کوک, من هنوز هم نیاز به غذا خوردن. بنابراین من شده بلند شربت خانه من و یخچال را با مواد غذایی ملزومات به منظور تغذیه خودم و نه بیش از حد با حوصله گزینه های من. من عمدتا با تکیه بر یخچال طولانی مدت کالاهای اساسی. (من حتی در حال حاضر خود یک مایکروویو پس از گرم کردن مواد غذایی که در راه است.) در اینجا چیزهایی که به من کمک کرد, کسی که طبخ نیست.

در اینجا چیزی است که من با این مواد غذایی کالاهای اساسی

اگر چه کسانی که در مورد به نظر می رسد ممکن نابرابر همه آنها از کار, شگفت آور و با هم. در اینجا چگونه من ساختمان آنها را به وعده های غذایی.

صبحانه: من ممکن است خامه, ماست یونانی با برخی از انبه و یک حرکت شبیه چمچه زنی از بادام. یا من جفت بیشتر “ترش” ماست و شکلات و کره بادام زمینی. یا شاید من به خندق ماست و پنیر به جای. در هر صورت من در پروتئین و چربی های خوب و برخی از آنتی اکسیدان ها و ویتامین ها و همچنین استخوان-ساختمان کلسیم (که من نیاز به من کم تراکم استخوان).

ناهار و شام: من می توانم شمع عدس سالاد با کلم بروکسل, کنسرو ماهی تن خورشید گوجه فرنگی خشک شده و burrata توپ. و یا من می توانم بالا که عدس سالاد با تکه پنیر گودا, تازه, ترکه, گوجه فرنگی و panko-دلمه مرغ افزودنی از یورتمه اهسته اسب. یکی دیگر از گزینه است ؟ من خدمت می کنند که همان عدس, سالاد, با, خامه, پنیر ریکوتا, تکه انبه برای شیرینی و کنسرو ماهی قزل آلا.

برای هر دستور غذا شام من “ساخت” چیزی تا حدودی متفاوت و جالب است. و من هنوز در جلسه علامت برای پروتئین و فیبر و چربی های خوب.

دسر: شکلات تیره. من انتخاب یک نوع I want — وجود دارد بسیاری از گزینه های به یاد داشته باشید. آه و شاید یک لیوان شراب قرمز در حالی که تماشای یک فیلم و یا داشتن یک FaceTime تاریخ.

من بسیاری از چیزهایی که در حال حاضر حتی اگر کامل

خط پایین: من در ساخت این کار. آن را خسته کننده در زمان ؟ بله. و در حالی که من گاهی اوقات منظور از یک رستوران و یا ریخت و پاش, پیتزا برای اکثر من گرم خانه غذا در بیش از یک ماه است. من کاملا نمی به یاد داشته باشید آنچه استیک یا tacos مانند طعم. هوس ها بد.

من نمی دانم که یک بار قرنطینه است بیش از من می خواهم به برخی از کلاس پخت و پز و یا پخت و پز شب با دوستان است که در واقع می تواند به من آموزش چند دستور العمل های بزرگ در فرد, بنابراین من می توانید راحت تر در آشپزخانه خودم. این یک مهارت ارزشمند را — به خصوص در این زمان که در آن هیچ کس می تواند تصور کرده اید این اتفاق می افتد و یا شناخته شده برای آماده سازی در پیشبرد.

در ضمن من از طریق قرنطینه و ساخت بسیاری از مواد غذایی و ملزومات مناسب است که به خود من روال و برنامه رژیم غذایی و پخت و پز فعلی توانایی های خود.

شما طبخ در خانه ؟ چگونه رابطه خود را به پخت و پز در طول این زمان تغییر?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im