Costco برای بازگرداندن نمونه های این ماه (اما همه چیز متفاوت خواهد نگاه)

وجود دارد مقدار زیادی از دلایل که مردم در فروشگاه Costco. این شرکت رفتار کارکنان خوب, حمل محصولات سرد نگه می دارد و خرید در مقادیر زیاد مقرون به صرفه و عالی دادگاه مواد غذایی (منظورم این است که شما تا به حال پیتزا؟). اما هر Costco خریداران که آیا آنها مایل به آن اقرار یا نه ادویه بهترین چیز در مورد سفر به انبار فروشگاه: نمونه.

در تماس های اخیر این شرکت CFO ریچارد گالانت گفت که آنها برنامه ریزی برای شروع آهسته اجرای نمونه در اطراف اواسط ماه. “ما در حال رفتن به شروع به انجام برخی از چیزهایی که در اواسط ماه ژوئن در آهسته اجرای اساس در نمونه” Galanti گفت. “من نمی توانم به شما بگویم اما نیازی به گفتن نیست برای رفتن به جایی که شما بروید و فقط انتخاب کنید تا باز نمونه با انگشتان دست خود را.” بنابراین آن را نمی خواهد کاملا مشابه به عنوان رایگان برای همه با شتاب خود را با دست باز-to-the-air نسخه که خریداران در حال استفاده, اما آنها به عقب خواهد بود در بعضی از فرم.

نمونه های که انجام می شود نه به طور مستقیم توسط Costco, کارکنان, اما از طریق خارج از پیمانکاران در یکی از فروشگاه محبوب ترین امکانات و واقعا فروش بسیاری از محصولات آنها قابلیت علاوه بر راضی نگه داشتن مشتریان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im