کوزه شراب شرکت را درخشان Valdiguie است شراب است که هرگز تغییر

در فیلتر نشده, Bon Appetit شراب ویرایشگر ماریسا راس سهام آخرین مورد علاقه بطری و—شما آن را حدس زده—فیلتر افکار در شراب.

چه شراب من می خواهم برای نوشیدن در حال حاضر ؟ این یک سوال ساده و یک است که من خواسته ام خودم هزاران بار. در واقع این سوال آغاز شده است که این ستون. این سال, اما من تا به حال به درخواست خودم یک مقدار سخت تر نسخه: چه شراب من می خواهم به نوشیدن پس از من بهبود از [هر expletive تا کنون] زونا?

گذراندن نزدیک به یک ماه بر روی نیمکت chowing آنتی ویروسها, مواد مخدر, ویتامین ها و هر فصل از rupaul’s Drag Race به من یک مقدار زیادی از زمان به فکر می کنم در مورد آن. روز قبل از من راش رفت از باغ-انواع کهیر به تاول جهنم, من می خواهم خرید مخلوط سه مورد از شراب. من شراب یخچال overfloweth با رنگهای قرمز و مخلوط در حالی که من دست پاچه که بیش از بطری من از نوشتن در مورد این دو تا شش هفته این [هر expletive تا کنون] زونا بودند را به زخم التیام یابد.

اما در روز doc پاک سلامت من, من می دانستم که دقیقا آنچه که من می خواستم به نوشیدن. من بلافاصله در یخچال را باز کرد و ظهور کوزه شراب Co.’s Valdigué pétillant naturel. این یک شراب من همیشه لذت بردن در بهار-به-بعد از ظهر تابستان. به طور طبیعی خشک ساخته شده از کالیفرنیا در طول تاریخ محبوب انگور Valdguié (یک بار به عنوان شناخته شده “ناپا گمی” برای آن, نور, آب میوه ای) هرچه به شیشه همه هلویی و صورتی. آن fizzes با علاقه رایحه توت فرنگی نان روغنی, اهل تفریح و بازی گرم و دعوت شما را به یک جرعه. آن را مانند طعم دسر شما ممکن است پیدا کردن در دیزنی لند—اجازه دهید آن را میل SweetTarts—ساخته شده از ترش تمشک و توت فرنگی و آه-تا-نرم ترش کرم. این جشن و این رویایی است, و زمانی که شما نگاه کردن در شیشه ای شما متوجه آن را در نیمه راه رفته است.

در اینجا چیزی در مورد برنده جایزه کالیفرنیا شراب مایکل کروز‘s شراب گازدار: آنها فوق العاده در زمان و حتی خارق العاده, اما آنها نیز قابل اعتماد است. قوام که آیا آن از بطری به بطری و یا فهرست, قدیمی, تبدیل شده است underrated کیفیت در شراب طبیعی جهان; یکی می تواند استدلال می کنند که آن را حتی بدخیم. من نه بی گناه در این—من یکی که اقدام به خرید مخلوط موارد به دنبال کشف بطری است که طعم و بر خلاف هر چیزی من تا به حال قبل از. اما من حتی نمی فکر می کنم از آن شراب که من تا به حال در نهایت لگد زونا. من باز یک بطری را دوست دارم و همیشه به این زمان از سال—سال پس از سال است.

همه محصولات برجسته در Healthyish به طور مستقل انتخاب شده توسط سردبیران ما. هنگامی که شما خرید چیزی از طریق خرده فروشی ما لینک ما ممکن است کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>