خیار: بهترین راه برای انتخاب آنها آنها را طبخ و خوردن آنها

اگر من می تواند انتخاب کنید فقط یک سبزی خوردن خام به عنوان میان وعده از آن خواهد بود بدون شک خیار. از به طور منظم برش خیار را با طراوت از کار افتاده ژل در هر ترد نیش به باریک و ترد فارسی خیار به مینیاتور cukes بچه ها من گابل توسط کیسه های خیار ترین طراوت میان وعده در یک بسته جمع و جور. اما آنها نه فقط تنقلات ساخته شده برای فرو بردن در مرتع پرورش احشام — خیار می توانید انجام دهید خیلی بیشتر. در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد خیار پادشاه تابستان وعده شگفت انگیزی است.

پنج باید خواند برای خیار-عاشقان.

یک خیار یک میوه یا سبزی?

مانند گوجه فرنگی و کدو و میوه های دیگر به عهده تولید خیار است botanically یک میوه. آن رشد می کند از گل و دانه ها در داخل. اما culinarily مانند کسانی که نمونه های دیگر آن است که استفاده می شود به عنوان یک سبزی در درجه اول مورد پسند برنامه های کاربردی داده شده آن نسبتا کم قند.

رایج ترین نوع از خیار به شما در پیدا کردن در فروشگاه مواد غذایی به سبز تیره و صاف برش خیار. اما شما همچنین می توانید گاهی اوقات (به خصوص در بازارهای کشاورزان) لاغر و مضرس ارمنستان خیار یا کوچکتر ترشی (کربی) خیار. وجود دارد همچنین خیار فارسی که شبیه به انگلیسی, خیار, اما متفاوت هستند (جزئیات بیشتر در مورد که در اینجا).

در اینجا یک راهنمای تصویری برای برخی از گونه های مشترک.

برخی از خیار در فروشگاه مواد غذایی به خصوص پوست نازک انگلیسی خیارمعمولا پیچیده شده در پلاستیک. این است که چرا ؟ آن را به آنها را نگه دارید و خود را نازک پوست از خشک شدن! جزئیات بیشتر در مورد که در اینجا.

خیار سرشار از آب و نسبتا کم در سایر ویتامین ها و مواد مغذی است بلکه بسیار کم کالری. یک صد گرم خیار حاوی حدود 15 کالری است.

در حال خیار Keto-دوستانه ؟

خیار حدود 3 گرم کربوهیدرات خالص در هر 100 گرم است. این است که نسبتا کم قرار می دهد و آنها را در یک مکان مشابه به عنوان دیگر ترد کم نشاسته سبزیجات.

این keto و کم کربوهیدرات غذا خوردن شیوه تکیه بر خوردن مقادیر کمتر از کربوهیدرات خالص (کربوهیدرات منهای فیبر). بسته به یک کربوهیدرات بودجه خیار می تواند طراوت و رضایت بخش راه به خوردن nutritiously در حالی که پس از این عمل غذا خوردن.

چه تفاوتی بین کدو و خیار ؟

کدو و خیار هستند از نزدیک مرتبط botanically و آنها نگاه کنید و گاهی اوقات طعم و مزه مشابه است. هر دو آنها در حدود 95% آب و مشابه ارزش تغذیه ای. اما خیار هستند crisper و شیرین در طعم و مزه خود را با یک آبکی بافت است که بیشتر با طراوت. کدو سبز معمولا بیشتر و طعم تلخ که نپخته و خشک بافت با پوست ضخیم تر.

بهترین راه برای ذخیره خیار است که در واقع در درجه حرارت اتاق. آنها را آخرین دیگر خواهد شد در یک اتاق-تنظیم درجه حرارت با هوا خوب کم است. نگه داشتن آنها را از هم جدا موز و خربزه. اگر شما عشق سرد خیار برای وعده (اصلا ما همه!), سرما آنها را برای بیش از یک یا دو روز برای اوج طعم و بافت.

بهترین راه برای طبخ با خیار

آیا شما تا به حال در واقع طبخ خیار با گرما ؟ ما به ندرت (اگر چه جولیا کودک توصیه پخت آنها را!). اما شما هنوز هم می توانید طبخ با خیار در سالاد و به عنوان اولیه “رشته فرنگی.” در اینجا چند راه برای استفاده از خیار در پخت و پز خود را.

چگونه خیارشور

این یکی از راه های ما فراموش طبخ خیار بیش از گرمایی است که در ترشی! در اینجا این است که شما ساده ترین و اساسی ترین راهنمای به ترد شوید ترشی:.

یک مقدار متوسط از سبزیجات تازه مانند خیار خوب است برای سگ. مثل همیشه مشورت با دامپزشک خود را اگر شما هر گونه سوال در مورد تغذیه انسان به مواد غذایی برای حیوانات خانگی خود را.

چرا گربه ها می ترسم از خیار?

وجود دارد صدها نفر از فیلم ها از مردم که کاملا رک و پوست کنده متوسط به گربه خود را با قرار دادن خیار در پشت آنها. این ایده از یک خیار رخنه در گربه خنده دار است اما احتمالا باعث غرایز خود و حتی به نظر می رسد مانند یک مار. اینجا بیشتر بخوانید. (و نمی تواند منظور خود را به زن سبک و جلف!)

بهترین راه برای استفاده از پس مانده غذا, خیار

بهترین راه برای استفاده از مانده خیار تازه است به آنها را بخورند! فقط برش و خدمت با سس رنچ و یا در نمک و سرکه. یام.

شما می توانید یخ خیار?

بله شما می توانید. اما خیار بهترین تازه است. اگر شما توقف خیار آنها احتمالا بهترین در سوپ و یا در آب. شما می توانید, اما شور آنها را متوقف و آنها را به عنوان آسان ترشی.

ما بالای 20 خیار دستور

چه شما دستور العمل های مورد علاقه و یا استفاده از خیار? هر راه مورد علاقه به طبخ آن ؟

31 روز از سبزیجات: چگونه به سقوط در عشق با سبزیجات در 31 روز است. چگونه بسیاری از این سبزی پر زرق و برق شما خورده این ماه ؟ نگاهی به کل لیست و ما جولای چالش به خوردن هر یک!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de