Cynar است عمرو برای تمام فصول از جمله این جهنمی بهار

خوش آمدید به نیمه پر لیوان یک ستون ماهانه از نوشیدنی های ویرایشگر الکس زدن در مورد آنچه که او را به نوشیدن (و محبت) در حال حاضر.

در اینجا کوتاه فروش در Cynar: این یک ایتالیایی عمرو شده است که در اطراف برای همیشه لطفا برای. آن را مملو از عطر و طعم. آن را کم ABV. آن همه کاره است. آن را سازگار است. و آن را در دسترس در سراسر ایالات متحده آمریکا. سرد است ؟ شما یک Cynar (تلفظ chee-nar) فن در حال حاضر ؟ عالی. شما می توانید ترک و رفتن به خرید یک بطری, اگر شما می خواهم. یا شما می توانید اقامت برای یک دقیقه در حالی که من موم شاعرانه در مورد اینکه چرا من همیشه در حفظ و ذخیره کردن در خانه.

توسعه در ونیز در 1950s اصلی عطر و طعم از توجه داشته باشید در اینجا این است که کنگر فرنگی که به آن گیاهی تلخی که متعادل کننده شده توسط رایحه سبز نیشکر و کشمش. این آبشار بسیار محکم در وسط تلخ و شیرین عمرو طیف; نه دیوانه تلخ, دیوانه نیست شیرین است. Cynar است عمرو برای تمام فصول, اگر شما خواهد شد که باعث می شود آن را به خصوص مناسب در حال حاضر زمانی که من به دنبال استفاده از محتویات نوار من در به عنوان بسیاری از راه های مختلف به عنوان امکان پذیر است.

که تعادل است بخشی از دلیل من برای پیدا کردن آن بسیار انعطاف پذیر و آسان برای استفاده است. من جایگزینی آن به جای آب سیب شیرین در کوکتل مانند Negroni, Americano یا منهتن برای عمیق تر, تلخ تر از ابعاد. من آن را دوست دارم در یک Lil’ چاک دهنده و مناسب spritz. اولین بار من کاهش یافته و هر اونس به Budweiser فهمیدم چه وحی احساس. اما زمانی که من احساس تنبل من فقط ریختن یک زن و شوهر در یک سنگ شیشه ای با یک مکعب یخ و اضافه کردن یک تکه از پوست مرکبات و آن روز است. با این حال من در خدمت آن نادر است که من فقط باید یکی یکی فقط 16.5% ABV (در مقایسه با متوسط خود را ویسکی یا تکیلا را 40-45%), Cynar خوب است برای نوشیدن پس از نوشیدن.

با تمام مسافت پیموده شده است که این امارو می بیند در خانه من نباید من بود نگران وزش نسیم ملایم وزش باد از طریق عرضه در حال حاضر ؟ نوچ من تمام مجموعه. کسانی که بیش از نوابغ در Cynar کارخانه می دانستم که به بسته بندی آن را در یک بطری 1 لیتری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>