داش بهترین-فروش هوا Fryers را تابستان پخت و پز شادی بخش — و آنها را با 30 درصد تخفیف در آمازون امروز تنها

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

این سیستم های تهویه مطبوع در وصل قهوه داغ جایگزین شده است با دم سرد و همه ما در حال پیدا کردن هر بهانه ای ممکن است برای جلوگیری از تبدیل بر ما کوره های. بله تابستان رسما در انفجار کامل. اما به لطف ابزارهای محبوب مانند هوا fryers شما هنوز هم می تواند به افراط در برخی از غذاهای مورد علاقه خود را بدون گرم کردن آشپزخانه خود را. اگر شما به دنبال به مانع شما در شانس هستید: امروز تنها آمازون ارائه شده است 30 درصد سه محبوب هوا سرخ کن مدل از خط تیره کوچک با نام تجاری ما عشق است که باعث ایجاد ژله لوازم آشپزخانه. هوا خود را fryers در حال جمع و جور و همه کاره و بسته در ویژگی های متعدد که پخت و پز راه کارآمد تر. اتمام معاملات زیر به خاطر داشته باشید که آنها تنها امروز در حال اجرا بنابراین شما می خواهید به سرعت عمل!

1. داش آشپز سری همرفت توستر اجاق گاز

این فقط هر طور منظم اجاق همرفت این جور یابو تقریبا می توانید آن را تمام انجام از شاخص های ساده تنقلات به ساخت دوره های اصلی به خدمت دسر شیرین. این ویژگی در شش گرمایش تنظیمات از جمله هوا سرخ کردن, پختن, توست, گرم, گرما پخت و جوجهگردان به علاوه دو ترموستات است که نگه داشتن دمای فر سازگار و کمک به طبخ غذا سریع تر است. آن را نیز جمع و جور (16.8 x 13.3 x 16.1 اینچ) اما در داخل کشور به اندازه کافی بزرگ است تا با برگزاری 12 اینچ پیتزا! و البته فر دو برابر به عنوان یک air fryer بنابراین شما می توانید لذت بردن از سرخ شده مورد علاقه های شما بدون که همه بیش از حد چربی و روغن.

خرید: داش آشپز سری همرفت توستر اجاق گاز $126 (به طور معمول $180)

2. داش AirCrisp نرم افزار Electric Air Fryer + فر اجاق گاز

این کوچک 3-qt. هوا سرخ کن راز برای لذت بردن از تابستان دلخوشیها مانند مرغ سرخ شده و سیب زمینی سرخ کرده بدون روشن کردن اجاق گاز خود را. به علاوه آن شامل فوق العاده ویژگی های مفید مانند نچسب سبد سرخ و راحت تایمر قابل برنامه ریزی برای دست پخت و پز و یک خودکار خاموش کردن تابع برای جلوگیری از overcooking. هنگامی که شما انجام می شود شما می توانید به راحتی ذخیره کردن آن را در یک کابینت برای ذخیره سازی آسان. 1200 وات AirCrisp Pro همچنین می آید با یک کتاب دستور بنابراین شما هرگز اجرا از ایده های. را انتخاب کنید بین سرگرم کننده aqua قرمز روشن و یا سیاه و سفید کلاسیک.

خرید: داش AirCrisp نرم افزار Electric Air Fryer + فر اجاق گاز 70 دلار (به طور معمول $100)

3. داش AirCrisp نرم افزار Electric Air Fryer + فر اجاق گاز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de