Datacolor منتشر شده جدید 'SpyderX عکس کیت' که همراه با سه نفر از محبوب ترین عکس و نظارت بر کالیبراسیون ابزار در یک نمایشی تخفیف نسبت به خرید اقلام به صورت جداگانه.

این Datacolor SpyderX عکس کیت همراه با یک SpyderX نخبگان نظارت بر کالیبراسیون ابزار Spyder Checkr 24 و SpyderCube یک مرگ به شکل کارت خاکستری برای گرفتن تعادل رنگ سفید درست و مناسب در تولید است. کیت در حال حاضر ذکر شده در یک "ویژه سالگرد' قیمت از $200 در وب سایت خود 'در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین.' که $180 کمتر از اگر شما خرید هر قطعه به صورت جداگانه به علاوه این همه می آید در مورد حمل.

به اندازه کافی عجیب, اگر چه Datacolor می گوید: این کیت در نهایت خرده فروشی 400 $('آن— که 20 دلار بیش از آنچه در آن می خواهم هزینه برای خرید همه چیز را در خود. شاید Datacolor در مورد حمل به حساب ؟ چه کسی می داند. بدون در نظر گرفتن, در آن زمان قیمت آن را جامد سرقت با توجه به SpyderX نخبگان قیمت 240 دلار در خود را دارد.

این SpyderX عکس کیت می پیوندد Datacolor را SpyderX استودیو و SpyderX Capture Pro کیت که همچنین بسته نرم افزاری مختلف کالیبراسیون ابزار هم در تخفیف. شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد کیت و هر یک از این محصولات در Datacolor را در صفحه محصول می باشد.