هر دوشنبه شب, Bon Appétit سردبیر آدم Rapoport به ما می دهد زیرچشمی نگاه کردن در داخل مغز خود را با در نظر گرفتن بیش از خبرنامه ما. او سهام دستور العمل او شده است پخت و پز, رستوران ها او شده است در غذا خوردن و بیشتر. آن را بهتر می شود: اگر شما ثبت نام برای خبرنامه شما این نامه را قبل از هر کس دیگری.

بنابراین ما از این آزمون بزرگ آشپزخانه انواع نمایش جمعه شب در یوتیوب زندگی می کنند. چهارده از ما ویراستاران زوم کردن در از سراسر آمریکای شمالی—ریک مارتینز در مزتلن, مکزیک, Priya کریشنا در دالاس مولی Baz در جاشوا تره براد لئون (که در آن دیگری؟) در نیوجرسی و تعداد زیادی بیشتر از ما در نیویورک است.

هدف ما برای جمع آوری کمک برای خوزه آندرس خستگی ناپذیر سازمان امداد جهانی, آشپزخانه مرکزی—و ما رفت و همه را در به انجام این کار. مطمئن شوید که ما در خانه نشسته و زل زده بود به ما لپ تاپ, اما تولید خدمه بود صحبت کردن به ما گوش قطعات کشویی ما در داخل و خارج از مجازی photokonnexion هنگامی که آن زمان برای هر یک از ما به روی صفحه ظاهر می شود. متحرک کارت گرافیک ظهور تا بین اقشار و فقط مانند یک مناسب telethon ما رشته نمایش با جمع آوری کمک های مالی به روز رسانی (“ما فقط ضربه $69,333—بیایید به $100,000!).

اگر شما مانند من هستید و شما بزرگ شده در ’70s آن را احساس مثل تماشای این Carol Burnett نشان می دهد با پدر و مادر خود را. وجود دارد حیوان خانگی بخش بازی-نشان می دهد مسابقات, موسیقی, ترجمه و یک گروه-بازیگران باز که ساخته ام جک Tripper از سه شرکت افتخار.

به عنوان نشان می دهد در آینده با هم, آنچه که به من زده به عنوان جذاب بود که ما موفق به انجام تمام این نه با وجود coronavirus اما به دلیل آن است. این هشت هفته باعث ما را به تبدیل شدن به مدبر خلاق تر و کارآمد تر. در واقع این ایده برای نشان دادن تنوع تصور می شد ماه پیش توسط معاون سردبیر جولیا Kramer. اما در آن زمان پس از جلسات متعدد ما تصمیم وجود دارد بیش از حد بسیاری از دلایل که چرا این نمی تواند اتفاق می افتد.

این زمان در اطراف ما تصمیم گرفتیم آن نیاز به اتفاق می افتد. ما نه تنها می خواستم برای جمع آوری پول برای یک مستحق سازمان نیاز به آنها را, اما ما می خواستیم برای ارائه اختصاص داده شده ما حمایت طرفداران با چیزی است که آنها می تواند به جلو نگاه به یکنواخت در طول این روز و هفته قرنطینه.

اگر شما از دست رفته پخش زنده نشان می دهد شما هنوز هم می تواند دیده بان آن را در تمامیت خود را بر روی کانال یوتیوب ما. و شما هنوز هم می تواند بدهد! اهدا دکمه در زیر صفحه نمایش کار می کند فقط خوب است. آخرین باری که من چک بینندگان اهدا کرد $195,061. من فکر خود را با کمک ما می توانید به 200K$. شما چه می گویند ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im