DJI اعلام کرده است که Mavic Air 2 جدیدترین جمع و جور تاشو هواپیماهای بدون سرنشین در DJI رشد صف. در علاوه بر این به سخت افزار جدید, هر دو در داخل و خارج از هواپیماهای بدون سرنشین نیز از ویژگی های جدید پرواز حالت برای تسهیل پرواز روند.

در قلب Mavic Air 2 یک 48MP 1/2″ چهار بایر سنسور CMOS است که قادر به ضبط ویدیو 4K تا 60 فریم در ثانیه (fps) با 120Mbps نرخ داده. زمانی که کاهش یافته است به 4K/30p این Mavic درجه 2 می توانید ضبط HDR تصویری در حالی که یک حرکت آهسته حالت می تواند حداکثر در 240 فریم در ثانیه در هنگام عکسبرداری در 1080p. DJI نیز شامل جدید Hyperlapse از ویژگی های است که خواهد شد در نتیجه 8K تصویری با استفاده از یکی از چهار حالت پرواز: رایگان حرکت, دایره, CourseLock و ایستگاههای بین راه. آیا این درست 8K ضبط Autel EVO II هواپیماهای بدون سرنشین وعده داده است, اما از آن است که 8K و ما هنوز رتبهدهی نشده است برای دیدن EVO II آمار بازار است.

در عکسهای مقابل, Mavic درجه 2 می توانید ضبط دوربین 12MP, عکسهای ویژه 48MP supersampling گزینه ای است که با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین را three-axis gimbal برای کمک به جبران حرکت در بین فریم ها. جدید ‘SmartPhoto” ضبط حالت نیز خواهد شد ضربه محکم و ناگهانی 12MP, عکسهای با استفاده از یکی از سه ضبط تصویر گزینه های که DJI می گوید با استفاده از پیشرفته صحنه تجزیه و تحلیل و یادگیری عمیق را به طور خودکار را انتخاب کنید یکی از [از حالت های عکسبرداری].’

برای اولین بار از سه حالت های عکسبرداری HDR است که هفت ضربه محکم و ناگهانی عکس در نوردهی مختلف و ادغام آنها را با هم برای بهینه سازی محدوده دینامیکی تصویر; حالت دوم است Hyperlight که نور کم حالت است که چندین عکس و ادغام آنها با یکدیگر برای ایجاد یک تصویر با نویز کمتر از امکان پذیر خواهد بود تنها با یک تصویر; سوم و نهایی حالت ‘تشخیص صحنه’ حالت است که به طور خودکار تجزیه و تحلیل صحنه و انتخاب یکی از پنج ایستگاه از پیش تنظیم (غروب آسمان آبی و چمن و برف و درختان) به درخواست تصویر برای بهترین ها را از مناظر.

DJI است که استفاده از موتور الکترونیکی و کنترل سرعت (ESCs) در ترکیب با بهبود فن آوری باتری برای ارائه حداکثر زمان پرواز از 34 ساعت در یک شارژ. این معیار نیز کمک بیشتر طراحی آیرودینامیک و وزن سبک با این دستگاه وزن فقط 570g (1.26 پوند).

انتقال ویدئو زنده از هواپیماهای بدون سرنشین به یک دستگاه تلفن همراه انجام شده است با DJI را OcuSync 2.0 پروتکل که به روز شده است برای حمایت از هر دو فرکانس 2.4 GHz و 5.8 GHz فرکانس باند و همچنین به عنوان یک سوئیچینگ خودکار ویژگی به ارائه حداکثر طیف وسیعی از 10km (6.21 مایل) که بدون مانع. همچنین شامل در Mavic هوا 2 پیشرفته خلبان کمک سیستم (APAS) 3.0 است که یک مانع جدید اجتناب تکنولوژی است که تشخیص زمانی که یک شی است که در هواپیماهای بدون سرنشین, پرواز مسیر و تغییر مسیر هواپیماهای بدون سرنشین درآمده است. DJI می گوید این نسخه جدید با استفاده از 3D نقشه برداری به[کمک] در انتقال صاف و بیشتر حرکات روان در اطراف اشیاء و حتی در بسیار پیچیده محیط.’

یک نمونه عکس گرفته شده با Mavic درجه 2 ارائه توسط DJI.

AirSense تکنولوژی نیز گنجانده شده که با استفاده از ADS-B تکنولوژی حمل و نقل هوایی به کمک هشدار به خلبانان هواپیماهای بدون سرنشین دیگر در نزدیکی هواپیما با نمایش پیام خلبان و صفحه نمایش و ساخت صدا و ارتعاشی سازگار با دستگاه های تلفن همراه. DJI می کند توجه داشته باشید هر چند که با توجه به زنجیره تامین کمبود ناشی از COVID-19 گیر تنها Mavic هوا 2 واحد فروخته شده در آمریکای شمالی خواهد شد از ویژگی های ADS-B transponder; واحد فروش در مناطق دیگر یکسان خواهد بود در هر زمینه. هیچ بازه زمانی داده شده است به عنوان زمانی که این اختلاف بین واحد می تواند تغییر کند.

این Mavic Air 2 نیز از ویژگی های تعدادی از هوش مصنوعی مجهز به امکانات از جمله ActiveTrack 3.0 نقطه از علاقه 3.0 و نور افکن 2.0. در زیر یک شکست از DJI توضیح هر یک از این سه حالت است:

  • ActiveTrack 3.0: انتخاب یک موضوع برای Mavic درجه 2 به طور خودکار دنبال کنید. سوم تکرار ActiveTrack با استفاده از دولت از هنر و تکنولوژی نقشه برداری و پرواز جدید در مسیر الگوریتم برای ارائه بهبود یافته موضوع پیگیری و اجتناب از برخورد با موانع همراه با توانایی به سرعت دوباره درگیر این موضوع اگر آن را به طور موقت به حرکت در پشت یک شی.
  • نقطه مورد علاقه 3.0: تنظیم خودکار مسیر پرواز در اطراف یک موضوع خاص است. به روز شده تکرار را بهبود می بخشد و سطح شناخت بهتر صورت پویا ردیابی افراد.
  • نور افکن 2.0: موجود در حرفه ای DJI هواپیماهای بدون سرنشین ویژه قفل کردن یک موضوع در قاب در حالی که کاربر عملیات از هواپیماهای بدون سرنشین جنبش.

این Mavic Air 2 خواهد بود در دسترس ساخته شده در چین از امروز شروع, در حالی که مناطق دیگر باید دید اولین واحد ضربه قفسه های فروشگاه در اواسط ماه مه برای $799. این استاندارد ‘ کیت شامل Mavic Air 2 یک باتری کنترل از راه دور و لازم است تمام کابل. جدید پرواز از گزینه های بیشتر که شامل همه چیز را در نسخه استاندارد به عنوان به خوبی به عنوان شانه کیسه, کیسه فیلترهای ND یک شارژ hub و سه باتری اضافی خواهد شد خرده فروشی $988. دیگر لوازم جانبی اختیاری شامل پروانه پاسداران موارد حفاظتی و تبلت دارنده. شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد Mavic درجه 2 در DJI را در صفحه محصول می باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im